Слави Трифонов и Емануела май са гаджета...

  • 13 898
  • 150
  •   1
Отговори
# 120
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Аз предлагам да пуснем анкета Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 121
  • Мнения: 5
В петък бях на прожекция на един филм в Арена и Слави седеше на два реда пред мен с тази русата девойка. Човекаът ми направи супер впечатление. Понеже бяхме само четирима в залата, той си бъбреше с нас и не показа никакво така типично ВИП-ско държание, хареса ми, земен човек. Grinning

# 122
  • Мнения: 3 634
не показа никакво така типично ВИП-ско държание, хареса ми, земен човек. Grinning

Не са подобни моите лични впечателния за него, но не е за това темата.  Peace

# 123
  • Мнения: 1 217
Mr. Green и аз това викам,к'во ако е така,що трябва цяла тема да се пише,макар че досега като че Слави по-добър вкус е демонстрирал.

# 124
  • Мнения: 2 821
В петък бях на прожекция на един филм в Арена и Слави седеше на два реда пред мен с тази русата девойка.
С коя от двете руси мацки сега Crazy Thinking

# 125
  • Мнения: 5
С Маги, но силно изрусена и тупирана. Сладки бяха, не са имтимничели, просто бяха заедно Simple Smile

# 126
  • Мнения: 41
Боже,тази вечер няма да мога да заспя от мисли с коя ли е Слави.Леле.....,че тема Rolling Eyes

# 127
  • Мнения: 1 312

.... кой ще отрече, че Емануелчето е красавица всравнение с Магито.

Аз!
Емануела изглежда толкова ....обикновена и безинтересна.
Маги излъчва стил и класа.

# 128
  • Мнения: 4 586
Коя е тая Емануела, подсъзнанието ми ме праща на прожекция на филма "Емануела".
Дайте фамилия или ник нещо покрай Емануела.

# 129
Наистина пуснете анкета най-добре  Laughing hahaha

# 130
  • Мнения: 4 068
Маги изначално си беше руса. Говоря за времето когато се запознаха някъде през далечната 97-ма година. Той беше в журито на конкурса "Кралица на красотата на България", а тя стана трета. Само дето за разлика от сега тогава беше гадно и перхидролено руса. И за да не ме наплюете сега, че давам непроверено инфо ще ви кажа, че в лудите си млади години аз също участвах в този конкурс и от там помня тези подробности. Ако си спомням добре дори се говореше, че той тогава ходел с приятелката на Маги, която пък стана втора на конкурса, но вече не помня как се казваше момичето.

# 131
  • Мнения: 674
Емануела ще участва извънредно в бягство към победата.
Близки са си нещо.... Mr. Green Blush Mr. Green Mr. Green

# 132
  • Мнения: 593
Не ми се отваря линка...
Още не мога да разбера коя е Емануела.

Ох, ще си умра невежа!  Rage

# 133
# 134
  • Мнения: 2 821
Емануела е фолкпевица....в едно предаване миналата седимца я бяха облекли като булка и се предлагаше на Слави newsm78

Общи условия

Активация на акаунт