Как се чувствахте през първите 3 месеца

  • 16 206
  • 210
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 475
Първите три месеца при мен преминаха само със зверско гадене сутрин веднага след ставане и вечер - някъде от 14-15седмица, гаденето напълно изчезна, но пък кръвното ми е нисичко сега!То май ниското кръвно  и е по-добрия вариант, отколкото високото!!

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Чувствах се така както се чувствах и преди това,  само че бях безумно щастлива.За радост аз имах най-перфектната бременност на света  Simple Smile.
Успех 

# 62
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз се чувствах,много добре,ходех на работа,лошо ми ставаше малко вечер,но
не съм повръщала.... Peace

# 63
  • Мнения: 1 740
При мен първите 4 месеца беше  ужасно. Отслабнах 6 килограма. непрекъснато ми се повдигаше от почти всичко, дори не влизах в кухнята, страшно много повръщах. Но като отминаха тези месеци остатъка от бременноста  беше чудесна нямах никакви проблеми дори и корема не ми тежеше.  Лека бременност.

# 64
  • Мнения: 1 240
През първата бременност нямах абсолютно никакви неразположения. Сега е по-различно - гади ми се, особено некомфортно се чувствам в късния следобяд и вечер. Надявам се скоро да отмине.

# 65
  • Мнения: 31
здравей мацка,
да си призная имах ужасни първи 4 месеца, просто кошмарни- гадеше ми се непрекъснато по 24 часа в денонощието, като повърнех само ми ставаше още по- зле, нямах никаква сила за нищо, в устата си имах най- кошмарния вкус на ГАДОСТ, постоянно се давех в лиги като булдог, не можех да пия нищо дори вода, ядях какви ли не боклуци, само и само да хапна нещо  Cry към третия месец до края на четвъртия започнах да се пооправям сутрин до обяд после като по часовник се започваше пак- лиги, гаден вкус и към 17-18ч. едно главоболие, та знае ли се?! само лежах и се чудех кога ще свърши! на няколко пъти съвсем рухвах психически, като се добавеха и болките в кръста и гърдите и къде ли още не....  Cry Преди да забременея бях супер активна личност, всяка свободна минута спортувах или бях по планините и това, че станах като пацал още повече ме сломи! сега съм в края на пети месец и /слава Богу/ нещата се пооправиха, от време на време имам кофти вкус, но гледам да хапна плод или да пийна нещо и се пооправям. Все още вечер не мога да остана будна след 22ч. , но на фона на каквото преживях сега си е направо СУПЕР!!! Даже на ски ходих и възобнових разходките!!!Дано до края няма повече проблеми. Пожелавам ти бързо да влезеш във форма и да изкараш една спокойна и хубава бременност!  Hug

# 66
  • Мнения: 1 100
Чувствах се ужасно през първите 3 месеца. Гадеше ми се постоянно - от храна, миризми, от компютъра, от всичко - не можех да правя нищо. Заради ниското кръвно не можех да излизам от страх да не припадна някъде. В затворени помещения, като търговските центрове например, ми ставаше съвсем лошо. Два пъти съм припадала.
Отслабнах само 3 кг, благодарение но това, че основно лежах и така не губех калории. Joy В кухнята влизах с маска на лицето. Joy А ако съпругът ми искаше да яде риба, трябваше да вечеря сам.
Когато свърши гаденето, започнаха киселините. Имаше само 1-2 месеца, през които ми беше комфортно. Надявам се следващата ми бременност да не е такава. Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 2 613
И аз първите три месеца се чувствах меко казано зле- бременността ми започна с кървене и за да се овладее трябваше да ми бият инжекции, от които ми ставаше лошо още повече, гадеше ми се и повръщах постоянно, не можех да спя, а ми се спеше през цялото време Tired, не можех да хапна нищо друго, освен сирене и препечен хляб....горгия ми мъж тогава разбра какво значи да импровизираш в кухнята и как, каквото сам си направиш е най-вкусно, защото аз там не стъпвах Confused Също така, понеже тогава още не усещах бебето, живеех в постоянен страх и стрес дали всичко е наред с него Rolling Eyes
Чак към края на четвъртия месец, когато усетох бебчо, а и ми мина гаденето и повръщането се зарадвах истински на бременността си и започнах да се отпускам и да се радвам......

# 68
  • Мнения: 27 524
Не съм имала никакви оплаквания и дискомфорт през цялата бременност  Peace
Пий повече течности, не ставай рязко от леглото.

# 69
  • София
  • Мнения: 5 079
Много зле се чувствах, невероятно гадене, повръщане, най - вече вечери, след работа... Не искам да се сещам... Sick

# 70
  • Мнения: 302
Мила дано не си като мен.При мен периода свърши в края на седмия месец.Беше голям ад аз повръщах по 20 пъти на ден.Направо се бях свършила.

# 71
  • Мнения: 1 341
С първата ми се гадеше до 4 месец, като започна към 3-ти. За сега с втората все още нямам подобни неразположения. Дано ми се размине този път, въпреки, че нямам лоши спомени от предишната.

# 72
  • Мнения: 876
През първите три месеца ми се гадеше всяка сутрин, повръщала съм, но не постоянно. В един момент сутрешното гадене престана - от раз! Като цяло обаче бременността ми е най-прекрасният период от моя живот, пожелавам го на всички Hug

# 73
  • Мнения: 163
През първите три месеца бях с ужасно гадене и повръщане сутрин и вечер. Нямах проблеми с кръвното изобщо, но се чувствах много зле и без това. Не ме подмина нито едно неразположение през цялата бременност, но колкото и банално да звучи - всичко се забравя като се роди бебчето  Simple Smile

# 74
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Все едно не съм бременна, така се чуствах Laughing
Леко бременеене Hug

Общи условия

Активация на акаунт