Стягайте багажа, че започна се вече-имаме си шесто МАРТенско човече!

  • 17 524
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 659
 Привет мамчета!
 Най-после отделих малко време да седна да пиша. Цял ден бачках, а сега накрая и малчо подстригах, че толкова дълга коса досега не беше отглеждал.
 Тази седмица съм планирала доста неща да свърша, че за вече отминалата ми пропаднаха плановете, Ники като не беше на детска. Кошарата вече е изпрана и готова за употреба ако се наложи.
За второ детенце-мисля че е много трудно ,ако всички ще са в една стая.
Аз пък не мисля, че би ми било трудно ако се наложи да сме всички в спалнята. Мен лично единственото, което ме притеснява е, че ако е ревливо бебето Ники също ще се буди, но ако си спи през цялата нощ не виждам проблем. Ники си има собствена стая от две години, но и досега си спи при нас в спалнята и почти всяка нощ се намества на нашето легло. Явно си зависи от детето - някои от малки си спят непробудно през нощта, а нашия поне по веднъж се буди - все от нещо се плаши и съм сигурна, че и в неговата стая да спи - пак ще идва нощно време при нас. Иначе не спира да повтаря, че като се роди бебко ще му отсъпи креватчето и ще си спи в стаята на големия креват, но ще видим.
Ще си позволя да копирам написано в друга тема- опита на една мама с кърменето,може и на нас да е от полза-"... Друго, което може да ви помогне е да кърмите легнали-за когато ви се спи-това беше начина да се преборя с недоспиването.
На мен също ми беше много удобно да кърмя легнала, но не съм заспивала, ами си четях снижка. Ники в началото сучеше доста дълго и така не ми се измаряха ръцете да го държа.
 dyMa май питаше за матраците Happy Dreams. На Ники на леглото е такъв и лично на мен ми е много удобен (но пък техните за детските креватчета не ги харесвам, защото са много високи). Имаме го от две години, но както писах по-горе не е много експлоатиран. Детето е спало няколко пъти и свеки като ни идва на гости.
 *Nikita* и Elwing питаха за спрея за почистване на уши - на нас ни е нужен защото Ники събира много ушна кал, която няма как иначе да почистим. Доскоро нямаше детски и ползвах този за възрастни, но рядко, защото впръсква доста силно. Сега купих детския и след като капем няколко дни преварено олио , за да омекне секрета, почвам да му пръскам от спрея. На детския пише, че ако е необходимо може и всеки ден да се пръска. Дано свърши работа иначе, ще трябва на УНГ да го водя, че ми писна вече.
 Само да предупредя veselina, а и другите мами, които мислят да купуват играчки на Fisher Price от Джъмбо, че ако са говорящи ще ви говорят на гръцки. Ако пък си ги поръчате от My Toys примерно, ще ви шпрехат на немски. Може и да има изключения, но имайте едно наум.
 Понеже има още няколко мами, които възнамеряват да ползват пелени за многократна употреба пускам и тук този сайт
 Стига толкоз засега, че пак стана много дълго.
 Лека нощ на всички.
 

 

# 271
  • Мнения: 696
здравейте пак от нас!дано да поспя тази вечер-утре съм на запис на тонове,на изследвания кръвна картина и присевси някакви и , също така трябва да се видя с анестезиолога при който ще раждам!Така , че програмата е фул, но при положение 4е от 4 месеца лежа и гледам да не ставам, за мен това си е като празник да излезна малко!утре ще пиша, дано този път изследванията да са по-добри Praynig Това за сега до утре и лека вечер!

и нещо да попитам мамите които са ползвали пелените за многократна употреба-как е възможно това-перат ли се??извинявам се за глупавия въпрос но не съм наясно  bouquet Laughing

# 272
  • Мнения: 35
Момичета мен май ме хвана безсънието. След 1 час мъчене да заспя реших да се откажа, поне за сега.
Мен ме гледаха за разкритие още когато ми взеха секрет в средата на януари. Аз си мислех, че ще ме заболи, наложих си да се отпусна и за моя радост бързо мина. Не беше чак толкова неприятно колкото си мислех.
И ние започнахме с разтягането, явно ни е тясно вече, защото цял ден го усещам как се бута едновременно в двете страни на коремчето ми. Да ви кажа корема вече доста си ми тежи. Но като цяло няма от какво да се оплаквам. Дано да се задържиме повече към термините Peace
Хайде, поздрави на всички, които не могат да заспят  Rolling Eyes
Май още някой седи пред компютъра bye

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 02:08 от vily_st

# 273
  • Мнения: 235
Ето ме пак по никое време!
Днес времето беше великолепно (хванаха магиите, дето ги правих снощи  Mr. Green ) и цял ден обикалям. Мъжът ми е в чужбина и с благородната задача - разхождане на една мрънкаща и подута като тиква бременна, се заеха майка и татко. И ние като ronja77 и мъжът й седяхме в градската градина и зяпахме количките като луди  Mr. Green Направих представителна извадка направо, имаше деца - с лопата да ги ринеш, включително някакъв сладур - Ивайло, след който майка му търчеше милата като побъркана из целия парк и крещеше - Иво! Излез от калта! Иво! Балонът не е футболна топка! Ивоооооооо! Ех, че забавно беше  hahaha Като си представя, че и нас ни чака  baby_neutral
ronja77 мъжът ти ми се стори много позитивен човек, да го поздравиш от мен   bouquet За среща съм навита, само да кажете кога и къде!
Утре съм рано-рано на консултация, че и болничния ми започва вече официално, после ще се отчитам  Hug
Хайде, че май пак прекалих...  #2gunfire
  bouquet

# 274
  • София
  • Мнения: 1
 Ей, момичета, забравих да кажа, че мисля и аз да се дотъркалям на среща. Тъкмо ще съм си предала ДДС-декларациите и ще купонясвам с кеф. Иначе, днес отивам за болнични, така че вече като примрънка някой клиент важно ще му съобщавам, че съм в болнични, поради което ще го приема еди кога си. Laughing Laughing

# 275
  • Мнения: 222
Добро утро, дебеланки  Laughing
Я да ви почерпя с едно кафенце за разбуждане :

# 276
  • София
  • Мнения: 5 293
Здравейте от мен  Hug Този уикенд страшно ми се подуха краката и ме болят, така че ще ходя на лекар "без време", защото усещането е неприятно, а и не само от форума знам, че не е добре ЧАК такова подуване. Стиснете едни палци  Whistling


marussia, аз хич и не бързам да раждам, ще ми се Буболечка да изкара максимум на топло, четох, че всеки ден (изключвам пренасянето, де) е в негова полза


СОФИЙСКА СРЕЩА: 15.02.2009 г. - НЕДЕЛЯ - 13 ч. - Дон Вито на центъра, където бяхме предния път - ЗАПИСВАЙТЕ СЕ! Всички вече трябва да сме в първия болничен (освен който е родил, де... вече ще е във втория  Whistling )
Кой ще направи резервацията  Mr. Green
1) зелено човече
2) ? Elg
3) ? Elg - половинка
4) Elwing
5) veselina_s_p
6) ? kikoimery
7) vily_st
8 ) Дърта маймуна

# 277
Искам да ви попитам какво мислите относно козметиката от една и съща марка? Дали е още един маркетингов трик (защото и за нашите личица казват: за оптимален ефект използвайте и това, и онова... ) или наистина е хубаво да се използва една марка? И най-важно защо?[/color]

Добро утро,вижте  колко рано съм станала!От днес ще пускам каката на градина(2 месеца  я бях спряла)!Сега ще я будя и ще се водим,аз и късно я водя ,хем градината ни е срещу кооперацията Wink


В козметиката е заложена дадена съставка(билкова попринцип) и нещата като се ползват заедно се допълват.Поне за нашите лица наистина е добре да се ползват от една серия.А иначе естествено ,че това е маркетинг.Нищо не пречи да комбинираш продукти.И за бебо няма проблем да си вземеш различни неща,но Peace ако прояви някаква чувствителност ,изобщо няма да разбереш от коя фирма е предизвикана.

Аз обожавам аромата на Чико (а и много дълго съм го ползвала) ,та взех течен сапун за коса и тяло ,лосионче за мазане на тялото,а за дупето Судокрем.

marussia, аз хич и не бързам да раждам, ще ми се Буболечка да изкара максимум на топло, четох, че всеки ден (изключвам пренасянето, де) е в негова полза

Точно за това говоря,колкото повече постоят вътре и си приближат термина толкова по-голям плюс е за тях.Има време да си ги гледаме!а трудно се гледа бебе с ниско тегло! Peace

Дано имаме новини от Слънцето   Praynig  ,също и родените ни бебчета!

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 08:17 от marussia

# 278
  • Мнения: 361
здравейте мачета,
и снощи бяхме при свеки и тази нощ ще сме- не е удобно да се спи там, а сега вкъщи няма къде да се опъна освен на диванчето в кухнята.
Нащо бабе е болно и уж ме пази ама уж, все ми се моткапред краката.
Аз преди малко говорих с шефа си и на 16 ще ида да свърша малко работа за 2 часа и след това си чакам наградата Rolling Eyes
Днес мъжлето ми почва да сглобява стаята.
Аз през нощта имах много силна и лоша контракция- схвана ме кръста, коремчето и ниско долу, чак изпищях.
Цвети- да спреш с тези кафета Rolling Eyes От два дни така ми се пие чисто силно кафе.
Вили- и ние се разтягаме стабилно, то не са шпагати, то не са танци.
Секрета ми се е засилил, а и се шашнах като казвате, че вече ще ни следят за разкритие (мале не остана време).
За сега толкова от нас- лек ден и много усмивки

# 279
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Добро утро  Grinning
За болките в срамната кост да се включа, много боли, особено вечер. Като съм в движение през деня май не го усещам толкова, но през нощта е ад.
Козметиката, аз лично предпочитам да е от една марка. Знам ли, може и да се допълват съставките...Но по принцип не обичам да смесвам нещата, може и някаква мания да съм завъдила.
Да ви питам, чух за някакви капки против колики, които продават по магазините, но се намирали с предварителна заявка, т.е. не са тези масовите. Внасяли ги от чужбина-Германия, Ирландия и пр. Обаче забравих името smile3538 Чували ли сте за такова нещо?
Чудя се, дали ако се наложи да се слага упойка, кръвно 100/60 няма да е твърде ниско newsm78

# 280
  • Мнения: 267
Инфакол са капките, ама още не съм чула тука да ги продават. Аз по приятелка от Гърция май ще си поръчвам, ще те снабдя и теб Simple Smile
А тази вечер спах! Егати кефа. Не, че съм по-отпочинала, но поне съм си спестила изнервянето от безсънието през нощта.

# 281
  • Мнения: 2 495
И аз днес съм по-добре Hug Поизпотявах се няколко пъти вечерта, сигурно ще е от Фервекса.Много гаден тоя вирус, бе ooooh! Баш накрая ли можа да ме хване....иначе пък съм свалила 2 кг.

# 282
  • Мнения: 35
Добро утро, както някой сигурно е забелязал, аз тази нощ по нощите висях. И не че като легнах към 3.00 заспах, ама какво да се прави...Днес ще си вземем леглото, така че мислятия дни да се подредим и да сме готови - само да чакаме. Тук времето е ужасно - вали от онзи ситния дъждец. На здравите да се пазят, на болните - да се оправят Hug
Секрета ми се е засилил, а и се шашнах като казвате, че вече ще ни следят за разкритие (мале не остана време).
При теб е повече, аз видях, че на мойта чертичка пише 27 дена Shocked, ама ще го видим малкия принц какво ще реши. Ще ми се по дълго да си остане вътре на топло, ако е добре за него. Пък и аз скоро рд имам и ми се иска да си го пазнувам - да се съберем преди бебо да е излезнал Peace

# 283
  • Мнения: 10 022
Здравейте!

На мен ми е много любопитно кога ще родя. На всеки ултразвук ми излиза 10 -11 март като термин, а и аз съм сигурна, че имах ранна ову, и че бебо е станал на 17.06., в никой случай на 24ти.  Да видим.
Ади, да ги правиш по-често магиите, и тук са хванали smile3501. Допивам кафето и излизам с малкия. Ура!
Бела, последния месец качването спира, дори се губи някое и друго кило. Наистина си на финала вече. Peace

# 284
  • Мнения: 107
Здравейте и от мен!
На мен най-много ми харесват ABC Design Zoom i Jane Powertwin Pro,сега ми допадна (не толкова колкото първите 2)  Graco Quattro Tour Duo ! Вчера в един холандски сайт гледах 2,но немога да ги открия в Бг - Mutsy i KEES

Dez благодаря за линка,допада ми,но някак малко ми изглежда! Peace

Иначе ние сме добре на 16 пак съм на док и вече сигурно ще ми каже кога ще е събитието! Освен ако не реши да ме иненада като предния път Grinning

Общи условия

Активация на акаунт