Отчет на набор 2003 - 43!

  • 11 760
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Честита нова темичка  bouquet

Гласувах.
Тошко в предучилищна ще бъде в градинката.

# 16
  • Мнения: 872
Ирка, как се казваше този учител на Спартак?
За  Стоян съм чувала добри отзиви.

# 17
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ирка, как се казваше този учител на Спартак?

Бети, казва се Стоян, ама за второто име ще те излъжа как беше, нещо с Ц май беше. Децата го знаят като батко Стоян. Малд е и наистина работи добре с деца.

sass, на мен идеата за новата градина ми звучи добре. Говори с Алекс и ако е съгласен действайте.

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 02:06 от irka

# 18
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Здравейте в новата ни темичка!Бети,  bouquet
И аз пускам две
картинки

# 19
  • Мнения: 343
Здравейте, аз ще се опитам да уредя Криси в у-ще да си кара предучилищната, но дали ще ни огрее, не знам. В детската на нищо не ги учат.
 Свраче, то аз не мога да рисувам толкова добре като твоят художник. Браво. Голям талант е Жорко.

# 20
  • Мнения: 4 292
Страхотни са!  Flutter

Гласувах в анкетата с трета опция, макар че и втора опция е приемлива.

За предучилищната, май твърдо вече реших да е в училището. Близо ми е, на една пряка, но още не съм ходила да оглеждам и да проучвам нищо. Това тепърва предстои. Наистина се надявам подготовката да е на ниво, защото в градината със сигурност няма да е.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 397
Гласувах за 2 опция, няма против и трета  Peace
За предучилищната и аз засега съм се насочила към училище, но тук идва големия проблем  ooooh!
Засега ще се борим в едно дано ни вземат, ако не ще мислим друго  Peace
Тези играчки в М. Доналдс трансформерите колко са на брой, че и ние май ще ги събираме, всяка седмица ли сменят играчките  newsm78

# 22
  • sofia
  • Мнения: 1 186
Пепи ще ходи предучилищна в ДГ. Проблема е как да избера училището - голяма дилема имам.
Това ,което много ме притеснява , е че Пепи има фобия от животни. Страхува се дори от винарките, а пък ако случайно се срещнем с куче или котка започва да пищи и да се дърпа на другата страна, за да избяга. Точно по този повод си взехме домашен любимец - декоративен заек(по-точно зайка). Промяна в поведението му няма. Вече се чудя какво да правя, дали да не го заведа на психолог. Никога не го е нападало животно, за да има такъв страх от тях. Също и от асансьор го е страх, а живеем на 12 етаж. С нашия асансьор някак си е свикнал, макар, че е в напрежение докато пътува в него. Но ако трябва да се качваме в някой друг асансьор изпада в паника.

# 23
  • Мнения: 687
Тези играчки в М. Доналдс трансформерите колко са на брой, че и ние май ще ги събираме, всяка седмица ли сменят играчките  newsm78
Да, всяка седмица си сменят. Доколкото си спомням, в петък. Четири са, поне според сайта им Simple Smile

И аз гласувах Peace

Свраче, браво на Жорката Hug
Трябва и аз да сканирам малко творчество. Румен в момента е на вълна зоопарк във всякакви вариации.
А от както му показах къде е хартията за принтера, няма да ви казвам какво е дневното количество рисунки Laughing

# 24
  • Мнения: 234
И аз гласувах .Poly ще ходи предучилищна в ДГ. Peace

# 25
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Eeeeeeeee,стига,бре Joy Аз ги пуснах картинките вместо запис,то излезе като хвалба Laughing Благодаря ви,майчета Hug
Wild Child,Румен как е с езика?Спомня ли си неща от България?Изобщо замрънкал ли е например да си идвате или нещо такова?
Уф,така да го мразя МакДоналдс..Сега съм в триумене дали да пусна мухата на нинджата за различните трансформери newsm78

# 26
  • Мнения: 2 732
Добър вечер !  Wink

# 27
  • Мнения: 530
Гласувах  Peace
Ето една рисунка и от нас.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=330621&pid=10327426

# 28
  • Мнения: 3 211
Тази сутрин бях на открит урок по природознание в градината. Правиха хранилки с птиченца. Донесла съм си я в офиса Laughing
 Обсъждаха сезоните и разликата между добрите и лошите постъпки, съчувствие и състрадание.

И Габи имаха същия открит урок началото на декември.
Мирта, и Габи имаше фобия от кучета, но постепенно при лечението ни с хомеопатия се нормализираха нещата. Заведи го на психолог, не е хубаво децата да имат фобии, трябва да растат уверени в живота Peace

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 22:52 от very nice

# 29
  • София
  • Мнения: 7 673
Виви, ееех, върна ме мнооого години назад (въздъх). До 8-ми клас учех в 20-то, ама там и живеехме, де.
Сасс, аз те подкрепям. Мисля, че бих постъпила по същия начин. Да не говорим, че може и на баткото да му хареса повече - нова база, по-малко деца, супер звучи. Всъщност не бих се и замислила (Разбира се, ако детето откаже, бих се съобразила с него. Но бих се опитала да го убедя.  Peace)
Жалко, че чак сега разбираме за трансформърите. Щом утре се сменят, ще изпуснем първия.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт