Имам ли право да се сърдя на родителите

  • 3 993
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 674
Такава изумителна тема скоро не бях чела.
Не е възможно да е истина.

И аз вече така мисля. Дано да не е истина.

# 76
  • София
  • Мнения: 7 998
Сладко мило мишленце, ако си произведа едно творение като теб, мисля, че ще е по-резонно да си направя харакири...Голяма част от проблемите на хората произтичат от впечатлението, че някой е някому длъжен.

# 77
  • Мнения: 686
Сладко мишленце,та ти си бай Ганьо в женски образ Crazy hahaha
Егати пресметливото и дребнаво същество #Crazy

# 78
  • Мнения: 158
И аз вече не мисля че е истина, та тя дори и не отговори на нападките, а както казаха такова същество като нея, не би могло да си замълчи. А пък особенно след последния и пост, просто незнам какво да кажа. Егати и отношението, а и самия стил на писане ми прилича на не по голямо момиче от 15-16.
Май наистина се хабим с писане. А ако е истина, то девойката е много зле и заради такива наистина си имаме проблеми в семействата. Ужасно е наистина. Завистливи, жалки и безочливи хора, но няма начин, в света има и добро и зло. Нали това е борбата.

# 79
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 505
Не мисля, че тя чете коментарите ни, нито пък смятам, че може да мисли, за да стигне до определени изводи Crazy

# 80
  • Мнения: 5 393
Според мен темата е пързалка. Просто отказвам да повярвам, че може да има такова инфантилно същество. .

# 81
  • Мнения: 15 619
Пожелай си да имаш свекърва, каквато е твоята майка за снаха ти!
Ако искаш нещо за себе си, защо смяташ, че друг е длъжен да ти го осигури?

# 82
  • Мнения: 206
Има хора всякакви ! И поговорката "От трендафил- трън" още веднъж се потвърждава. Ако моите деца станат такива ще се #2gunfire

# 83
  • София
  • Мнения: 13 211
Ролбата затваря, че ще я метем... newsm47
Към автора не темата...  alert

Общи условия

Активация на акаунт