
Желаяви много здраве ,любов и нека всичко каквото си пожелаете стане реалност



Момичета благодаря ви, много сте мили!
Нека всяка от вас изпита това щастие, което нас ни завладя през последните дни- наистина е невероятно!
Единственото, което сега си пожелавам е да сме живи и здрави, за да реализираме докрай започнатото.
Вече трети ден заспива в неговото си легло без ц*** .
Естествено това е за дневните порции сън, а вечер и нощем сукателния процес е нон-стоп
Ама как хич не ми се занимава
Днес може и да отида да ги проверя на място каква я мислят 


Доколкото схванах и самия Дюкан и неговата идея е да не се чувства човек ,че е на диета! И въпреки това свалих 30 кг

Сори за кръстосания разпит
, но през уикенда само ходя на основен пазар и искам да се заредя от всичко за седмица напред! 

Ескуизата 0,2% я има в магазини Европа
А пуешката шунка беше на "Браво" от Била, наразяна, готова, но мисля следващия път да си взема направо от топлата витрина


Пък и нали Дюкан позволява бяло вино в готвенето през ударната фаза
Както и да е повече няма да слагам




спи с чувал,но от известно време насам се научи да го откопчава /като си протяга ръцете нагоре и си изпъва гръбнака/ и да се измъква от него!На сутринта чувала е в краката ни!
натроших 2 в млякото,но той изобщо не го пи!Цяла нощ ми търси гърдите и аз незнам от къде,ама имаше млекце в тях!

Вие излизате ли когато децата са настинали?
много сладка снимка!