Как се чувствахте през първите 3 месеца

  • 16 209
  • 210
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 203
Да беше си съвсем бременност от учебник със сутрешното си неразположение подуването на гърдите гадене даже от миризми....но това бяха първите месеци..после всичко отмина и се радвах на една лека бременност.

# 76
  • Мнения: 6 003
ами като се замисля 1-я месец ми беше един уморен сънлив,бяхме се нанесли в нова квартира и багажа още беше по кашоноте и аз прибирах едно две неща почивах,пак едно две почивах,и именно тогава разбрах че съм бременна,докато почивах станах по рязко да погледна обяда и една болка ниско долу ме върна в легнало положение,после почти набегом взех пътя до аптеката и се оказах права-само един ден закъснениено двете чертички бяха факт

# 77
  • Мнения: 2 312
През 1-те 3 месеца от бременността ми се чувствах прекрасно,нямах никаки оплаквания и неразположения.
Лека бременност Hug

# 78
  • Мнения: 4
аз се чувствамх като в центрофуга, всичко ми се върти и съм с ниско кръвно но не повръщам, в 16 седмица съм и нещата взеха да се оправят май

# 79
  • Мнения: 69
Здравейте , мами Simple Smile)   bouquet
През първите месеци се чувствах прекрасно, както и сега - все едно не съм бременна... сега симптомите са само шаването на бебчо Simple Smile))  Лека бременност на всички Simple SmileCrazy

# 80
  • Мнения: 4 784
Много ужасно се чувствах. Имаше дни от леглото не исках да мърдам и го правех само когато ми се повръщаше. Във втория и третия триместър състоянието ми се подобри значително, но повръщането се задържа до самия край на бременността.

# 81
  • Мнения: 1 322
Гадеше ми се много яко през втория и третия месец, направо по цял ден. Вечер в 19,00 ч. вече бях заспала. Много се изморявах. Пиех си кафе, защото бях с много ниско кръвно 90/60, даже веднъж не бях пила кафе, защото бързах за изследвания и за при докторката. При нея замалко да припадна и като ми измери кръвното беше 85/55.

# 82
  • София
  • Мнения: 803
Страхотно , не усещах бремеността като дискомфорт , напротив такава еуфория беше  Joy Joy Joy От 16г.с. натам имах проблем с миризмите , дори любимите ми парфюми отидоха в кошчето. Имаше моменти на безумен глад , спомням си че ставах през нощта , все едно някакъв глас ми диктуваше какво да направя , обикновено бяха зелеви сърми , понеже беше юни , за киселото зеле няма да казвам , че беше трудно да се намери. Но гласът казваше в кой магазин и ... палех колата , в 2ч.през нощта в денонощния с пияниците , те за водка , а аз зелеви листа и кайма. Връщах се , наврътквах сърмите , в 4.30ч. изяждах две и така заспивах иначе няма сън  Laughing Laughing За кръвното нямам спомен да е падало , чак толкова че да ми прилошава, но си беше ниско докрая.  newsm78 Съжителствахме си някак.

# 83
  • Мнения: 681
Аз за щастие се чувствах добре,само имох проблеми с ниското кръвно и често ми прилошаваше  Whistling Аз не пия кафе,но от тогава започнах да пия 3 в 1,приемах много течности,най-вече студен чай  Peace За ниското кръвно помага много и айран със сол и естествено шоколад  Mr. Green
Успех и лека бременност  Hug

# 84
  • Мнения: 297
При първата ми бременност нямах такъв период - чувствах се добре, само разни миризми ми действаха гадно, дори парфюм спрях да ползвам. Сега съм във втора бременност - 9 г.с. и имам подобни усещания - гадене, отпадналост, незнам и аз до кога ще е така. Но се надявам да е само през първите месеци!

# 85
  • Мнения: 317
Аз винаги съм била прекалено слаба ooooh!и бях много щастлива че започвам да се закръглям Grinning.Иначе се чувствах страхотно,с леки изключения,когато ставаше над 30градуса на вън Whistling

# 86
  • Мнения: 18
На мен също ми беше ниско кръвното и имах адски главобол от това и за това ми казаха да пия поне сутрин кафе ,а като усетех,че започва главобола пиех кола и това ми помагаше.

# 87
  • Мнения: 2 960
И двата пъти си се чувствах идеално.Няма гадене ,няма ниско кръвно hahahaпушка от всякъде Mr. Green

# 88
  • София
  • Мнения: 2 271
Гадеше ми се - аз по това разбрах че съм бременна, защото ми се случваше по някога да ми закъснява цикъла повечко...
Станах много нервна - отдавам го на гаденето и на отказването на цигарите.
Кръвното винаги ми е било ниско (90/60) и като разбрах, че пада по време на бременността, доста се притесних. Но си остана същото.
Изостри ми се нюхът и вкусовите сетива - доста храни не ми харесваха.
Такива неща.
Като цяло, бременността ми беше един от най-хубавите периоди в живота. Simple Smile

# 89
  • Мнения: 718
Постоянно гадене и повръщане, ниско кръвно налягане и отвращение от всякакви миризми, сънливост и отпадналост. В началото на 4-ия месец всичко премина като с вълшебна пръчица!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт