В ДЕТСКАТА ГРАДИНА много смях да има! - 22 част

  • 7 519
  • 221
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 260
Обикновено - да, но на мене всички хормони са ми в норма.  Peace Малко по-трудно забременях обаче.  Hug Просто яйчниците са склонни да образуват кистички - нещо като мехурчета с течност. При цикъл обикновено се пукат, но боли.

А някакви процедури няма ли за да се намали това образуване на кистички и да намали болките,че то много неприятно всеки месец.

Противозачатъчни.  Peace Но аз искам да забременявам, така че не върви. А и след раждането вече не ме боли. Иначе мерси за пожеланията, но проблемът си е хроничен.  Wink Междудругото е доста разпространено (причините за СПКЯ са генетични и вътреутробни) и обикновено не е страшно.  Hug

За капките "Биогайа" аз лично не бих комбинирала приема им заедно с АБ - все пак се бактерии, така че АБ ги убива и тях.  Peace По-скорo след това за възстановяване на чревната флора.  Hug Ако се появи разстройство по време на антибиотично лечение, аз бих давала ентерол, защото единствено той представлява дрожди, т. е. гъбички и съответно не се повлияват от АБ.

# 16
  • София
  • Мнения: 395
Искрено ти пожелавам безпроблемно да забременееш  скоро  Hug.

# 17
  • Мнения: 1 187
Запис! За новата тема   bouquet .  Аз пък се учудвам, че някои хора ми се обадиха днес. Малко знаят, че Светланките имат имен ден. Спяща,  по-бързо  към отчетните   Hug Приятни събота и неделя !

# 18
  • София
  • Мнения: 4 294
 Аз пък се учудвам, че някои хора ми се обадиха днес. Малко знаят, че Светланките имат имен ден. Спяща,  по-бързо  към отчетните   Hug Приятни събота и неделя !

да си призная и аз не знаех за такъв имен ден, но ето че вече знам  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 240
Днес имен ден празнуват също Огнян/а и Пламен/а.

# 20
  • Мнения: 2 312
Връщаме се от лекар заради кашлицата - нищо й няма.Да давам потивоалергични и това е.

Аурора,честит имен ден ,много радост,щастие и 2 чертички!

Спяща,и на теб!

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
За запис да поздравя всички празнуващи   bouquet

# 22
  • Мнения: 7 640
Днес имен ден празнуват също Огнян/а и Пламен/а.

тия хора имат поне 3-4 именни дни, значи Laughing

Изи, п.мариана, и моят синковец е открил удоволствието да си гризе ноктите ooooh!
Приемам идеи за отучване.

# 23
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Ами аз съм много скептична, че е възможно отказване.. Confused Кристиян не само, че си яде ноктите на пръстите на ръцете, но си чопли с пръсти и ноктите на краката.. ooooh! Говоря му много, той всяка вечер ми казва вече как няма да си гризе ноктите повече (прави го само като се успива), сутрин ми се хвали "Виж, не съм си ги гризал" и си подава ръцете, но аз виждам пък, че нокти не растат..вече ги е оглозгал доста надолу..
Единственият метод, който приложих е да го мажа с нещо, което е като като лак за нокти. Против гризане на кожички и нокти е. Ми нямаше ефект. Той свикна с горчивия вкус..Сам започна да иска да го лакирам Crazy

# 24
  • Мнения: 702
Да се запиша и аз в новата тема  Simple Smile

С Даум Екзол отказах дъщеря си да си смуче пръста когато беше бебе. На упътването пише, че помага за гризане на нокти  Peace

# 25
  • Мнения: 1 949
Само ви чета в новата тема, че съм затрупана с работа днес. Даум Екзол отказа Криси от гризането на ноктите.  Peace

# 26
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Ще купя и един Даум Ексол за проба. Дано да помогне, че като гледам пръстчетата му сега много точно знам как ще изглеждат ако продължи в този дух.. ConfusedЗнам, че не генетично, но баща му пък има отвратителния навик да си гризе кожата около ноктите.. ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 395
Ще купя и един Даум Ексол за проба. Дано да помогне, че като гледам пръстчетата му сега много точно знам как ще изглеждат ако продължи в този дух..

И ние сме така......толкова се съсредоточава в гризането на тия нокти, че не чува дори забележките ми.И гризе, гризе и имам чувството, че като няма на къде и ако можеше да се сгъва в удобна за него поза,ще загризе и ноктите на краката си.
Понякога го базикам ,като си изгризе неговите да почва и на сестра си Mr. Green

# 28
  • Мнения: 479
Ние не си гризем ноктите. Но пък не ми дава да ги режа. Откакто се е родила ги режа докато спи. Защо е този страх не знам.

Обаче имаме един доста неприятен навик който прихванахме от детската градина за съжаление. Вади си сополите с пръст и ги избърсва където намери  ooooh!. Направо ме подлудява това дете. Говорих, виках, наказвах. Няма резултат. Сега си мисля да спра въобще да й обръщам внимание, пък дано да премине от самосебе си.

И на нас ни оставиха само противоалергичните за кашлицата. От вчера започнах клеевата тинктура. Дозата за лекуване нали беше двойна на тази за профилактика. Аз сега й давам по три капки, но утре мисля да увелича на 6. Мога ли да й ги давам наведнъж.

Който дава клеева тинктура моля да ме посъветва.

# 29
  • София
  • Мнения: 395
Обаче имаме един доста неприятен навик който прихванахме от детската градина за съжаление. Вади си сополите с пръст и ги избърсва където намери  ooooh!. Направо ме подлудява това дете. Говорих, виках, наказвах. Няма резултат. Сега си мисля да спра въобще да й обръщам внимание, пък дано да премине от самосебе си.


Това е порока на щерката.Пръста е все в носа и (поне ми ги дава и не маже).На нея и казвам ,че някой ден ще си извади очите през носа си Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт