Кипърски Валентинки с БГ половинки (20)

  • 18 756
  • 278
  •   1
Отговори
# 255
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
здравейтеееееееее на всички   love001
поздравявам ви с две неща ....баба Марта и Националния празник пожелавам ви приятно мързелуване днес щото аз съм на тръстиката днес както вика Блонди newsm47.....а пък айде да взема и да й простя тя знае за какво за оназ грешка дето й се накарахме сети ли се  smile3506....та простена си да знаеш... Laughing
А ДНЕС ЩЕ ИмА лИ ПАрАД newsm78 ПрАВИТЕ лИ ОЩЕ newsm78
Жужка добре се завърнала   bouquet...браво на Васето на мама юнака малко бавно ама добре се е справил с оздравяването  newsm10...дано да не го завторва никога никога вече не че не искам да отслабва мама му ама това е най лошия вариант за отслабване ....притеснението newsm11
мирка няма страшно бе човек тука хора не ядем ......много са любезни и услужливи всички ако мъжо си върши работата както трябва...... Peace....ако има нещо проблеми пиши ми на лични или ако има нужда от помощ независимо какво аз съм насреща и за инфо и за всичко  Peace Peace Peace Hug Hug Hug....аааааааааа и кученцето е много сладко ама доста големичко ми се вижда малееееее мен щеше да ме е страх да го взема ..........а тук вали от тази сутрин много ми е такова особено това е една от първите години в които е толкова дълго валежно и мрачно ....дано да идва по скоро лятото да се радвама на жегите tooth
муцееееее айде душа идваме на сватбето ти само свирни......ще инструктирам малките коя леличка да бутнат за да хване букетчето а другата да дърпат в обратната посока ......... hahaha

АУУУ да ви кажа пък ние какво се маскирахме децата де .Големия Анастаси беше Дялолче а пък малкия беше Костенурка Нинджа бяха много сладки newsm62 newsm62......а пък малкия беше много смешен щото не е свикнал да привлича чак така вниманието на хората и постоянно искаше да си сваля някоя част от костюма и го правеше пък аз тичах след него да го обличам пак абе голяяяяямо тичане падна...... #Crazy....а пък големия нали имаше към костюма един дяволски скиптър постоянно тичаше след него мъжо да не вземе да извади на някой окото че както го размахвашеееееее tooth newsm48

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 10:23 от Katy6

# 256
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен!
ЧЕСТИТ ТРЕТИ МАРТ НА ВСИЧКИ!
Мирката,горе главата  Hug А кучето и мен щеше да ме е страх да го взема Rolling Eyes Иначе е сладко,наистина Peace
Кати,а снимчици не направи ли на твойте сладури? Иначе за времето и аз супер много се дразня,то като е хубаво що-годе се изтрайва тука,ама така пък е направо ад #Cussing out
Ние вчера бяхме на пикник някъде около Никозия...някакъв парк специално за тази цел.Много хубаво беше всичко,само дето неможахме да вдигнем хвърчилото Sad Никой от нас не беше пускал,ама и не съм предполагала че няма да успеем Sad
От мене толкова,хубав ден на всички пожелавам  bouquet

# 257
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Aйде кипърки на 06.03. в зала "Монте капуто" - Лимасол на концерт.  Mr. Green
Ще ви пее видна БГ певачка - Преслава.  Laughing
Сега видях реклама , та да ви осведомя.  Grinning

# 258
  • Мнения: 30
Честит празник и от мен и честита Баба Марта със закъснение.
Специални благодарности на Муци за светкавичната реакция и за похвалата за поканата,от твоята уста означава много за мене. Heart Eyes
Винаги мерси за пожеланията. newsm51Голям смях падна с тези стихчета. rotfImbo rotfImao
Кати ще има и момчета по големи,няма да скучаят. dance
Шанкулче нищо не казваш за поканата ми,няма ли да дойдете,ще и хареса на Габи.Tada
Мирката кураж,ще се съберете след извесно време и ще сте по добре от сега.Нали всичко каквото правим го правим за да си осигурим по добро бъдеще. newsm51
Момичета и бабки разбрах,че наближават избори,говорих с една моя приятелка и тя много разпалена ми каза че трябва този път всички да гласуваме за да не позволим пак на турците да имат гласове.Даже ме инструктира да се обадя до посолството да питам дали няма да ни направят и тука избори,да гласуваме.Мене хич ме няма с политиката,не гледам бг телевизия,светнете ме по въпроса моля.Не че политиката е интерeсна тема,но когато става въпрос за България не можем да сме равнодушни.Та ако можем да гласуваме,да го направим,за да не се чувстваме толкова безпомошни,че не допринасяме с нищо за промяната към по-добро.
Брат ми и снаха ми скришничко надничат,но не се престрашават да пишат.Аиде (няма да им напиша имената,защото може да не искат)регистрираите се и при нас.Не хапем, а напротив момичетата и бабките са много гостоприемни и отзивчиви,с една дума СУПЕР.Аиде предадох ви...love001  love001  love001
Отивам да кача малко снимки.Чао и много целувки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 259
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
bouboulino , за изборите нищо немога да ти кажа.
Нито знам кога са , нито нищо.
Никога не съм се чуствала в БГ като в свой води , винаги ме е теглило навън.
Не ме интересува нищо в тая загубена държава , но ако има някой запознат ще ти каже и посъветва кво да направиш.  Hug

# 260
  • Мнения: 903
Здрасти отново!

Радвам се че е настъпило оживление тука в темата, щото вчера направо ми разбихте сърцето - аз закуска да ви сервирам..  chef..., пък никой да не намине да похапне... Crossing Arms.., ама-ха!

Кати, страхотни емоции са това карнавалите и за децата, пък и за вас покрай тях... Я качи малко снимки.......
И благодаря за прощаването - естествено че се сетих за кое намекваш.. Embarassed..,  поне смятам че друга издънка пред вас нямам де... Blush Whistling

bouboulino
, за изборите най-добре питай в посолството - там ще ти дадат максимално точната информация как ще е организирано всичко... /смятам че в страна с толкова голям брой българи, каквато е Кипър, не може да няма пункт.., най-вероятно ще е в самото посолство/.... Дата официално още няма насрочена, но ще са  лятото юни-юли доколкото ми е известно....
Муцондре, поправи ме ако греша- ти нали го даваш един вид "вътрешен човек" Wink.., т.е. близо си до президентУ... Mr. Green

Жабке, няма да се съглася с теб и то не затова, че държавата ни е загубена...-баш такава си е.. Confused.., но смятам че като хора, които са пряко засегнати, ние трябва да направим каквото зависи от нас та белким стане по-малко загубена таз`България...
А за концерта на Преслава, щото може и някои дето са по-отдълго напуснали БГ да не я познават, само ще вметна
че тУЙ е ИднЪ видна фолк-певачка....и Убавица.....със голяма ци*а... bombs... - да ориентирам в жанра неосведомените /ако има такива , ръЙш`ли Mr. Green/ Wink
Аз лично по тоя стил `ич не си падам, обаче таз`мома има една песен, дето  не мога да й отрека че е страхотна
/сигурно щото няма нищо общо с поп-фолка newsm78 -затуй.. hahaha/ Ето ви я като поздрав:
http://www.youtube.com/watch?v=lVxhF5iM-34      superuu  superuu  superuu

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 14:52 от blond_time-out

# 261
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Блонди , аз не че не гласувам - гласувам ,
ма ква е файдата е таз работа.  Confused
Само разходка и да видим повече народ.  Laughing

# 262
  • Мнения: 903
Ааааа, Жабкеййй, то и за ИднЪтЪ разходка да е пак си струва Mr. Green - нал`знаЙш че разхождането е полезнУ за здравИтУ -един вид `физкултура-спорт-туризъм` hahaha Joy...  Пък току-виж някой хубав ден от туй-канка-на "разхождане" сме я докарали наш`та свидна татковина до по-светли бъднини... Whistling  Hands Thumbsup

# 263
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Joy Joy Joy За спорта ДА.
Ма виж за "светли бъднини" - не вЕрвам аз.  Peace
Всячески драпам да изчезна от тук.  Blush
За сега мъж ми се установява в едно курортно селище на морето в близост до Барселона,
та само живи и здрави мислим и аз да позабегна. Дано да е само всичко наред.  Praynig

# 264
  • Мнения: 0
Здревеите момичета и поздрави от снежна Швейцария.  Simple Smile

Като прочеточ за "валнетинките от Кипър" ми се прииска на "топло",та затова ви гостувам:-)

Имам син на 3 годинки и вqрвам ,че ще намери общи теми,въпреки да сме на разстояние.

Иначе следвам право и сам от Варна...

до скоро и честит 3-ти Март!!! Hug

# 265
  • Мнения: 289
охоооо гости от Швейцария имаме вече.... Shocked  Wink
desitta добре дошла  Hug много се радвамеееее на новите попълнения  Whistling ,пък ти едничка си ни от Швейцария.....Казвай сега какво правят мармотите,кравите и планините... Laughing  Joy  Joy
Аз тъкмо преди малко се прибрах от работа.Днес потроших колата като се опитах да я обърна  на нашата улица.....Аз го правя по един и същи начин всеки ден.Ама пък реших да го направя малко по-професионално  Sunglasses .....и се забих в добре познатия ми дерек.  Shocked Калника е ожулен и смачкан.
И аз като видях каква дупка се е отворила...   Thinking Звънкам на мъжа ми и му обяснявамммм.Първия ми въпрос беше обаче"Абе,ако завали дъжд,дали ще се пълни с вода?" Joy Joy Joy hahaha
Той направо щеше да падне.... #Crazy

# 266
Да ни е честит националният празник  bouquet

# 267
  • Мнения: 140
Добро утроооооооо!
Къде сте всички?
Буболинке,поканата е много красива,но от текста нищо не разбирам Embarassed Трябва да говоря с мойто мъж дали ще ми остави колата,че напоследък само се караме за нея:( Била му дадена да ходи на тренировки и мачове,а не жена му да хайманосва с нея Rolling Eyes И тогава ще ти кажа със сигурност. А за изборите една позната ме накара да подпиша някаква подписка,ама много бързах тогава и не исках обяснение за какво е точно? Иначе и аз съм на мнение че трябва всички да гласуваме щото иначе само пенсионерите и да  не казвам още кои гласуват и един вид те ни избират управата...
Жабке,мерси за инфото.По принцип и аз не съм фен на тази музика,но тук таме има и по някоя хубава песен,а и Преслава определено си има глас Peace
Десита,добре дошла и от мен!
Симона,добре си се завърнала Wink
Това е засега от мен! Хубав ден на всички пожелавам  bouquet

# 268
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ОХоооо какво става тук имаме си гости и то от къде от ШВЕЙЦАААААРИЯЯ......Добре дошла и от мен Десита в наште редици всички са добре дошли  bouquet.....яяя таз Швейцария нещо нищо не ми говори освен хубавите шоколадчета май Embarassed..я кажи какъв език говорите там  newsm78 а ти за Швейцарец ли си женена newsm78 и откога сте там newsm78 и харесва ли ти newsm78.....и още каквото друго се сетиш да ни напишеш Praynig Hug
МАСТЕРЧЕЕЕЕ И ЖАБКЕЕЕЕЕЕЕ айде вие дето сте по гозбите слагайте софрата имаме гости от далече  chef Joy Joy
Жабке а мерси за поканата за ПРеслава аз знам ама мойто мъж не ме пуска сама по кръчмите пък той не ще да идва щото първо е на работа и второ що пък да гледал Преслава ами не например Пеги Зина Mr. Green
Блонди знаем бе душа коя е ПРеслава ти пък не сме толкоз зле ..а между другото ми е любимката сред българските поп певачки няяяяма нищо че песните са преведени тук от гръцки там от сръбски обаче текстовете са и много добри ......да е жива и здрава но тенкю на концерта няма да ида познайте колко е билета Naughty Naughty........ай да ви кажа 35евро на глава Twisted Evil.....ако някой се интересува има билети в БГ магазина.... Peace
Буболинке за какво сме щели да гласуваме викаш newsm78......аз пък не съм съгласна да ходя да гласувам за какво като първо не живея в БГ и второ това че гледам БГ телевизия не значи че съм в час със промените и законите и живота там напоследък .......тъй че ОТКАЗВАМ да гласувам Crossing Arms Crossing Arms..........и внимавайте с предизборните изказвания да не вземат да ни позатрият постовете Mr. Green
Цветееее Joy Joy така се смях сутринта с твоя опит за излизане или паркирване в дерека Joy Joy.....ти пък толчав дерек как тъй не го видя ..... newsm78
Шанкулче ти що така разписваш без да питаш не така бе човек кой знае какво ти е дала я ходи я питай за какво си се подписала #Crazy #Crazy
Айде стига ви толкоз че взех нещо много да питам да не ме набиете накрая hahaha

# 269
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте сладки мои! Mr. Green

Не вярвам на очите си......Десита, добре си дошла!!!!!!  Hug
Мисля, че вече можем да вкараме нещо интернационално в
заглавието.....Ми то станахме от Кипър, България,
Швейцария, Катар, Драгалевци......КГБ-то.... Joy

За изборите като говорите..аз не гласувам! Колкот` и да не ви се струва
логично, все ми е тая щото никой нищо не прави за народа,без значение
кой е на власт. Naughty

Цвети, застраховка нали имате....да го беше съборила дерека, че
да го не мислиш другия път! hahaha

Блонди, чуден поздрав си изнамерила! Мерси!  bouquet

Шанкулче, Жабче, Мастерче
и всички да не пропусна някой....приятен ден ви желая
и успешна, въпреки, че е кратка седмица!

Общи условия

Активация на акаунт