Има ли мами от Обеля?

  • 24 672
  • 226
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 274

...... и гледам, че мъж ми трябва да си вади удостоверение за настоящ адрес, ама май ще си вади за постоянен, хем да смени и ЛК.
Само се чудя дали от яслата ще ни дадат здравно-профилактична карта и имунизационен паспорт, за да не правим втори, няма смисъл просто.


А ти нямаш ли адресна регистрация тук, в "Обеля"?  Rolling Eyes
Ако имаш, няма нужда той да си вади.
За здравно- профилактичната карта - отидете при ЛЛ, той/тя ще ви напише на един лист (формуляр) всичко, което е необходимо, няма нужда от два документа или каквото и да било друго.
От детската (яслата) ще ви дадат само една Молба- образец, на която общо взето само се подписвате.
това е, дано съм ти била полезна.

# 76
  • Мнения: 219
Джуличка, благодаря ти!
Разбрах, че мъжа ми няма нужда да си вади и той, аз по ЛК съм си в Обеля. Колкото до яслата - ходих днес, дадоха ми бележка, че посещава, както и имунизационния паспорт. После така и така тези документи отиват от яслата в градината, няма нужда да се вадят нови. Та утре отивам да пробвам пък ще видим.

# 77
  • Мнения: 2
Здравейте, от Обеля 2 съм бременна в 7месец а не  познавам никой от квартала по цял ден ску4ая няма с кой едно кафе да изпия ,ще ми бъде приятно да се запознаем с някоя мама  Party

# 78
  • София
  • Мнения: 119
Цвети имам две големи момичета, та този път тайничко се надявам за сини гащи, но ще видиме дали ще ме огрее.
Какво стана с градината, приеха ли документите?  Praynig всичко да е наред и да не те мотаят много.
k9vili9 и на мен ще ми е приятно да се запознаем и да си разхождаме коремите заедно  Hug

# 79
  • Мнения: 219
po, записах я вече каката и всичко е ОК.
Днес от 13ч излязаохме и до 17 бяхме в парка. Сега със 17-ката е много удобно, после си прибрах и каката от яслата (тя нали е там), та така, поуморих се днес Simple Smile Но вие с тия коремчета няма да може да търчите по парковете Simple Smile
А иначе - пожелавам ти едни сини гащи, ще стискам палци  Praynig

# 80
  • Мнения: 343
И ние днес бяхме в парка. Чудно беше! Много е удобно наистина с този трамвай. newsm10
Те мамите с коремчета само ще седят и ще гледат, а пък ние ще търчим. Laughing
Систакм палци и аз за сините гащи! thumbsup

# 81
  • Мнения: 219
vilence_sf, а вие не седите ли на едно място? Все пак с по-големи дечица дето вече ходят, искат на люлка, пързалка и т.н., и се търчи по тях, ама не из парка Simple Smile А докато са си бебоци, като моя малкия може да си обикаляме парка нонстоп, и да сядаме само за едното хранене и пак по обиколки. Та, а дано и по някое килце да стопим Simple Smile
То ро още малко има, нали е в 7-ми месец, след 2-3м може и тя да обикаля, баш лятото, то пък ще е много горещо, но сутрин по-раничко или в по-късния следобяд...

# 82
  • Мнения: 2 530

storm76, приеха ли ви в градината?

Приеха ни, във филиала на 5 ЦДГ в Обеля-1. Даже вече се и записахме.

# 83
  • Мнения: 6 274

storm76, приеха ли ви в градината?

Приеха ни, във филиала на 5 ЦДГ в Обеля-1. Даже вече се и записахме.

В коя група?
В тази, която е от към влаковата линия или в тази, която е от към селото?
  newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 119
О Цвети, аз имам още 5 месеца.  Party Чак Октомври ще мога да се включа в разходките с количка.
k9vili9 е в 7 месец.

# 85
  • Мнения: 2 530

storm76, приеха ли ви в градината?

Приеха ни, във филиала на 5 ЦДГ в Обеля-1. Даже вече се и записахме.

В коя група?
В тази, която е от към влаковата линия или в тази, която е от към селото?
  newsm78
Мисля, че тази откъм влаковата линия, защото разбрах, че там са по-малките 3-4 годишните.

# 86
  • Мнения: 6 274
Мисля, че тази откъм влаковата линия, защото разбрах, че там са по-малките 3-4 годишните.

Ясно.
Дано всичко е О.К.
  Peace

# 87
  • Мнения: 219
Ей, пак се затрихте. Няма ли да се съберем по форумски най накрая, а?

# 88
  • Мнения: 343
Ами хайде де! Виж, че вчера неорганизирано се получи една мини сбирка.

# 89
  • Мнения: 219
Абе, ние 4-те ясно, ама другите се скътават нещо  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт