Отговори
# 270
  • Мнения: 139
Миленая-не те нападам,специално го подчертах! Текстът с червено показва,че го казах заради теб! Съжалявам,но мнението ми е,че позицията,която си заела е доста губеща! Не те нападам! И да дразни ме,че Ласкато хиляда пъти е набеждавана,че говори лошо на някой-не ме е срам,че това ме е подразнило,но не бих казала,че я защитавам-тя и сама може много добре Peace

# 271
  • Мнения: 384
Мляко давам Герма или Елби.
Момичета някои давал ли е Sumetrolim, Garasone, че Айа е с възпалено гърло и уши има и Т #Crazy. А аз съм се здухала много че ни е за първи път Sad
Вие как сте процедирали при тази диагноза?
Давала съм ги и двете, какво по-точно те интересува? Първото съм давала като сиропче, а Гаразона не бяха ли капки? АБ не ви ли изписаха?

Ласси ша ма умориш от смях с туй НОИ  Joy И с ЕСГРАОНА също  Joy

# 272
  • Мнения: 319
Цитат
Вие имате ли фобии и как се справяте с тях?
От гадинки ме е страх,но ако е на живот и смърт работата ще се справя с тях!Имам голям страх от светкавици.. Blushно ако има някой до мен се владея!
aquariel,давил се е много пъти с бисквити, с по-едра храна,но със солети не!Като нямаше зъби само ги смучеше,сега отхапва парче ...или го държи на езика си ,или го върти из устата си Peace
Стеф,направо изтръпвам като си помисля каква е била картинката!наистина е много важно да не се паникьосваш и да реагираш адекватно!веднъж и на мен се случи...треперех като лист след това!
Дидник, май в 17г.с ходих за сефте при Балев!После в 32 г.с пак!Час си записвах рано сутрин /в петък/ на място!Ходила съм и при Давидков /дразни само с това,че плямпа постоянно/ имам диск от прегледа!Апаратурата му е на световно ниво! /брей,че реклама му направих/
Цитат
Ако се налага да се повдигне главичката на детето - най-добрият ваариант е да се повдигне цялото матраче, както е направила Сисито 
сега като повдигнах матрака мис е струва,че по добре спи Thinking
Цитат
В тоя ред на мисли да ви питам - вашите бебчета скърцат ли с новите си зъбчета, защото Марти от два дена само това прави и ме докарва до лудост
ооооо-да!Скърцаше супер много когато имаше само 2 зъба Peace

Добре бе питам аз......siska r и eli_v защо не пишете тука?Четете ли поне и ако го правите ,защо се криете като гости понеже аз там горе не съм ви виждала с профилите ви!Ако имате някакви претенции и искате някой да ви добави пишете на Ема и да се приключи...тука за 3-4 дни се изреди сумати и народ да недоволства и най-демонстративно да се оттегля от коледното дърво,от списъка и от какво ли още не!

Защо не смениш малко тона !?!?
незнам кой трябва да смени тона Whistling

Кога съм писала - защо никой не ме харесва - нещо си сънувала , май.
аз имам едни спомени от бременността още Thinkingнякой се беше нацупил тогава и се заричаше повече да не пише!

П.П. мойта работа стана като приказката: Двама като си мерят пи*ките не си слагай г*за!!! Joy

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 08:21 от *Сиска*

# 273
  • Мнения: 80
Ихааа, стана напечено, мирише ми на скандалче newsm48 smile3508 smile3512 newsm61 newsm62

Момичета, погледнете как сладко спинкат дечицата ви (ако спинкат де) и се усмихнете, няма смисъл от излишни нерви за пълни глупости  bowuu. Можете и мъжо да цункате и топъл душ да вземете, току виж нещо друго изникнало след това  hug

С една дума споко, животът е прекрасен, въпреки всички и всичко! lovekiss

Това последното понякога го забравям, но сега ми е странно усмихнато и щастливо

п.с. Хелънче, научи ни ти да пишем с малки букви и тва е, ще се "кьорим" здраво Hug

# 274
  • Мнения: 121
......... .............  ..........    ...........
/ако има някой неразбрал, моля на лични щото оспамихте темата/

# 275
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте мацки!Тука пак стана напечено, няма оттърване от вечните теми - обича ме -не ме обича, ще кърмя - няма да кърмя или ще пиша - няма да пиша и т.н.!Хубавото е,че в интернет можеш да се изкажеш както ти изнася и да отпуснеш напрежението, но пък е много по-приятно да контактуваш с хора,които си срещнал и инаш възможност да опознаеш.Недоволни и обидени винаги ще има, такъв е живота!Аз като не пиша редовно,няма какво да питам защо никой не отговаря конкретно на някой мой въпрос,още повече,че всеки си има предпочитания и може да чете постовете както намери за добре.
За съжаление ние с Рада няма да се включим за срещата в петък,страх ме е да я заведа в такова голямо затворено помещение, с удоволствие  ще разгледаме снимките от срещата!
Има ли фенове на кака Мадона?Много ми се иска да посетя концерта с готина компания!
Хриси-писи, какво е това пеене?
Лека вечер и да се наспите!

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 328
Искам да ви попитам с колко дупки е биберонът ви за АМ? Ние сме все още с двойка на Авент, но наскоро взех тройка да пробвам и Мимето се давеше. Споделете какви биберони ползвате, както и други шишета. Като че ли ми се иска да сменя марката, но се колебая какво да купя  newsm78

Аз не съм фен на Мадона, но бих отишла на концерта  Grinning От тази вечер започнах преговори с Милен да ходим, та да видим  Blush

Относно дилемата "пиша - не пиша", ами аз не пиша много често, но за това пък постоянно чета. Понякога ми се ще да драсна някой ред, но или ще повторя думите на някой преди мен, или просто нямам нищо интересно за казване. Но определено съм "в час"  Wink

# 277
  • Мнения: 139
Аз определено ще хода на Мадона Peace
Миленче-относно шишетата! И аз много се лутах-Чико,Би Фри, Нуби без бисфенол и в крайна сметка взех Авент! Биби взех за 6 месеца,то май по-големи няма и Миленчето не се дави с тях Hug

# 278
  • Мнения: 1 080
Миленче - ние сме с 1 - чката на авент още - защото така пие по - бавно и си създава усещане за ситост, а иначе изцоква всичко за няма и минута и после реееееееееев, че е свършило.
Аз ли само не съм си сменяла шишетата до сега бе?!?
Хикси пиша ти на лични    Wink Wink Joy

# 279
  • Временно
  • Мнения: 788
Искам да ви попитам с колко дупки е биберонът ви за АМ?

Сиана пие от бибата на Авент с 3-те позиции.

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 328

Аз ли само не съм си сменяла шишетата до сега бе?!?

Аз също не съм сменяла шишетата. Имаме си две си си ги менкам. Ползвам ги интензивно някъде от около месец и половина, но преди това също съм дохранвала при нужда. Аз и за това се зачудих, дали да не сменя и марката, заедно със шишетата.

# 281
  • Мнения: 242
Айде добър ви вечер,
 ще започна с това - айде стига вече сръдни ,остри думи и подобни отношения,все едно сме в някакъв кокошарник,един крив, друг прав,не може всички да сме на едно мнение,но не е нужно  и да се хвърля огън и жупел,ако някой има нещо против друг да си му го каже лично.
 Ласси аз го чух тоя лаф сутринта ,много се смях и то баш след ония подхилкващите се девойки,тамън на място.Иначе за другия ти въпрос и аз много много често се чувствам така,иде ми да си фана багажа и да ида поне за малко някъде сам самичка,ама после ми става едно такова виновно. ooooh!
 Ивейн много яка снимка,ние спим по същият начин ,тая мойта дъщеря обикаля навсякъде,да не ви разправям че една нощ се качи и се настани върху мен.Чувал не ползваме вече,след като видях че и от него няма смисъл,имахме едни такива нощници ,тип чувал,ама ни омаляха вече,иначе са страшно удобни,детето хем е голо отдолу ,хем е облечено и отгоре завито.
Хикси възглавница "ползваме" ама предвид бурния ни нощен пробег на кревата,не спим на нея.
Акварелче-аз и давам по малко бисквитки и солетки,на няколко пъти ми се давеше и повръща,ама сега като че ли свиква и дъвче повече.
 Фобии-имам от мишки,добре че не ми се случва често да срещам иначе мразя ,то даже незнам дали  фобия.(Глупав отговор)
 Дойка- Калина много скърцаше със зъби в началото ,сега почти престана,само от време на време,но пък за сметка на това каквото сложим в устат го издърпваме с всичка сила от как са и поникнали зъбите.
 Галя илиева-аз съм фен на Мадона-та това е Мадона егати- ще направя всичко възможно да отида на концерта,кога друг път ще дойде до БГ.Кога мислиш че ще пуснат билетите,опасявам се малко че сигурно ще свършат за минутки.
Милена1976 аз ползвам същите биберони като твоите(Авент 2) поради същата причина.Вода иначе все повече пием от обикновено шише и нямам проблем с това.
 Пуу забравих да питам нещо:
 Ясмина каза че на Невенка и се е затворила фонтанелката и аз се замислих за нашта че има да кажем около върха на показалеца отворено още, на всички ли са им затворени фонтанелите или има време още,всъщност има ли период в който трябва да се затвори.?
 И второ по повод НОИ -не иска ли някой да драсне едно писмо на Календар по нтв или на бтвто и да се оплаче,мен не ме бива много в изказванията ,затова не ща да съм аз.
 Айде приключих.

# 282
  • Мнения: 1 095
За това мляко става въпрос, да.  Ласи, дано да си права. На мен ми обясниха и педиатърката потвърди (макар, че тя откъде ще знае  newsm78), че млякото просто се пуска с марката Сердика, защото славата на Данон всички я знаем (нали едно време Данон купи Сердика). Но твоето инфо май звучи по-достоверно и дано наистина е така. Аз купих и дадох на Марти, но той още недолюбва киселото мляко. Евентуално с бисквитки и плодче мъничко хапва.
Хриси,кажи на твоята педи,че хич не е информирана Simple Smile
Млякото е на Сердика Добрич - фирма Фама  Peace и няма нищо общо с Данон

Нали съм малко недоскив, по-късно видях,че повтарям думите на кака ви Ласи   bouquet

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 23:01 от Tea - fea

# 283
  • София
  • Мнения: 67
Дидимораче, май от 19.02.09 ще почнат да ги продават,дано да съм запомнила правилно,че до като говореха за концерта ние с дребната се борехме за мир и спокойствие.
Ние ползваме Авент 2, когато благоволим да консумираме от шише,имаме и 4-ка, но така много бързо тече и Рада се дави.
Някой от вас пробвал ли е джуниър меню?Мисля да го пробваме другата седмица,че с това цупене на манджите/на майка й и пюрета/ в чудо се видях.

# 284
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Здраствуйте и от мен

Аз за сефте ще оставям в събота и неделя Хриси на майка ми и баща ми. Преживяването за всички ни ще е екстремно, защото досега даже и за 5 минути не се е отделял от мен или баща му. Майка ми е в пълен ужас как ще изкарат два дни, защото малчо плаче в нея, за сметка на това пък когато татко ми го държи е ухилен до ушите. Странна работа, отсега мъжка солидарнот, брейййй. Та мисълта ми беше, че хич, ама хич не се чувствам виновна, че ще си почина малко. Отиваме само двамата с моичкия на Банско /щот' за Велинград не можахме да се вредим/ - спа, ма, басейни, масажи .... два дена гащи няма да си сложа  Laughing .... /вече е късно и е време за червена точка 16+/.

Милена1976, за АМ биберона му е с 4 дупки, а за водата с 3. Досега не съм сменяла шишета, но ползва 4 /не едновременно разбира се Simple Smile/. За сметка на това обаче залъгалките ги харчим като топъл хляб, изгубих им бройката колко сме подменили, въпреки, че ги "ползва" само като заспива.

За фобиите - аз напоследък развивам една фобия към хъркането ... Вече не само се дразня, направо ме е страх да си легна, да не взема да оглушея до сутринта. /Мило, ако ме четеш .... да знаеш, нарочно го написах  Laughing/.

Айде мацки, има ли и други дето не им се спи? Няма да ви пожелавам лека нощ още ... то си е чисто рано  Whistling Теа, какво правиш бе душко?

Общи условия

Активация на акаунт