Имам ли право да се сърдя на родителите

  • 4 000
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 958
Това или е пързалка, или някоя пикла е решила да си начеше ... ей така за да се отчете.
Оцени майка си, и порасни!

# 61
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Момиче , ти наистина не си добре! #Crazy Моят съвет е  ,, отиди на лекар "  Naughty

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 23 836
Снощи късно четох темата и мислех като повечето от вас - сладкото мишленце да си наляга парцалите и да се радва, че и толкова му дават. ОБАЧЕ тази сутрин като влязох във форума и ми дойде друга мисъл. Конкретния пример със сватбата. Ако брат и на мишленцето беше направил сватба за 100 човека сигурно щяха да му ги платят......... Не знам как точно да се изразя, мисля, че те се усеща пренебрегвана, защото брат и казва 50 - дават му без въпроси, ако беше казал 100 - и за нея нямаше да има проблем да направи за 100 човека.
И знам как дразни когато ТВОЯ СОБСТВЕН родител споделя, че цени повече дошлия отвън член на семейството. У нас майка ми го прави за моя мъж. На мен ми е съпруг и го обичам, ама искам да знам, че майка ми стои зад моя гръб. А тя се общо-взето подкрепя него във възникналите семейни спорове. Ако по дефолт снахата на мишленцето е все с правилното мнение според нейните родители мога да я разбера. Не говоря за някакви семейни драми, ами дребни разногласия, които има и във най-добрите семейства, не винаги всички са на едно мнение.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 957
аз малко се поуспокоих,
бях сутринта в майка ми, лапето на снахата беше там, защото майка и татко са е отпуска, лапето е настинало и трябва да се грижи някой за него, защото снахата е на работа. Беше пред телевизора, гледаче Том и Джери и мляскаше шоколад милка. Аз живея отделно, не живея с родителите си, а със приятеля си. Незнам какво ми стана и тръшнах вратата и си тръгнах.
След около 20 минути гледам майка ми препуска към мен, със шоколад милка, тя милата си е помислила , че съм се разсърдила заради шоколада, стана ми много готино, че и мен ме обича много и го показва. Каза ми че са говорили със татко, да има кажа колко ще струва пари ще ни трябват за сватбата и те ще ни дадяли, но после ще сметнат разликата между сватбата на брат ми и мойта и до лятото ще му възстановят и на него парите, за него е идеално,защото той искаше да ходи на почивка със жената в египет.
Аааа значи можело, ама защо трябваше да се стига до там. Ама нищо важното, че пак чувтавм обичта на мама.
Туй не може да е истина. Отказвам да повярвам!

# 64
  • Мнения: 362
 Момиче ти не си добре.Оценяваш обичта на родители си в пари Shocked Немога да повярвам че има такива хора.Майка ти е свекърва мечта Peace

# 65
  • Мнения: 1 062
Честно, след последния ти пост, вече ми е адски жал за майка ти. Ти си нагла, проста и отвратителна. От все сърце ти желая, да имаш за дъщеря, същото неблагодарно лайно, каквото си ти.

# 66
  • Мнения: 2 603
Ето какво става като разглезваме децата си!

# 67
  • Мнения: 1 062
Ето какво става като разглезваме децата си!

Не, това не е разглезено дете. Това е висша форма на егоизъм и чувство, че всеки ти е длъжен, гарничещо с простотия.
 "Меко" казано.

# 68
  • Мнения: 340
Вече съм убедена, че темата е пързалка.  Просто не може да има такива нагли хора...

А и авторката не реагира на обидите и нападките изобщо, а такава върховна лигла като нея веднага би изплакала, че несправедливо я обиждат...

# 69
  • Мнения: 293
И как усети ,,любовта на мама,, ? Като стана по твойта и като успя да изнудиш майка си за повече пари? Егаси задовлолството,егаси безочието , егаси егоизма и ,,сърдечността,, . Оперирана си от чувства . Момичетата са ти казали достатъчно,няма да се изказвам и аз,че ще бъда доста вулгарна.

# 70
  • Мнения: 817
Отказвам да повярвам, че тази тема не е майтап! Толкова абсурдни неща пише сладкото мишле, че няма на къде повече!

# 71
  • Под липата
  • Мнения: 620
аз малко се поуспокоих,
бях сутринта в майка ми, лапето на снахата беше там, защото майка и татко са е отпуска, лапето е настинало и трябва да се грижи някой за него, защото снахата е на работа. Беше пред телевизора, гледаче Том и Джери и мляскаше шоколад милка. Аз живея отделно, не живея с родителите си, а със приятеля си. Незнам какво ми стана и тръшнах вратата и си тръгнах.
След около 20 минути гледам майка ми препуска към мен, със шоколад милка, тя милата си е помислила , че съм се разсърдила заради шоколада, стана ми много готино, че и мен ме обича много и го показва. Каза ми че са говорили със татко, да има кажа колко ще струва пари ще ни трябват за сватбата и те ще ни дадяли, но после ще сметнат разликата между сватбата на брат ми и мойта и до лятото ще му възстановят и на него парите, за него е идеално,защото той искаше да ходи на почивка със жената в египет.
Аааа значи можело, ама защо трябваше да се стига до там. Ама нищо важното, че пак чувтавм обичта на мама.

Колко противно изказване...и отношение ...Пълен олигофрен!

# 72
  • Мнения: 2 388
Такава изумителна тема скоро не бях чела.
Не е възможно да е истина.

# 73
  • гр.София
  • Мнения: 380
Според мен нямаш реално основание да се сърдиш на родителите си-те не са те ощетили по никакъв начин. Каквото е получил брат ти, ще получиш и ти. По принцип смятам, че който е достатъчно голям да вдига сватба, трябва да е подготвен и да поеме разходите, а не да разчита на мама и тате. Щом вашите гости са повече, и то от страна на бъдещия ти съпруг, редно е вие двамата или неговите родители да поемете разликата. Колкото до ревността ти към съпругата на брат ти-нелепа и детинска е. Не би ли искала родителите ти да приемат като син съпруга ти? Майка ти и баща ти са разумни хора, опитват се да поддъраж равновесие и хармония в сложните роднински взаимоотношения. Бъди им благодарна, защото те не са длъжни да го правят.

# 74
  • гр.София
  • Мнения: 380
Сега се върнах назад и получих по-ясна представа за ситуацията. Момиче, жалко за добрите ти родители. Макар че всъщност сами са си виновни.

Общи условия

Активация на акаунт