От напълнели Дюкан ни превръща във фотомодели - 153

  • 28 141
  • 609
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 5 001
susel4eto ,триците са 3 с.л. на ден.Това се хапва сутринта.Накиснати триците в кисело мляко от вечерта.

Прясното мляко е 250мл. на ден!!!

Общо на ден млечните са до 1 кг.

Повече -НЕ!!!


п.п. Прочети първата страница на темата.  Hug

# 451
  • Мнения: 170
Здравейте момичета!
От днес започвом тази диета и съм много обнадеждена,защото видах какви резултати се постигнали вие newsm10. надявам се,че и аз ще имам волята да се справя smile3503
Извинявай те,че от самото начало започвам с въпроси,но много неща не са ми ясни Embarassed Прочетох книката.Кажете ми моля Ви в ударния период който при мен трябва да е 10 дена,какво закусвахте?В този период, по колко овесени трици мога да изяждам на ден?А млякото по литър на ден,но само кисело или и от двете мога да ям?
Ох,много питам,но нямам кой друг да попитам,а много искам да успуя,че ми писнаха тия килца smile3511

Лек ден на всички  bouquet

Първо добре дошла! Второ за да не товариш психиката си е хубаво да свикнеш да наричаш тази диета - "режим" какъвто си е всъщност. Препоръчвам ти 5 дена ударна фаза, а не 10, няма смисъл излишно да тормозиш организма си, не си на състезание, карай го бавно, но славно. Всъщност 5 дни продължителност на ударната фаза е най ефективна и ефикасна, независимо колко имаш да сваляш, 10 дни е много и не е за препоръчване, а и такава дълга продължителност следва да бъде наблюдавана от медик по съвет на д-р Дюкан. Закуската ти може да е разнообразна, но задължителното е в нея да присъстват триците(овесени, овесени+пшенични, с добавка на ленено семе). Количеството на триците е 3с.л. дневно, но можеш да започнеш плавното им включване в менюто с 1 с.л. като достигнеш до 3 с.л. дневно(най добре сутрин до обяд). Количеството на млечните е 1 кг. общо млечни за деня, но прясното ти мляко не трябва да надвишава дозата от 200-250мл. дневно. Закуската ти може да е кисело мляко със степче и трици, прясно мляко с трици и подсладител(фалшиво мляко с ориз), може да е тричаво хлебче с варени яйчица, шунка, пилешко филе, екскуиза, изобщо избора съвсем не е беден, просто трябва за себе си да намериш точния вкус и предпочитание както за закуска, така и за другите хранения през деня, стига всичко да е режимно. Успех!

ПП Аз докато си напиша поста и те момичетата Hug ме изпреварили Embarassed!

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 11:49 от Tumba_lumba

# 452
  • Мнения: 4
Много Ви благодаря Hug Hug Hug
Сега ще прочета и началото на темата,че се излагам Embarassed

# 453
  • Мнения: 485
Иска ми се, отслабнали с този режим до 49 кг и запазили килограмите да се включат. Не искам да дърпам дявола за опашката, и да се присеща да пише отново, но имаше една Ели Карагьозова. Не казвам, че не може да се отслабне. Жестоко се съмнявам, някой да успее успешно да запази "изкльощавели форми". Също казвам, че при този режим леко се възвръщат формите след спиране на режима,леко се заоблят , въпреки, че килограмите остават/ примерБоби1973 и VK/ А това за един отслабнал от 53 на 49, не е особено удобно и резултатно. Предупреждавам, за да не каже после някой "Режимът не работи", само защото някой има нереална представа за красиво тяло.
Само да подкрепя горното- но и да добавя, че не е резултатно и просто при много малко свалени килограми - например под 5кг.
Като се започне същинската четвърта фаза, непредпазливата, първото нещо което се връща е именно пухкавостта на формите, обратното на онова, което става по време на режима!
Затова винаги трябва предпазливост при четвърта фаза!
(изключение правят тези, които свалят много в трета и минават преждевременно в четвърта, за да спрат свалянето на още килограми)

Хайде на среща с Денни

# 454
  • Мнения: 359
За срещичка, много ми се иска, но надали ще успея да се класирам преди 8.30 newsm78

# 455
  • Мнения: 577
И аз да си кажа за триците-всеки според вкуса разбира се,но аз ги слагам в пр.мляко  Crazy така са ми по-вкусни

# 456
  • Мнения: 1 575
Абе, не, че ще поспорим  smile3508, но моето увеличение не е в следствие на нормално хранене - ще повторя отново - лятото +2 кила от спорт(резултата - ячки мускули на краката, без грам сланина  по тялото),в последните месеци на годината за 10 дни изядох 4 кутии с вафли, които са по около 500гр. и точно толкова си трупнах - 2 кила дебелина(почти свалени вече), което като обем се оказа много.Мускулите някак натежаха, без да си личи толкова фрапантно както вафлите.Никога не успях да стана като Ели Карагьозова, колкото и да ми се иска, а тя когато мина последно от тук преди време си беше същата...
Много е субективно всичко...

# 457
  • София
  • Мнения: 11 811
Добре де,аз кротко и мирно си правя Дюкан.Колкото сваля,толкова!Мисля 3 дни ударен режим и след това втората част.Да разбирам ли,че като имам малко килограми за сваляне 3-4 и като спра режима ще си ги върна?С такова впечатление оставам.А формите ми не са изкльощавели,всичко си е трупнато около талията и ханша.

# 458
  • Мнения: 4
Кри вярно "преди-то" ми си го бива Joy. Дано не става никога повече "сега",ама то от нас зависи - няма да се даваме Peace За водната аеробика - днес сутринта говорих с Мария Шпицер-стискай палци!В момента е в преговори с парк-хотел Витоша - Студентски град и каза,че има шансове до 2 месеца да е там. Ако науча нещо по въпроса - веднага ще пиша,а и самата Шпицер обеща да ме държи в течение. Дано! Много бих се радвала и благодаря за милите думи  Hug
Флучия Wink
Стелксен мисля,че ким и мак няма проблем,но нека и другите да кажат.Аз лично съм си слагала ким в соленото кексче.Стискам палци!Ще успееш  bouquet

# 459
  • Мнения: 55
Кали 08, честит рожден ден!    Дано всичко, което си пожелаеш да ти се сбъдне!    bouquet

Честити месечинки на Марчелка и Сила!    bouquet

анита7 Hug , бърза корекция за една, вярвам, печатна грешка - 3 с.л. дневно, не 5 с.л., да не се хване някой за цифрата...  Peace Аз на другите много им виждам грешките, ама моите...  Blush

Момичета, заинтригувахте ме и за книгата на Мишел Монтиняк, ако някой я има случайно в електронен вид и е готов да я сподели - моля да ми пише на ЛС.

 Риен, bitte  Peace - пази боже да се бях изписала bluemchen или още по-добре blümchen - и без това и сега всявам размисли как ли се пише това чудо, тогава сигурно щяха най-малкото да ме натирят от темата като душевно увредена, затова удобно изпуснах точките.  Sunglasses  Ама сама съм си виновна, като съм си взела този ник, затова и добавих алтернативния отдолу...

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 12:37 от blumchen_fee

# 460
  • Русе
  • Мнения: 249
Привет!!!

Не съм писала отдавна, но следя темите! Ето нашият отчет: с Дюкан от 12.01. (не особенно стриктни   Embarassed ) Мъжът ми е -9кг, майка ми -8, а аз -3,7кг. Доближавам се до мечтаната фигура бавно, но славно... влизам в дрехи, които бях отписала и се харесвам!!! Яд ме е, че 2г. си разхождах дупето и корема, при условие, че с този режим ще изчезнат за два месеца...
Най интересното е, че като процент от теглото всички сме свалили еднакво - 7%

# 461
  • Мнения: 2 425
Кали 08, честит рожден ден!   bouquet
Марчелка и Сила честити ви месечинки  Hug

# 462
  • Мнения: 31
Здравейте!

Кали 08 - Честит рожден ден!  newsm51 Здраве, успехи и сбъднати желания!

Сила - честита месечинка! Успех!   bouquet

Марчелка - честита месечинка и на теб! И вместо букет -  ritnik И после -  hug Hug

feelgood -  Hug желая ти повече свободно време!

Успешна седмица на всички!  Hug

# 463
  • Мнения: 226
Пу изчетох ви за 2 дни сте напълнили 1 тема ooooh!
А Здравейте,
Видях страхотни снимки на заслабнали Дюканки.
Цоци честит рожден ден на патерици.
Кали 08 честит рожден ден с пожелание за много от всичко най хубаво!
мойто тони се завърнало Hug давай отчет.
Аз отчет нямам щото тая сутрин нямах време да му се метна на кантарев.
нелсън голяма си сладурана   Hug Hug Hug
Стелксен(дано съм го запомнила правилно) разликата ти е супер Браво!

Сега искам да питам нещо (моля не ми посипвайте главата с пепел): какво мислите за такъв режим 5П 2 дни нормално хранене.

# 464
  • Мнения: 309
Коте, с риск да вляза в противоречие с г-н Дюкан, за мен тази схема е просто вариант на трета фаза...  Че и на четвърта... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт