Още около стотина ФЕВРУАРКИ чакат рожбите си малки!

  • 16 150
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 186
Честити бебчета на Васи, Деси, Пампам и Мамури!Да са ви живи,здрави и много да ви радват!!!
Нежно цвете, newsm59 Много здраве,щастие и любов ти желая!
Успех на всички мами,на които тази нощ и утре им предстои среща с бебчетата им!!!
Фокси,добре дошла!!!Много са сладки мъниците!Дано скоро си ги вземете и да им се радвате в къщи!
Инка и мен много плаши депресията.Мен сега ме е треснала една такава-предстартова......едвам се трая.  ooooh! Дано следродилната ме подмине,че не знам как ще комбинирам сълзи,неувереност и безсъние! PraynigПожелавам ти скоро да се успокоят нещата при вас!!!
Иначе аз си чакам,но вече доста нетърпеливо.Искам да се запозная с бебето си вечееееееее!

# 61
  • Мнения: 1 134
И аз утре съм на преглед в Шейново, може да се засечем с някои от вас. Успех на всички, които са в предстартова треска!

Момичета, ще си позволя да дам един съвет, на вече щастливите мами.  Peace От една страна - депресията и всички тези чувства и емоции са нормални, държат се главно на хормоните, на всички промени, които стават в и около нас. Но от друга страна - умората, стресът, отговорността си казват думата, също. Знам, че в момента сте ентусиазирани да се справите с всичко, да сте мобилизирани и въобще майки - героини. Но много скоро ще се изчерпите, ако не позволявате на близките ви да ви помогнат. Колкото и да ви дразнят майки и свекърви - използвайте ги в най - добрия смисъл на тази дума. Разпределяйте нещата между вас и татковците - това е много важно. Иначе ще се изтощите много бързо, ще се изнервите, а това не е полезно никому, най - малкото на бебчо.
Казвам всичко това от опит - на мен просто нямаше кой да ми помага, освен съпругът ми, който по това време работеше, взимаше последни изпити и се разкъсваше между пазарувания, търчене по задачи и помощ към мен... Подозирам, че именно от стрес и умора тогава нямах и кърма и т.н. После, като си говорих с разни приятели психолози, ми казаха една много вярна реплика: Майката се изгражда като такава от хората, около нея. Т.е. колкото повече подкрепа, помощ, успокоение - толкова по - уравновесени, спокойни и пълноценни родители ще бъдете. Така, че в никакъв случай не се правете точно сега на мъжки момичета - говорете за всичко, плачете си и споделяйте с хората, които ви обичат. Така всичко това ще отмине много по - бързо и леко...
Изписах ферман и надявам се да звуча убедително, макар че като погледна дъщеря си и ми се пълнят очите -  дали изобщо ще се справя...  ooooh! Embarassed
 

# 62
  • Мнения: 3
Честито на новите мами-да ви радват малките съкровища!
Успех на чакащите-аз като върви май ще съм от последните. Нещо вече губя търпение, а пък имам още две седмици Sad

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
daneto22 ,и яз ще съм от последните.Ще си правим компания  Grinning

# 64
  • Мнения: 360
аз имам 1 въпрос към софийските февруарки.нали много късно се присъедених кам четата ви и не съм била на нито 1 среща,та се чудя дали ще има още такива бременелски срещи или като родим всички ще почнем да правим срещи с бебетата? newsm78 и аз ли пропускам ниакаде или Фокси не е влизала днес?как са бебоците и някой знае ли?

# 65
  • Мнения: 2 829
MamaZ, Страхотно си го написала! Заставам зад всяка дума!

# 66
  • Мнения: 360
дането,елфитка бройте ме и мен ставаме си 3.моя доки каза да не се надявам скоро(гадняр Laughing) Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 192
MamaZ, благодаря ти за последното изказване! Напълно подкрепям твоето мнение и се радвам, че го сподели.  Hug   bouquet

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Здравейте момичета!
Честито на новите мами Васи, Деси, Пампам и Мамури! Здрави и щастливи бебчета и прекрасни майчински мигови им желая!   bouquet
daneto22 ,и яз ще съм от последните.Ще си правим компания  Grinning
Аз също, надявам се!
Пловдивската група, реших да прескоча утре лекцийката. Днес много прекалих с разходките и виждам че нещо не ми се отразява добре та съм решила до края да се поогранича до посещения при доктора и други крайно належащи излизания.
Стискам палци на всички с планирани за секцио утре!
Приятна и спокойна нощ на всички!  bouquet

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз ще ходя на лекцията.Ще седна на нашата си маса,ако някой иска да идва.

Радка и кумата й казаха,че ще дойдат

# 70
  • Мнения: 60
Хайде пишете ме и мен към последните - док каза, че в близките 10 дена няма изгледи да ставам мама т.е. най-вероятно ще си дочакам термина към края на месеца! Уф Tired

# 71
  • София
  • Мнения: 83
Да ви се похваля тази вечер ни падна пъпчето.ураа.
Знаете ли какво се прави с него?
Инче и при мен това с депресията го има и то както при теб привечер.Много е неприятно но ще отмине и това.
Междудругото за раждането ми във Втора градкска съм много доволна.Получих страхотно отношение и много добри професионалисти.
Сега ви казвам лека нощ поне да поспя малко,докато това го прави Алекс.

# 72
  • Мнения: 45
Честито на всички мами,които вече си имат бебчета!  bouquet
Аз рядко се включвам да пиша,но хвърлям по едно око когато имам време.Сега само да се отчета-на 31.01 в 6.40 ч. сутринта се роди малката ми принцеса Вяра.В сравнение с баткото ми се вижда мъничка/2870кг. и 48 см./,но по-важното е да е здравичка.
За кърмата-в болницата ми дадоха едно списание и вътре пише-в хладилник до 24 часа, във фризер от 6 до 12 мес.
dor77 не знам кое е по-вярно ,но разликата е доста голяма. newsm78
Честит рожден ден ,Нежно цвете! newsm59

# 73
  • Мнения: 171
Здравейте и от мене,нас ни изписаха днес и хауса е пълен,ще пиша подробности по късно,но сега имам спешен въпрос до мамите,как давате водичка,нашто момиче ми се дави от водата,много лакомо суче и аз много съм се стреснала.Аз все още нямам кърма и сме на АМ и знам че тези дечица пият повече водичка,кажете моляви се и на вас ли така ви се дават децата.Мене ме е страх вече да давам,защото незнам дали ще се справя ако се задави по сериозно Tired

# 74
  • Мнения: 226
Честити малки съкровища на Пампам, Мамури и vessito75! Да са ви здрави и щастливи сладките дечица!

Записвам се и аз в групата на последните. На моя юнак явно си му харесва на топло и не дава никакви признаци за скорошна поява  Grinning

teodora_popova, добре завърнала се!

Общи условия

Активация на акаунт