Отговори
# 255
  • Мнения: 534
Мирка мисля че това с давенето на  малките го има в началото при всички ,не се притеснявай толкова много  Peace

Тодоран нямам думи за Теди направо  Hug как само се е постарал да го напише и оцвети  Hug

Лелел ако найстина чак април ще дават другите пари от НОИ те са за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Цитат
Здравейте,мили момичета!
Искам най-учтиво да помоля да махнете Боби от елхата на първа страница. Няма нужда след като вече ни няма и в списъка.
Приятна вечер ви желая и много здраве на вас и малките слънчица!
eli-v ,siska_r Защо така дайте наистина да ви впишем в списъка отпред,и ще се радвам ако се включвате от време на време при нас

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 18:45 от m_a_g_i_vs

# 256
  • Мнения: 1 080
Тодоран и аз от доста време съм влюбена в твоя Теди - страхотно момче е - толкова креативен и творчески настроен. Много добро дете!!!
Евала на вас, че сте го възпитали така!!!
  bouquet  bouquet  bouquet


А ЗА ТЕЗИ ДЕТО СА ИЗВЪН СПИСЪКА ОБЕСНЯВАМ:
преди време Ася беше направила разбор на списъка и си беше направила труда да преггледа един по един профилите на всички и махнахме от списъка (по взаимно съгласие) тези, които не са влизали ВЪВ ФОРУМА ИЗОБЩО от дълго време.
Ако искате да ви добавим в списъка помолете, а не да правите сцени.
Дет вика Ласси да не е ЕСГРАОН тука!!!

# 257
  • Мнения: 200
Аз също купих от това детско млекце на Сердика, но не съм дала още и мисля да и дам тези дни Simple Smile

Янче дано се размине само със синичко оче Миленка  Praynig

Тодоранче наистина ви е страхотен баткото, как се старае само Simple Smile Да го поздравиш от всички нас  Hug

Тез от НОИ са просто ненормалници  #Cussing out Ласи нямам предвид сетсричката ти а тези от които зависи цялата организация за разпределянето на парите на време  Naughty Hug

# 258
  • Мнения: 534
Aquariel за това мляко ли става на въпрос
после ще кажеш дали малката го е харесала

# 259
  • Мнения: 80
За това мляко става въпрос, да.  Ласи, дано да си права. На мен ми обясниха и педиатърката потвърди (макар, че тя откъде ще знае  newsm78), че млякото просто се пуска с марката Сердика, защото славата на Данон всички я знаем (нали едно време Данон купи Сердика). Но твоето инфо май звучи по-достоверно и дано наистина е така. Аз купих и дадох на Марти, но той още недолюбва киселото мляко. Евентуално с бисквитки и плодче мъничко хапва.

# 260
  • Мнения: 269
Момичета ( stefinka и Lassi  ) бъдете по-толерантни. Не е нужно да правите такива остри изказвания. 
На мен пък ми стана мъчно за  siska_r  и eli-v , а вие ги изядохте с парцалите.
stefinka , ти пък да не останеш по-назад. Защо не смениш малко тона !?!?

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 19:16 от milenag

# 261
  • Мнения: 1 080
Бе никой никого не е ял с парцалите беееееееееееееееееее
пфууууууууууууууууууу
аман от неразбрали, аман от спорове
тъз тема стана......................
Не ми е гаден тона бе женоря - обеснявам просто.
Ай стига слагам точка.
Помолих момичетата да си кажат да ги включим в списъка вместо да се фръцкат и да казват "Махнете ни снимката"
 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Моля повече да няма размисли по тая тема.
Ако съм засегнала някого ша ма прощавате - имам това качество понякога!!!

# 262
  • Мнения: 200
Сори че се намесвам ама МИленаГ твоя тон е доста по-остър от на Стефинка, която обсяни с голямо търпение за какво иде реч-тва първо и второ- тез майчета с уважение ама не може да се фръцкат и да се сърдят за такива детски неща. Кой им е крив?!

Маги същото е да Wink

# 263
  • Мнения: 2
Мляко давам Герма или Елби.
Момичета някои давал ли е Sumetrolim, Garasone, че Айа е с възпалено гърло и уши има и Т #Crazy. А аз съм се здухала много че ни е за първи път Sad
Вие как сте процедирали при тази диагноза?

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 20:27 от dobs_

# 264
  • Мнения: 5
Честит Рожден Ден на Рождениците!  newsm51

Наско има 4 зъба. Петият е на път вижда се но още не е прорязал.
От снощи сме със сополи и днес го водих при педито и тя каза че сливиците му са зачервени и ни изписа някакви черни капки дето се приготвят вкъщи-вземаш от аптеката всичко и си ги приготвяш вкъщи.Може да е от зъбчето а може и да е настинал,незнам? Sad

# 265
  • Мнения: 96
Milenag, първо чети внимателно и ако няма какво да кажеш, по добре замълчи!

Dobs, какъв ти е по-точно въпроса? Какво те притеснява?

# 266
  • Мнения: 139
Оченцето и е доста по-добре! Сложих и лед и подутото спадна-сега има само малко червеничко! Peace Hug
На мен това мляко ми харесва и наистина е по-сладко,но ще взема да пробвам и някое био! И да ви питам за прясното мляко! Предполагам,че ще ме нападнат всички,че е малка и аз не и давам просто така,но като и правя бисквитена торта или грис то те са с прясно мляко! Открих детско прясно мляко и въпросът ми е дали е по-добре или пък обикновено става!?
И един по-такъв въпрос-аз се чувствам много изморена понякога! И физически,и психически и ме се иска да замина някъде например без Бебка и после се чувствам зле,че имам такива мисли,виновно ми е! Някой чувства ли се така понякога? Crazy
За спора-отдавна си казах,че вече няма въобще да участвам в споровете,освен ако хич не мога да издържа! Сега май мога Peace

# 267
  • Мнения: 269
Добре , Lassi  , ще замълча , разбрах ти намека.

# 268
  • Мнения: 139
Ей,пусти характер моя-не се стърпя! Миленая,моля те не пак,,,,,,! Praynig Ласси според мен не каза нищо остро,изказа си мнението просто! И ти каза ако нямаш какво да кажеш да не казваш Peace Толерантност тук има,определено има! Но толерантност към хора,които никога не са имали нищо общо с тук,пък се цупят,че няма някое име е просто смешно! Моята толерантност се губи кам твоя синдром-Защо никой не ми отговаря,защо никой не ме харесва? Ще замълча и тн! Това за мен е инфантилно или пък пълна липса на каквато и да е било увереност!
Не искам да те нападам или обиждам-казвам го заради теб-да се отърсиш от този тип позиция Hug

# 269
  • Мнения: 269
Ей,пусти характер моя-не се стърпя! Миленая,моля те не пак,,,,,,! Praynig Ласси според мен не каза нищо остро,изказа си мнението просто! И ти каза ако нямаш какво да кажеш да не казваш Peace Толерантност тук има,определено има! Но толерантност към хора,които никога не са имали нищо общо с тук,пък се цупят,че няма някое име е просто смешно! Моята толерантност се губи кам твоя синдром-Защо никой не ми отговаря,защо никой не ме харесва? Ще замълча и тн! Това за мен е инфантилно или пък пълна липса на каквато и да е било увереност!
Не искам да те нападам или обиждам-казвам го заради теб-да се отърсиш от този тип позиция Hug

Само не разбах ти защо ме нападаш - че съм казала на stefinka и Lassi за бъдат по-толератни . Кога съм писала - защо никой не ме харесва - нещо си сънувала , май. Въобще не очаквах такава реакция от теб. Голяма защитничка се извади.

Общи условия

Активация на акаунт