Великобритания - снежна тема 21

  • 17 162
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Ей, големи скици сте! Поне в английски стил напишете какво е времето при вас   Mr. Green

Как СТИГА ВЕЧЕ СНЯГ!!!  Crossing Arms Ние тепърва на ски ще ходим! Едно от нещата, което тук ми липсва, е снега. Тази зима не се оплаквам освен, че можеше да падне малко и за Коледа и НГ  Laughing

# 16
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Права си мери,ама реших да мина метър.. Grinning
Времето при нас както винаги е пролет. падна малко сняг миналата седмица ,колкото да не забравим как изглежда и сега няма нищичко..как ми се иска да живея в Девон....

# 17
  • Мнения: 3 480
аз си мисля децата като станат самостоятелни един ден да си купим някоя къщичка по крайбрежието на италия или някъде, ако може още по-топло и да е в европа и там да живеем ... не искам сняг да виждам, замръзнаха ми кокалите ... бих живяла на място с вечно лято!

добро утро на всички !  bouquet

# 18
  • Мнения: 56
Добър ден и от нас!
На бързичко наминавам само да ви поздравя и да се оплача от Бритиш Газ!!!Идваха 4-5 пъти да ни видят проблема с бодата-ледено студенаа се редува с много гореща... и всички професионалисти казаваха, че е съвсем на ред  Shocked луднахме няколко месеца!И сега вече бойлера се повреди напълно и няма топла вода и парно... и чакаме части и студ и беба беше до вчера с висока температура, видях за пръв път 40 градуса!Беше ужас милата направо припадаше.Но сега е добре, слава богу Praynig
И това от нас, следя с интерес темата за образованието, много е от полза!
Всичко хубаво на всички мами и техните дечица!!!

# 19
  • Мнения: 948
Момичета - една добра новина; досега сме събрали 580 лири за Вики (от 650), само от тази и американската тема. Много съм щастлива; това е почти цялата сума!

Много благодаря на всички, които ми писаха и после преведоха парички: Алиса, Мацобол, GI, Nomadic, LOKO, Butterflye, Trollipen, Tzvetak, El, Fish! Ако още някой иска да се включи - да ми пише за подробности и сметката  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 914
Здравейте момичета!Искам да ви благодаря,за всичко което направихте за мен и моето семейство,направихте ни най-щастливите хора на света.Пишейки това Благодаря,чувствам че е много малко ,за да изрази това което се бунтува в ума ми сега,но наистина незнам какво да кажа.Това сме ние двете и ви пращаме нашите усмивки Hug:




# 21
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Viki i mama пожелавам Ви много усмивки на теб и прекрасната принцеса Hug

Докато сме на вълна училище, този сайт http://nrich.maths.org/public/ го препоръчаха от училището за упражнения по математика. Не съм го поглеждала внимателно, но ако мислите, че си заслужава може да се закачи



# 22
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Viki i mama много сте лъчезарни с малката принцеса Heart Eyes.

Ето и малко усмивки и танци за двете от моите принцове


не е нова отпреди 4-5месеца, но ги нямам танцуващи сега че е трудно да ги хвана и двамата в кадър Crazy

Днес по-малко сняг и наводнения и нормален ден без да удрям съседски лампи и тн..  Mr. Green

# 23
  • Лондон
  • Мнения: 449
Вики, много се усмихнати и красиви Hug

Браво на Мишолина, че е толкова организирана и инициативна. Аз малко се засрамих, че толкова съм се обсебила от нашите си проблеми, че не виждам по-далеч от носа си и като че ли не забелязвам какво става около мен Embarassed

Аз утре ще се изнасям по-рано затова искам да ви пожелая много хубав празник в събота и по-пролетно време през идващата седмица

# 24
  • Мнения: 948
И благодарение на бързо и навременно включване от Ванила Скай   bouquet - сумата е събрана напълно  Simple Smile Всички допълнителни средства ще изпратим на лъчезарната Вики, ако имате да доизпращате - изчакваме ви  Simple Smile Чакам да ми кажат кога ще пристигне количката в София.

===========================
GI - засрами се с тази стара снимка, мила. Денис абитуриент стана, колко баткото висок! Я вади фотоапарата, или идвайте на гости този уикенд!

И да ви се похваля, Номадик и аз отиваме на концерт утре, йе йе йе
http://www.youtube.com/watch?v=gppLf4XduoI

# 25
  • Мнения: 66
Да се включа малко и аз...
Днес най-после ни събраха боклука.  Laughing Много са ми смешни тукашните с тоя сняг. Падна малко повечко и всичко блокира, училища затворени, пощал'она (не мога да намеря ер малък) не идва, боклука никой не събира. Дори днес при все че отпусна времето единия паркинг на колежа, където ходя, беше затворен от "съображения за сигурност". Няма кой да го изчисти и за да не би някой да мацне друг без да иска и после да ги държат отговорни, айде спуснаха бариерата. Ще ме уморят от смях. Евала им правя колко народ се грижи за тревата. А сега защо не впрегнат тия хора малко да поизчистят снега, не знам. Сигурно за сняг в длъжносните характеристики нищо не се споменава.
Нас иначе много ни зарадва снега. И снежни човеци и други снежни фигури правихме, и с топки се замервахме, и с найлони се пързаляхме. И с летни гуми по сняг се понаучих да шофирам.  Simple Smile

На всички 4-годишни с предстоящи реимунизации, ако можете не слагайте повече от една ваксина едновренно с друга. Бях писала по-назад при нас имаше доста странични ефекти от две едновренно. И като си представя че трябваше да и сложат 3 наведнъж. А аз с третата така и никога не съм я имунизирала щерката - Hib. Три пъти оттогава ми пращат час за тази третата и три пъти им обяснявам, че няма да я слагам на детето и как ми назначават реимунизация за нещо, с което детето не е имузирано и не си ли попълниха вече всички бази. Три пъти досега съм носила имунизационния паспорт и отделно една бланка съм попълнила с хронология на ваксините от БГ. Включително и в деня, в който и сложиха реимунизациите пак гледаха имунизационния паспорт и без малко да ми натресат тази минигитна ваксина. Какво гледат не знам. Вярно е че всяко дете реагира различно, но за всеки случяй моя съвет е слагайте ги една по една и питайте по три пъти какво точно слагат.

Пумпалка, надявам се, че детенце вече е по-добре. На тази възраст си е страшно изживяване за майката 40 градуса.

Вики и мама, от сърце ви желая много весели мигове!!!

# 26
  • Мнения: 141
Момичета, страхотни сте!  Peace

Viki i mama, горещи поздрави имате и от снежен Цюрих! Прегръдки от мен и моето момиченце!  Hug
Мишолина, благодарностите са за теб за отличната организация и мотивираност!   bouquet 
Добре да се забавлявате днес на концерта с Номадик! После се надявам да разкажете подробности!

Хубав ден на всички!  Heart Eyes

При нас е зимна приказка.

# 27
  • Мнения: 1
Много ми липсва общуването с българки тук в Англия.  Бих се радвала, ако наблизо има мами търсещи приятелки за чат, а по - късно може би кафе, театър , кино,  или шопинг заедно.Simple Smile

# 28
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Има, пиши на лични.

# 29
  • Мнения: 8
Sori ,4e piha na latinica ama nqmam kirilica.Naistina e mnogo sky4no ,bez mami za prikazka i za razxodka,ima li sky4aehti v Croydon

Общи условия

Активация на акаунт