Благоевградската дружина, много бебчета очаква таз година, начело с мама Ина

  • 15 932
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 224
Здравейте момичета!

Днес направо кошмарен ден, ако така ще я караме цяла седмица  #Crazy Вече и глава ме боли.

Деси, ужас направо. И аз бих сънувала кошмари при тая ситуация. Децата винаги трябва да ни напомнят за способностите си иначе живота щеше да е твърде лесен.

Дани, Симонска е на Симонски жена му  Joy или с две думи на Стефан зъболекара - Криси, тя е учителката на Вики на Марси. Трябва да я знаеш, нали е от част от голямата компания. И Маргато на Красо ще е през март, чакаме я и нея. Пък в края на март е и на Сашо златара жена му. Абе не са спали тия хора  hahaha

Марси, Нинче, ето:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231840.msg5437737#msg5437737,
а за Нинчето и това:
http://mikiblue.com/2008/02/13/cheesecake-2/

Лесни рецепти са точно за такива като мен. Аз другият път като го правя сърцето /може просто да е кръг/ мисля, да му сложа и кисели краставички. Според мен много ще му легнат  Simple Smile

Мамо Ц, приятно изкарване на Велинград и хубаво да релаксирате!

Селесте, голям е сладур Монката! Пожелавам му да разбива мацките!

# 241
  • Мнения: 286
Ели,изобщо не се сещам кой е този Стефан-зъболекар камо ли жена му да знам,и този златар също не се сещам за него newsm78
Ели,писах ти и на лични много се нуждая от юридическият ти съвет Peace
Лека нощ на всички,всъщност Мамо Цоци имате  smile3501 newsm74браво от мен за вашето решение все пак да отидете до този хотел,и стига все заплашва хората,че можело и да не ти хареса,ми то всъщност нали сама си взела решението  Naughtyще ви хареса сигурна съм то човек както си го направи Hug
Аз отивам да наваксвам по английски че съм взела да приписвам от един колега когато ме нямаше Blush

# 242
  • Мнения: 447
Деси лоша работа е това с нослето, но важното е, че всичко е минало леко.  Дани не се сещаш за Симонски, защото не ходиш на зъболекар  Mr. Green Аз от една седмица все за него си мисля, че ми се счупи зъб, ама нещо не ми е настроение. Да е жива и здрава щерката на София и Жоро. Селесте, този малкия е голям сладур  Heart Eyes. И понеже и в нашата къща има ново бебе, тези дни гледам първите снимки на моите вагабонтчета и не мога да повярвам, че са били толкова малки. Мамо Цоци- да разказваш после, че и аз съм му хвърлила око на Велинград, ама не знам кога ще да е.  И понеже съм първа за тази сутрин няма да изпусна аз да сервирам кафето    

# 243
  • Мнения: 19
Добро утро! Записвам се веднага за такова хубаво кафенце..денят си започва напрегнато, едва чакам да дойде събота - ще ходим ето тук [urlhttp://hotelgaitani.com/][/url]
За зъболекарите мога да говоря много - не ходих на училище още, а вече добре се познавах с двама от нашия град...веднъж ми се наложи да посетя зъболекар и в Благоевград - една неделя, след двудневни мъки, ме заведоха при един мъж, който има кабинет на партера на къщата, в която живее...обаче му забравих името..къщата бе под болницата някъде...аз буквално циврех от болка, а човекът с 3 въпроса точно определи защо ме боли. Оказа се прав и после последва операция на венеца...и все пак го запомних с добро, защото ми продупчи зъбчето и кистата спря да ме боли...дано на никой не му се случва подобен ужас..
С пожелания за хубав и усмихнат ден Simple Smile

# 244
  • Мнения: 2 837
Добро утро!
Деси, добре, че всичко се е разминало Hug Пък човек само от мъници очаква такива работи...
Симеон е...да го изядеш! Направо ми се прииска да го нагушкам.
Дани, на теб мина ли ти болестта?
Дани_ч, а Ивет как е?
Понеже кафенцето вече е сервирано преди отдавна от ранобудната Джуджавка, ето от мен закусчица и песничка:


http://www.youtube.com/watch?v=HdXPQiukoYE&feature=related

# 245
  • Мнения: 1 398
Добро утро и от мен.От кафето няма да мога да се възползвам,но закуската изглежда прекрасно.Аз от вчера съм се запалила да си пиша рецепти в една тетрадка.Картофеното сърце изглежда прекрасно.Скоро ще го направя Simple Smile


За зъболекарите мога да говоря много - не ходих на училище още, а вече добре се познавах с двама от нашия град...веднъж ми се наложи да посетя зъболекар и в Благоевград - една неделя, след двудневни мъки, ме заведоха при един мъж, който има кабинет на партера на къщата, в която живее...обаче му забравих името..

Арабаджиев се казва(ако за същия говориш).Той ни се води семеен зъболекар,но аз не го посещавам него.А Симонски е стоматолога,който работи в Струмско,нали ?

# 246
  • Мнения: 19
Може и така да се казва, не си спомням името, но толкова точно постави диагнозата, че много ме изненада.

# 247
  • Мнения: 11 607
стига все заплашва хората,че можело и да не ти хареса

Тя пък Марси как се плаши от мен.......И на Велинград ще сме за 6 и 7 .3. Това фактически ще е по габровски......Защото мъж ми след 1 седмица става на 40г. и се чудих как да отпразнуваме рожденния ден. В крайна сметка реших,че ще му подаря почивка, защото знам,че от това има нужда. Но докато умуваме, изпуснахме дата по-близо до рожденния му ден и имаше вече за 6 и7.3. свободен апартамент. И така ще се получи - хем рожден ден, хем 8-ми март(нищо че кой знае колко не го тача аз този празник) - та по габровски.....

Аз умувам днес какво да правя......Май ще чистя из нас, хич не ми се върши тази работа....ама...май натам вървят нещата....

Хубав и спорен ден!

# 248
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
Благодаря ви за кафето и закуската.
Деси ужас тази Ана Мария, настръхнах като четях какво е направила. Разказах веднага на Виктория случката и тя обеща никога нищо да не си слага в нослето. #Cussing out
Мама Цоцоланка по хубав подарък за двоен празник от този не мога да измисля. Сигурна съм че ще останете доволни. Wink
Селесте страхотно изглежда хотелчето, което сте избрали. Ама малко далечко ни идва на нас Хисар, затова ще предпочета хотелчето в с. Баня, поне за 40 мин. сме там.
jujavka кое е новото бебе у вас. Вие вече установихте ли се тук? Намери ли детска градина? newsm78И мен днес ме чака голямо чистене, ама мога да пийна едно кафенце около обяд. Така че ако има кандидати за компания да пишат. Wink

# 249
  • Мнения: 19
На нас този в Баня, който ти показа, ни обра точките..следващия път сме там

# 250
  • Мнения: 224
Хоп, първи кандидат за обедно кафе  Simple Smile Кажи кога и къде Марси, аз с Нина ще се чуя. След вчерашният убийствен и тройно критичен за мен ден, днес се надявам на поне малко спокойствие.

# 251
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Андреа на мен Баня ми е любимото село и от там имам много приятели. Та ми е малко странно да ходя на почивка там, пък  и със сигурност ще има обидени, като разберат че сме отседнали на хотел. Laughing На Венцислав пък там им е асфалтната база и почти всеки ден работи там, ама колкото и да ни е странно хотелчето изглежда добре и си заслужава да отидем.

# 252
  • Мнения: 19
чакам отзиви за този хотел...на мен, а и на колегите , на които го показах, страшно много ни хареса, не е далеч и предполагам, че до месец - два ще направим разходка и до там

# 253
  • Мнения: 286
Здравейте,аз днес го ударих на спане пак smile3507
ами сутринта като трябваше да заведа децата едва стигнах до детската такова главоболие ме мъчеше smile3515
хремата не ми минава направо ме подлуди вече #Crazy
сега ще ме замъчи предменструалният синдром и аз постоянно не се чувствам добре ми то пък вече на нищо не прилича това Banghead

Криската пък какво му стана тази сутрин като се затръшка реве неискал на детска Crossing Armsкато му казахме че ще заведем Асен и ние отиваме на работе и ще остане сам на бързо се смири Rolling Eyes
jujavka ,наистина какво стана с детската градина намери ли newsm78
Ади,ти пък само се чудиш къде да отидеш да купонясваш Mr. Greenимай малко милост над мен и на мен ми се ходи Blush
Отивам да уча вие се събирайте на клю-клю кафе Laughing

# 254
  • Мнения: 62
Добър ден на всички, ние сме на същото положние с температура и хрема.
Марси, от кой път да позная коя ти е новата колежка  Mr. Green
Деска, това е ужасно което ви се е случило.
Мама Цоцоланке сигурна съм че ще си прекарате много добре.
Андереа, малкият е много сладък  Peace

Общи условия

Активация на акаунт