Благоевградската дружина, много бебчета очаква таз година, начело с мама Ина

  • 15 920
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 447
Обещах ви и навън вече прехвърчат снежинки Mr. Green Днес имам рожден ден и на този ден винаги вали сняг.  Когато майка ми е отишла в болницата е било пролетно време. Била е по блуза с къс ръкав, но когато съм се родила навън е завалял сняг на парцали. За 30 години имам само 2-3 безснежни рожденни дни, а вкъщи ме майтапят,че съм природно бедствие Mr. Green Та почерпката тази сутрин е от мен Хубав и усмихнат ден на всички Hug

# 271
  • Мнения: 19
Честит рожден ден! Желая ти здраве и много хубави моменти със семейството Hug

# 272
  • Мнения: 2 837
Хехе, честит рожден ден! Пожелавам ти по много от всичко хубаво!


http://www.youtube.com/watch?v=cZhFmnNKffA&feature=related - Това е специален поздрав за рожденичката Simple Smile

Един сладък поздрав на тези, които не са го виждали: http://www.youtube.com/watch?v=wgrrQwLdME8

# 273
  • Благоевград
  • Мнения: 142
jujavka Честит Рожден Ден!
Пожелавам ти много здраве , късмет , успех и любов!


А това за снега наистина е много интересно - но , дали си бедствие
или просто радост(най-вече за децата с този сняг ) още не сме установили. Hug
Защото малката сутринта като видя снега започна да подскача, да пее
изобщо неописуема радост.  Laughing
Благодаря за почерпката - сега я почвам  Heart Eyes

Деси, благодаря ти! Направо ми идваш като по поръчка винаги с хумора, който пускаш! Моля те, прави го и не спирай!
Аз съм забелязала,че пускам разни такива неща , когато ми е напрагнато, натоварена
или ми е писнало от нещо . Но щом не ви пречи, ок  ще се резведрявам обстановката Wink
  bouquet

# 274
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
jujavka Честит Рожден Ден и от мен!!!
Бъди многоо, многоо щастлива и обичана!!!


Благодаря за почрпката, на хубав ден си се родила. Днес е родена и най-добрата ми приятелка. Laughing
Весе за съжаление в повечето детски градини тоалетните са такива-не се сяда а кляка. Междудругото Ели ей сега се сещам че това беше и едно от нещата да предпочета 12 пред 1 детска градина - там тоалетните са същите. При нас дечицата сядат, ама проблема е че има само 3 тоалетни и предствете си какво става следобяд след сън, като са 29 дечица в групата. Често има по някое което се е напикало защото не е могло да изчака . Cry
Добре дошла на новата мама и от мен.  bouquet  bouquet  bouquet

# 275
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Благодаря за почрпката, на хубав ден си се родила. Днес е родена и най-добрата ми приятелка. Laughing
Между другото и тя се казва Весела. Joy

# 276
  • Мнения: 62
Добро утро,
jujavka Честит рожден ден


# 277
  • Мнения: 199
                                      ЧЕСТИТ РОБДЕН ДЕН на jujavka
                             
                 Бъди щастлива и много обичана!  bouquet  bouquet  bouquet


                                 newsm59 newsm59 newsm59

# 278
  • Мнения: 0
Честит рожден ден и от мен...   bouquet  bouquet  bouquet Пожелавам ти успех във всичко което умееш, късмет във всичко което не зависи от теб и сбъдване на всичко за което мечтаеш...

# 279
  • Мнения: 286
Жужавчице,честит рождин ден мила Hugда си ни жива и здрава,щастливите моменти да надделяват на лошите в живота ти,любовта да не спира да струи около теб,приятелите да ти се множът,късметът да е на твоя страна,продължавай да живееш достойно и да бъдеш добър човек  bouquet,а снегът на денят ти е много хубав и романтичен Heart Eyes
Благодаря за обилната почерпка Blush
Аз днес успях след като заведох децата на градина да не заспя пак и сега ще си запаля камината и ще си уча на топличко докато вън пада пухкавият снежец Mr. Green
Още кашлям но болестта ми отива на оздравяване,и хремата не е стихнала но ще я гоня вече Naughty
Билянче,песничките много ми харесаха особено сладура с китарата супер Peace

# 280
  • Мнения: 19
Дани, завиждам за снега и за факта, че го гледаш от вкъши на топло. В София е мрачно, сняг няма и е доста потискаща обстановката

# 281
  • Мнения: 286
Дани, завиждам за снега и за факта, че го гледаш от вкъши на топло. В София е мрачно, сняг няма и е доста потискаща обстановката
Дааааааааа завиждай,завиждай newsm03 Joy
А ти като си го гледаш от някоя луксозна стая на хотел под билото на някоя планина аз какво сега да се пръскам от яд ли Mr. Green

# 282
  • Мнения: 19
еее, това ще е чак в събота

# 283
  • Мнения: 6
честит рожден ден веси
здрава и все така положителна бъди
   bouquet
за бедствие и аз съм на мнението на деси - не си  Laughing
такава радост донесе твоя сняг и на мойта ани - пощуря и бързо ме подкара сутринта да тръгваме навън
за жалост не са в една група аз снощи я питах дали  имат ново детенце теди в групата а тя каза " теди  newsm78 неее само алеск " (алекс им е новото при тях ама тя си го казва алеск и това си е  и на лъва от мадагаскар пак така му вика мен ми е сложно но езика да го кажа това ама на нея явно така и е по лесно  Shocked )
нищо на плащадките ще се засичат

селесте еми няма да си  имате сняг там все пак jujavчица  си е ваша  smile3534

# 284
  • Мнения: 224
Честит Рожден Ден, Джуджавчице! Да си здрава ти и цялото семейство, много щастие и любов ти пожелавам!

Ние днес сме на домашно отглеждане, защото Ивана има лека температура. Следобяд пак ни чакат обиколки по доктори. Това е добре дошло за лелките от яслата, които вчера караха неработещите майки до края на седмицата да не си водят децата или ако ги водят да е само до обяд, защото има само 20 легла /или нещо такова/, а имало записани в групата около 25 деца и сега изведнъж всички се оказали здрави и трябвало някои да са по 2 на легло.

Общи условия

Активация на акаунт