За протеста на полицаите от тяхните жени

  • 7 675
  • 194
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 293
Всички,които се изказвате против полицаите сте много зле.Нямате никаква представа как и какво се работи в полицията.Как се вади заплата от 550 лв в полицията.По-добре си замълчете, не ви прави чест . #Crazy

# 92
  • Мнения: 0
И какво по точно доказва това, че аз лично не се сещам. И аз съм съпруга и пак стигаме - полицаите не са само катаджиите, кога ще проумеете това. И корупция има на всяко ниво, макар точно това видео да не докзва нищо, та корупция има при докторите, при учителите и къде ли още не, но не хванали се те за полицаите. Ама ако стане нещо първо тях викате и после ги плюете. Дано не ви се случи да видите съпруга си да влиза в пожара без необходимото оборудване и да излиза кашляйки .... Абе българите само знаме да отричаме

# 93
  • Мнения: 28
Аз като бяхме в България, преди около година, останах с много добро впечатление от катаджиите. Веднъж ни спряха като завих надясно на червено, бях забравила, че в България е забранено и полицая ми обясни и ме пусна. Втория път се наложи да спрем на една магистрала през ноща със сина ми и до нас спря една полицейска кола, попитаха дали всичко е наред и това е. Преди като бях студентка също ми се е случвало да спират и да питат дали не могат да помогнат с нещо.

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 08:30 от eli*

# 94
  • София
  • Мнения: 62 595
Не очаквах толкова много полицаи да излязат на този протест.

# 95
  • Мнения: 804
Радвам се,че толкова много полицаи излязоха заедно със семействата си на протест.Това е част от работещите и искащи реформа,тези които искат да работят при нормални условия и при адекватно заплащане.Срамно е да работиш за 550лв.А данните изнесени за полицейските заплати са само мираж.Дано нещо се промени!

# 96
Докато сме такива-да се плюем едни други,а не да се защитаваме-ще ни мачкат.На политиците това им харесва,че не сме единни.Аз съм учителка и когато протестирахме ,никой не ни подкрепи,а само ни хулеха.Тези,на които им учим децата.И между нас има несъвестни,но твърдя,че повечето от нас си гледат съвестно работата.Сега с полицаите е същото-плюене до дупка.Съпругът ми е пожарникар и както прочетох и в други постове-наистина нямат никакво оборудване,влизат в огъня едва ли не с голи ръце.Като ви се запали къщата на кого ще звъннете?А дали ще ви откажат да дойдат-замислете се.И за полицаите-ами те дефакто нямат много права.В Америка нямаш право да пипнеш полицай,а тук има случаи и на побои над тях.И да искат да са продуктивни-нямат тези права.Че има корумпирани и недобросъвестни-вярно е.Но в коя професия няма? Време е да се осъзнаем и всички да покажем ,че сме народ,а не ........Иначе нали знаете-заслужаваме си съдбата.И ще се гаврят още дълго с нас.                                                                      

# 97
  • Мнения: 12 690
Гостенке, не смягаш ли, че за това трябва да се сърдите на колегите си, които излагат професията, а не на нас - обикновените граждани.

# 98
Аз не се сърдя на никого.Казвам как е и вие знаете,че е така.Както казах-всяко стадо си има мърша.Не само учителското.Във всяка професия си е така-има хора,на които не им е призвание.Така беше и с лекарите-а често опираме до тях.И в случая имам впредвид че всички трябва да покажем достойнство.

# 99
  • София
  • Мнения: 62 595
Ама има и много полицаи, които излагат професията. Честно да ви кажа, масово полицаите по софийските улици са с наднормено тегло. Затова хайде да не се започва пак с това как някои учители излагат професията, защото има и лекари, и полицаи, и счетоводители, и всякакви хора, които са срам за професията.

# 100
Да,точно така.Затова да се подкрепяме в такива случаи.
А за полицаите с наднормено тегло-сега си мисля,че поради недотам доброто заплащане няма и много свестни желаещи.Отиват и хора,които друго не могат да вършат.Но уточнявам-далеч не всички са такива.

# 101
  • Мнения: 804
Моят мъж не е с наднормено тегло,но просто малко инфо-според проучване направено наскоро знаете ли,че 75%от полицаите са с наднормено тегло вследствие на лоши условия на труд,нерви и какво ли още не.Е има и много изключения,има и пенсионери ама кой би се съгласил да работи при такива условия и без добро заплащане?Съгласна съм,че трябва да се подкрепяме,разединението е плюс за политиците!

# 102
Възможно е,килограми се правят и от нерви.
А за подкрепата-политиците само това чакат.Да ни видят колко струваме и да могат да продължат да си правят каквото си искат.Ама наистина каквото си искат.Това вече не е държава и е време да направим нещо.

# 103
  • Мнения: 293
Всички говорят за гражданско общество и самосъзнание?
Като не се подкрепяме сме на 100% рибки за политиците и техните своеволия...
Така ли не разбрахте,че за да победим държавата и да я направим по-добро място за живеене трябва да сме ЕДИННИ във всичко!!!!!

# 104
  • Мнения: 12 690
Хайде стига с тази подкрепа. Аз имам мозък в главата и мога да преценя кого и за какво да подкрепя.

Общи условия

Активация на акаунт