Отговори
# 285
  • Мнения: 6 713
Здравейте отново!  Hug
За вдигането на матрачето, Сисе, открадвам ти идейката душо! Hug Grinning

Дупки на биберона - ползвам на Авент с 4-те дупки Shocked (само аз ли???), също и тези с І, ІІ и ІІІ.  Peace Шишета сменям много често, на 1-2 месеца дори. Бибите и тях. Simple Smile

Галка, не съм пробвала такива менюта. Само пюрета за 8-месечни. Wink

Аквариелче, и Лидия ми се давеше много - обаче не се отказвам, давам и парче ябълка, бисквитка, но седя до нея. Правя и друго - обаче омазването е пълно - настъргвам на едро ябълка и слагам в чиния и тя си взима с ръчичка, много се кефи. Обаче то половината изпопада по земята, ама тя така сладко си пъха ръчички в устата, че си умирам от кеф да я гледам Laughing Laughing

Стеф, браво! Реагирала си адски бързо и съобразително.

Реанка, и аз понякога искам да избягам нанякъде! Тука сме сами с мъжо, няма наспиване, няма баби, направо сме като луди понякога.  Confused А като имам и много работа, ..... #Crazy #Crazy #Crazy

Книга имам на д-р Спок (нямам Домашен лекар), там май пише разни неща за спешни случаи. newsm78

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 15:14 от ЛУРДЕС

# 286
  • Мнения: 200
doika  и Габа уж беше спряла ама от няколко дни яко скърца, направо изтръпвамммм Wink

Миленка ние също не сме сменяли шишетата, имам 2 на Би Фрии и едно стъклено, ама ние не ги ползваме, тя вода пие от чашка, сок също. Евентуално ако мине на АМ тогава Wink А за бибероните скоро купих един за над 6 месеца с една дупка  newsm78че не се знае дали няма да се наложи ей така да имам под ръка Wink АВатара ти е страхотен  Heart Eyes

Дидсън нашта фонтанела не се е затворила и е по-голяма от вашата, ние затова сме и на 3 капки Вигантол, защото качва по много (600-700гр) на месец  Outta Joint

За кака Мади бих се навила ако ме заведът иначе не си давам много зор, не че не я харесвам де Wink

Миленни дано си изкарате супер и да си починете добре Simple Smile

А за хъркането просто нямам думиииии. ПОБЕСНЯВАМ БЕ! Тъклмо си легна към 12 и 30 и малката си спи в креватчето и Васко е откъртил и той и по едно време " Хърррррр" и Габа скача на 4 крака и се окорва и крайййй. Ей ритам го, блъскам го, викам му тоз човек (моя възлюбен) пак хърка, сега съм намислила да взимам тез лепенките против хъркане  Tired Много ме е яд ви казвам защото той се обръща и си запсива наново а аз седя до 1 и половина да дондуркам на ръце Габа докато заспи  #Cussing out ooooh!

[/color]

ПП–ИЗглежда трябва да се стегна и да претръпна наистина и аз да и давам полусварени зеленчуци, настъргани ябълки и хляб, че то иначе няма да се научи туй дете  Whistling

# 287
  • Мнения: 96
Милени, има и други неспящи Laughing
Къде ще ходите в Банско, кой хотел де? Пожелавам ви да си прекарате чудничко и да си починеш!
То и ние щяхме да ходим на Априлци без чавето, ама бабата гледачка днес обяви, че била лепнала някакъв вирус и така като гледам Априлцито го виждам през крив макарон  Романтиката 1dating явно ще трябва да почака.

А за хъркането просто нямам думиииии. ПОБЕСНЯВАМ БЕ! Тъклмо си легна към 12 и 30 и малката си спи в креватчето и Васко е откъртил и той и по едно време " Хърррррр" и Габа скача на 4 крака и се окорва и крайййй. Ей ритам го, блъскам го, викам му тоз човек (моя възлюбен) пак хърка, сега съм намислила да взимам тез лепенките против хъркане  Tired Много ме е яд ви казвам защото той се обръща и си запсива наново а аз седя до 1 и половина да дондуркам на ръце Габа докато заспи  #Cussing out ooooh!

Това все едно аз съм го писала - само сменете Васко с Георги и Габи с Ема и пренесете действието в Манастирски ливади Joy

# 288
  • Мнения: 19
Добър вечер на всички!
Фобии - всъщност, не знам дали имам, защото много гадинки мразя и са ми гнусни, но рядко се сблъсквам с тях.
reiana, като отвори темата за млякото, аз да ви питам - В България няма ли кисело мляко за бебета(Нестле, Данон)? В малки кофички, като Данонино.
За задавянето - Симон също се задавя понякога. Опитвам се да го превъзмогна. Като му предложа храна, просто съм до него и го наблюдавам.
galia_ilieva, обожавам Мадона, но за съжаление ще пропусна концерта в България.
milena1976, ние сме на кърма и шишета за АМ не ползвам, но тези за водата ги смених.
didimora, и нашата фонтанела още не е затворена. За възраста на бебетата ни това е нормално, не се притеснявай. Ако не се лъжа, мисля че е нормално да се затвори най-късно до около15-18 месеца.
Домашен лекар - книгата на доктор Спок.
Лека нощ! smile3524

# 289
  • Мнения: 6 713
И мойто мъж хърка здраво и буди Лидия понякога! #Crazy #Crazy

Ласи, мерси за рецептата - точно за нея питам! Mr. Green Hug

И нашата фонтанела не е затворена още

# 290
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Ласи, ще ходим в хотел "Римска баня", намира се в с.Баня, на 3 км от Банско. Там са минералните извори. В самото Банско няма такива. Бях си заплюла един хотел на Велинград, ама като се обадих за резервация голям смях падна с рецепционистката - всичко било резервирано още от средата на януари, пък аз се сещам една седмица по-рано  Grinning

Аквариел е написала перфектното есе на тема "Тежненията на една сънена съпруга". Ние сме обаче няколко епизода напред - след като две нощи се изнесох с възглавничката в другата стая и ги оставих да си реват и хъркат на воля мъжете .... сега положението е лекинкоо по-добро.

Ласи и ко стана сега, никъде няма да ходите, така ли? Ще цопна веднъж в басейна специално заради теб  Laughing

# 291
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
И аз още съм будна. Половинката е наряд и едно тихо около мен. Той страшно хърка и наистина е дразнещо. Понякога игнорирам шума, но друг път направо ми се набива в мозъка и не издържам. Смушквам го и той се обръща на другата страна.

И нашата фонтанела не е затворена още, но сме на две капки Вигантол, нищо че наддаваме с големи темпове.

# 292
  • Мнения: 74
Момичета още един път благодаря ви за хубавите пожелания  bouquet
Аз си изпратих гостите и сядам да видя докъде сте стигнали е няма  изчитане.
Аквариел и аз съм същия шашкалник Петър му дава солета ,а аз на тръни и дърпам солетата от ръцете на детето.Та сега като му даде солета той си го гледа аз не мога побърквам се.  #Crazy
Стефинка браво за реакцията и аз  от това се притеснявам дали ще реагирам адекватно при такава ситуация.
Ясмина и при мен кивито горчи смесих го с кисело мляко+бисквити и накрая в мивката не се ядеше.Кивито го сложих без семките.
Ласи недей с тез лоши новини чак април . #Crazy #Crazy дано си оправят формулите за смятане по бързичко ,че иначе #2gunfire
Милена1976 и ние сме 2 на авент имаме и 3 но пием сок и вода  с него.В началото се давеше ,но постепенно след 2-3 пъти свикна.
Галя Илиева аз четох доста негативни мнения за Джуниър меню,но нали знаеш разни хора, разни идеали.Моя колежка взема от тази кухня и каза ,че са  предимно фиде,ориз,картоф и не е много доволна.
Дидимора и нашата фонтанела не е затворена на 2 капки Вигантол сме ,но много често го забравям Embarassed
Спим с чувалче и без възглавница той не спира да се върти и аз като Сиска съм повдигнала матрака още от първия  месец.
Кисело мляко сега купувам Биомляко иначе домашно.
Фобия имам от змии и от морето в смисъл не мога да плувам и изпитвам панически страх ако не усетя дъното.
Айде лека  от мен smile3524
ЕММА smile3525

# 293

Общи условия

Активация на акаунт