Открит е магазин на немската верига dm във Видин

  • 23 497
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Да но като им гледам сайта пиШе, че търсят помеЩения. Така че предполагам, че и в София скоро Ще отворят магаzин.


да все пак са в Бизнес Център София, ще е резил ако нямат в София  Mr. Green

# 16
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Аз си купих подплънки за кърмачки на ДМ - 2.65 струваха и са много хубави  Peace

# 17
Магазина във Видин в супер! За съжаление го разгледах много набързо, но ако имах време (и излишни пари) можех да избирам цял ден  Simple Smile Има козметика, препарати, памперси, биберони и какво ли не и смея да кажа, че на пръв поглед цените са доста прилични. В София не съм срещала подобен магазин и ще се радвам, ако открият такъв и тук.

# 18
Аз съм от Видин. Магазинът е страхотен. Намира се в МОЛ-Видин. Цените са изключително изгодни, а продуктите с мн. добро качество. Ползвам различни от тях - марката Balea, много съм доволна. Пример: днес си купих шампоан за обем - 300 мл. на цена 1,39лв.; рол-он против изпотяване - цена 1,99лв., дезодорант против изпотяване - 150 мл. на цена от 1,59лв. (по-добър е от Рексона според мен) и т.н.

# 19
  • Мнения: 13 512
Да, ще има във Варна в ГАлерия Мол

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Привет!
Вчера бях до dm  в Пловдив и съм малко изненадана от цените, в смисъл виждат ми се ниски, чак се притесних  Shocked !
Какво си купихте вие, доволни ли сте?
Смятате ли, че са качесвени продуктите за тези цени?

Аз си взех един шампоан, днес ще го пробвам и ще споделя впечатления!  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 299
Вчера бях до dm  в Пловдив и съм малко изненадана от цените, в смисъл виждат ми се ниски, чак се притесних  Shocked !
Какво си купихте вие, доволни ли сте?
Смятате ли, че са качесвени продуктите за тези цени?


Бях там в събота,аз също останах изненадана от цените Shocked.Взех няколко неща за подарък за 8ми март и ще чакам отзиви дали са харесани.За себе си взех лосион за тяло,който е тяхната марка-Balea,мирише много приятно и се надявам да ми хареса.Взех и душ-гел,хареса ми.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Аз вчера пробвах шампоана с кокос за блясък и останах много доволна от това, че е сравнително гъст и много добре ми изми косата!Само да уточня, че беше Balea!
А някакви почистващи препрати някой да си е взел? Mr. Green
Аз лично се загледах по един подобен на Cif, мисля да си го взема днес-утре и ще докладвам! thumbsup

# 23
  • Мнения: 594
Аз си купих прах за съдомиялна машина 2кг за 7лв от магазина във Видин. Mr. Green Като се прибера в Бургас ще го пробвам и ще дам отзиви.  Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 231
.....така за почистващия препарат - страхотен е! Препоръчвам го с две ръце!  Peace
Друго...взех си лелено семе....много съм доволна!
Препоръчвам и ежедневни превръзки - Jessa - 55бр. за няма и два лева! Пускам линка да ги видите кои са - http://www.dm-drogeriemarkt.de/dmDHomepage/generator/dmD/Homepag … el/Jessa.html#id2. Взимам си вече втори път!
Свеки пък е във възторг от препаратите за тоалетна!
Някой омекотител да си е взел???

# 25
  • София
  • Мнения: 164
А някой може ли да каже цените на Веледата как са newsm78
Миналата седмица се върнах от Германия, взех от ДМ там измиваш лосион за тяло на Веледа зо 5.30Е, а тук е по18 лв.някъде-бях шокирана от разликата-то бива начисляване н атранспортни разходи , ама чак двойно ooooh!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 9 722
А някой може ли да каже цените на Веледата как са newsm78
Миналата седмица се върнах от Германия, взех от ДМ там измиваш лосион за тяло на Веледа зо 5.30Е, а тук е по18 лв.някъде-бях шокирана от разликата-то бива начисляване н атранспортни разходи , ама чак двойно ooooh!

Веледа за съжаление не продават там, вероятно точно защото има друг официален вносител за България. Както си забелязала той доста е повишил цените, имаше даже и тема по въпроса, цените в БГ са почти двойни, а в темата имаше някакво обяснение на вносителя, че и в други държави било така.
Аз си поръчах онлайн от Германия, на тези цени тук няма да купувам.

# 27
  • Мнения: 337
Аз съм ползвала Балеа, донесени от Германия, никак не ми харесаха, незнам но мисля че е от най-нисък клас козметиката.  Crazy

# 28
  • Мнения: 13 512
Веледа за съжаление не продават там, вероятно точно защото има друг официален вносител за България. Както си забелязала той доста е повишил цените, имаше даже и тема по въпроса, цените в БГ са почти двойни, а в темата имаше някакво обяснение на вносителя, че и в други държави било така.
Аз си поръчах онлайн от Германия, на тези цени тук няма да купувам.
би ли ми дала сайта, от кйто поръчваш продуктите на Веледа?

# 29
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
а някой да даде адрес в Пловдив ,къде се намира ?

Общи условия

Активация на акаунт