Разделно хранене-част 33

  • 21 044
  • 372
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29
Здравейте, дами! Отдавна ви чета. Преди време спазвах режима, но покрай многото работа и други неща го зарязах и си поех всички последици от смесването на разни храни след като организма ми беше свикнал с разделното. Ако позволите ще си отмъквам оттук по някоя рецепта и ще ви търся за съвет   bouquet

# 16
  • Мнения: 7 263
sladkish4e 4 кг и половина досега Embarassed, което на моя снажен ръст си е доста. Последните два панталона, които все още ми ставата са ми останали от предишните ми дебели периоди  Shocked

Dundy сушените домати като гъбите ли се накисват?
Не мога да си представя какъв вкус имат и как би могла да ги хапваш - може би на ястия, миш-маш, супи, гюведжета ... Не знам дали стават за салата newsm78
Иначе смятам, че все пак състава им е близък до обичайните домати и трябва да се придържаш към техните комбинации.

# 17
  • Мнения: 2 999
Сладкишче, казват се самоси - ето и рецептата

http://www.menumag.bg/recipes/view/627

правила съм ги и са много вкусни, но не с бяло брашно, а съм ги увивала в тънки листа от оризово нишесте за пролетни рулца  Wink

# 18
  • Мнения: 2 999
Лени, да накисвам ги във вода, за да набъбнат, но определено на вкус са кисели, за момента ги слагам само в салата и с нищо не съм ги комбинирала в продължение на години. Голямо чудене пада към коя група да ги сложа.  ooooh! Честно казано нямат на вкус нещо общо с пресните, поне до колкото имам спомен какъв е естествения вкус на доматите  hahaha но ще те послушам и ще почна да ги комбинирам, като обикновените.
Благодаря ти за помощта - ти си съкровище   bouquet

# 19
  • Мнения: 3 988
Мади, Уили, честити ви рожденни дни, разделнички!
Да сте усмихнати, обичани и с късмет!  Hug

# 20
  • Мнения: 2 999
Уили
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА  newsm59  Gift
ВСИЧКО НАЙ ТИ ЖЕЛАЯ И НАЙ-ВЕЧЕ МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЛЮБОВТА ДА Е ЧАСТ ОТ ЕЖЕДНЕВИЕТО ТИ

# 21
  • София
  • Мнения: 3 787
Дънди,идеята ти за изследванията е мноого добре Grinning
От варицела със сигурност не съм боледувала,нито от която и да е разпространена детска болест-заушка,скарлатина и т.н.Въпреки,че майка ми и баба ми са детски учителки,не съм спирала да ходя на градина,оставяли са ме с болни деца само и само да се заразя от тая пуста варицела-и не.Брат ми и той така ooooh!
А от хепатит Б съм боледувала преди 9 години.Правя си антитела всяка година-имам си имунитет/все още поне,че нищо не се знае Rolling Eyes/.

Оф,голямата ми мъка,да ви се оплача,братчето ми се върна от Англия вчера,не съм го виждала от 7 месеца Sad.И точно сега ние с варицела,той неболедувал,мина транзит през София и не се видяхме естествено.Много ми е мъчноооо Sad


За вечеря правих гъбки с ориз на фурна.Миришат страхотно,мъжете ми много ги обичат  Laughing.Сега ще направя и една голяма салата от моркови и зеле и сме готови Mr. Green

Лении,нищо не си качила,душа Laughing.Аз в твоите седмици бях 7 кг.отгоре и качвах прогресивно Whistling.Така е,който лежи 9 месеца в къщи по принуда,ама бебето беше най-важно Wink.
После с РХ ще свалиш всичко,нали си знаеш.Сега поугаждай малко на коремчето,паднало ти е Laughing

Сложих блога в подписа си  Laughing
Да популяризираме разделното хранене Mr. Green  hahaha

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 18:34 от Ками

# 22
  • Мнения: 2 999
Ками, Cry наистина много тъжно, че не си могла да си видиш братчето   ooooh! дано поне наистина да си се размине, като по чудо  newsm78 знае ли човек. Но ако можеш да се предпазиш в бъдеше от проблеми е повече от добре да пуснеш такива изследвания и ваксинация. От хепатит Б периода в който имаш антитела е 10 години, така поне твърдят тукашните лекари. Направиха ми стриктен план, който пазя в компютъра си, за да знам кога да отида на другите ваксинации. Лятото сега се сещам трябваше 4 дена да бъдем в компанията на мъж, който беше болен от варицела - на всички се размина, мен ме спасиха именно ваксините, а останалите не бяха сигурни дали са я карали.  Peace така че има някаква дори и мъничка надежда   bouquet
Ками, наистина много ти стискам палци и искрено, ама искрено се надявам да се прескочи  Praynig Hug

# 23
  • Мнения: 7 263
Дънди, абе сега ми хрумва ти щом можеш да ядеш сушени домати, опитвала ли си да ги бланшираш пресните и да им обелиш кожата?
Може пък да ти понесе  Peace
Ками с нито един от двамата досега не съм качвала и грам през първите три месеца, затова и се притеснявам малко. Иначе с Боби и аз лежах 9 месеца и качих 23 килограма, които свалих без диети и усилия докато той стана на година. С Лъчи бях супер примерна и качих само 9 през бременността, но пък после нещо ми се объркаха хормоните и качих доста, докато не се подложих на яки диети и не открих накрая вас.
Живи и здрави да сме разбира се килограми се свалят, но при тази липса на апетит направо не мога да се начудя от какво качвам Tired

# 24
  • Мнения: 1 584
Дунди, ние преди правихме "салата" от моцарела с нарязани на дребно сушени домати. Но не знам колко е разделно Thinking

# 25
  • Мнения: 1 380
Сладкишче, казват се самоси - ето и рецептата

http://www.menumag.bg/recipes/view/627

правила съм ги и са много вкусни, но не с бяло брашно, а съм ги увивала в тънки листа от оризово нишесте за пролетни рулца  Wink
Да самоси се казва....сега питах мъжо....
Много благодаря за рецептата...само че в тази, която ядох нямаше кашу....малко тежичко ми изглежда с него....но други ден смятам да я направя, само да свърши пълнолунието....
Мисля да я правя без лук, чесън, и да използвам готови кори....
Дано се получи.Не ми се меси тесто....а и тази дето я ядох беше също с готови кори.....ох да спирам да говоря за ядене, че съм само на фрешове и съм умряла от глад....
Лени не са много 4 кила, аз до 5-ти месец не бях качила кой знае колко (3-4), но и аз като Ками  си останах в къщи за задържане и си качих като нищо 23-24 кила.....
До 7-ми месец нямах корем, обаче после.... Mr. Green
Абе всичко да е наред, пък после ще му мислиш....
Отивам да спя, за да не се наям с нещо.....

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 19:54 от sladkish4e

# 26
  • Мнения: 2 999
Лени, благодаря ти мила, това е страхотна идея ще направя така и ще пробвам една малка лъжичка да видя дали ще имам реакция, ако не - то е ясно че ще ги правя така  newsm44 Но смятам определено, че след като са минали през някаква термична обработка ще им бъде унищожено количеството естествена лактоза, която имат  newsm78
Майра и аз не знам, странното е, че наскоро открих че към безлактозния кашкавал и сирене, правя алергична реакция  newsm78 затова преустанових яденето им и това беше възможно да установя благодарение на РХ иначе човек трудно се ориентира. До сега в зелена залата с краставици и чушка съм добавяла по няколко сушени домата, но определено не е често - например 1 път на две седмици. Сега като се прибера в БГ смятам да направя задължително пълни изследвания и да видя как изглежда сега листата на алергиите и нетолерантността към храни, продукти и подправки.  Thinking
Сладкишче, видях че има кашу, аз също не го слагам, а и не меся - голяма играчка ми се вижда. С готови кори ще стане страхотно  Peace . Трябва и аз да пробвам с готови кори някой път. С теб съм, но не мога да устискам като теб само на течности на фазата на луната, просто освирепявам от глад  hahaha
Момичета безкрайно много ви благодаря за съветите  Hug

# 27
  • Мнения: 63
 Cry Cry Cry Cry Cry
ето ме отново
надявам се да не ми се сърдите заради предните ми постове... ако е така извинявам се на тези които съм засегнала (честно не съм го искала)  Blush
не съм спирала да ви чета...
да ви се оплача при мен РХ е много зле, не стига , че не свалям, ами сам си и на предишните килограми, уж започнах да губя килограми... ясно е че аз съм си виновна, но въпроса е къде ми е грешката??? Спазвам си часовете между храненията, наблягам главно на зеленчуци, да съм яла най-много 2-3 пъти месо
отчаяла съм се

# 28
  • Мнения: 1 584
А след като сушените плодове си спадат в групата на плодовете, не би ли трябвало и сушените домати - да са както доматите Thinking Личи си, че имам 6 по логика нали, макар и математическа hahaha

# 29
  • Мнения: 2 999
Ванче, не се отчайвай резултата ще дойде - необходимо е малко време, за да може организма да задейства на новия режим.  Hug
Майра,  newsm78 и аз това се чудя, ама знам ли  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт