Каква машина за печене на хляб да си купя-моля дайте съвет

  • 284 022
  • 1 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 743
Имаме я същата.Ние я купихме заради безглутеновата програма,че детето ми е на такава диета.Много съм доволна.Аз доста се порових преди да решим точно тази да си купим,никъде не прочетох лоши отзиви Peace

# 16
  • Мнения: 159
Още се чудя, но като че ли и аз клоня към Мулинекса. Прочетох само добри отзиви...Утре, ако не ни мине котка път  мисля да идем и да купим Wink

# 17
  • Мнения: 141
Вече над 1,5 г.си правя хляба точно в тази ,която е на снимката ,пусната от авторката!Забеляжка нямам никаква!Страшно съм доволна,мъжа ми също! Mr. Green Peace

# 18
  • Мнения: 4
Rozi-maxi от няколко дена имаме такава като на снимката и нещо не можем да направим хляба както трябва. Направихме един кекс с ябълки и стана разкошен, но с хляба нямаме късмет. Не можем да си обясним защо кората му става толкова препечена въпреки, че го слагаме на най-малкото запичане?!?!?!? Уж слагаме всички продукти както трябва според грамажа в рецептите и прилагаме правилната програма ( в нашия случай No.3  защото шравиме ръжен хляб) и накрая хляба става вкусен но....с дебела и твърда кора. Маята която ползваме е на Dr. Otker в едни зелени пликета (суха мая). Моля помогнете със савет!!!

# 19
  • Мнения: 159
Съветвам те това, което ме посъветва Акси
Попитай в Готварския форум - ето това е темата за "Машините за хляб" - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=367074.0  Peace
Предполагам, че там ще те посъветват компетентно. Wink

 Peace Купих си Мулинекс, правих кекс, бял хляб и типов хляб- много съм доволна  Sunglasses Благодаря на всички, които ми помогнаха за избора  Hug

# 20
  • Мнения: 3 830
Браво! И аз бих избрала Мулинекс.
Със здраве да си я ползваш.  Party

# 21
  • Банкя
  • Мнения: 823
Съветвам те това, което ме посъветва Акси
Попитай в Готварския форум - ето това е темата за "Машините за хляб" - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=367074.0  Peace
Предполагам, че там ще те посъветват компетентно. Wink

 Peace Купих си Мулинекс, правих кекс, бял хляб и типов хляб- много съм доволна  Sunglasses Благодаря на всички, които ми помогнаха за избора  Hug


Честито!
Радвам се, че съм успяла да бъда полезна. Hug

# 22
  • Мнения: 309
Здравеите на всички.Имам желание да си купя машина за пекане на домашен хляб.Искам съвет-като марка какви параметри трябва да се гледат,има ли значение нещо конкретно и т.н

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 13:49 от Доня Туфиня

# 23
  • Мнения: 1 988
В готварския форум има цяла тема за машините за хляб.
Моята е Аляска-доволна съм. На родителите ми е Мулинекс-те също са доволни, но дори и да ползваме абсолютно еднакви съставки, хляба е различен Wink

# 24
  • Варна
  • Мнения: 975
Моята е Мулинекс,много съм доволна.Когато си купуваш гледай да е с легнало казанче и 2 бъркалки.

# 25
  • Мнения: 1 988
Моето казанче е с 1 бъркалка, а хляба става висок-доволна съм Peace

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
На мен това "пекане" ми вади очите  ooooh! , моля те оправи си заглавието.
Иначе относно темата: свекървата има Мулинкес прави хубав хляб, но нямам база за сравнение с друга машина за хляб. Аз купувам замразени хлебчета и ги пека във фурната също стават страхотни.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На мен това "пекане" ми вади очите  ooooh! , моля те оправи си заглавието.

и на мен.  ooooh!

Я покажете, моля... Какво значи "легнало казанче". Наскоро гледах една хлебопекарна на ZELMER за около 100-ина лв. и много я харесах. Но от вътре не съм я гледала...  Blush
Давайте примери и картинки, плз...  Praynig

# 28
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Elena*само хлебопекарните,който са с по-голям грамаж имат 2 бъркалки останалите са с една.

# 29
  • Мнения: 15 379
Цоп и аз в тази тема, защото съвсем скоро ще отида да купя такава машинка.
Моля ви, момичета споделете основно какво трябва да има една машина за хляб, за да знам как горе-долу да се ориентирам Praynig.
П.П. Това "пекане" също ми избоде очите ooooh!.

Общи условия

Активация на акаунт