С шкембе си е най-добре 6

  • 34 841
  • 680
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 163
Марморанче и ние през цялото време изоставахме.Може да се роди финна мадама.Недей да се притесняваш.А ходили на 3Д,там ще ти кажат най-точно. fingerscrossed fingerscrossedмиличка и силно,ама много силно те Hug Hug Hug
Погал на всички по тумбаците Heart Eyes Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 008
мърморанче, това са толкова относителни неща. Бебетата не растат по калъп нито в корема, нито навън. Не може да очаквате всичко да отговаря на точната седмица и ден  Crazy Става въпрос за една машина все пак... И много зависи от това дали лекаря е сложил маркера точно там, където трябва или пък леко му е мръднала ръката... Според моята лекарка до 2 седмици напред или назад не беше никакъв проблем. Вики винаги до към 25-26 седмица си отговаряше точно за седмиците, после все изоставаше с 1 седмица, накрая пак си стана точно като за седмиците... По краче пък винаги беше 1-2 седмици напред. И въпреки това се роди бебе 2,5 кила, ама жива и здрава  Wink
глори, дано всичко си е наред и са били напразни всички тия притеснения. Права си, че човек колкото е по информинаран, толкова е по неспокоен  Peace
Нефертити, браво на твоя юнак  Hug Все така да папка, расте и пълни памперсите  Heart Eyes
прити, имаш и моята положителна енергия и пожелание всичко да е наред този път  Hug

# 32
  • Мнения: 825
Шерче, сигурно си права. Ама каквото и да ми казвате и да ме успокоявате, нали знаете че аз си се притеснявам, а и то няма как иначе, при това което съм преживяла. И с предното бебе някъде към 7 месец имах изоставане с 2 седмици, обаче тогава не се притеснявах, изобщо не ми минаваха глупости през главата. А се роди 3200.
Но сега просто няма как да не се страхувам. Ще трябва да ме траете  Mr. Green
Сега във вторник съм във Варна, и тогава ще знам повече. Дано всичко е наред  Praynig

# 33
  • Мнения: 3 637
Момичета всичко ще бъде наред!Прегръщам ви много силно  Hug  Hug  Hug !

# 34
  • Мнения: 1 008
Но сега просто няма как да не се страхувам. Ще трябва да ме траете  Mr. Green
Сега във вторник съм във Варна, и тогава ще знам повече. Дано всичко е наред  Praynig
Ще те изтраем, мила  Mr. Green Всички сме били така, само дето сме забравили  Wink
Щом според доктора всичко е наред с дамата, опитай се да си поне маааалко по спокойна  Hug

# 35
  • Мнения: 366
MARMORANA, туй да ти е проблема! Ще те траем, де ще идем.  Hug Ти само се разписвай тука с хубави новини за малката бухтичка. 9 дни изоставане това е според докторските мерни таблици и изобщо не означава, че има проблем. Както и писала Шер, бебетата не се растат по калъп, има моменти на по-бурен растеж, има моменти и на застой. Знам, че ти е трудно, но опитай да си наложиш да си по-спокойна.  Hug

Nefertity, браво на Митачето! Скоро да наддава и да си го прибирате в къщи!

Глори, Прити, силно ви прегръщам, сигурна съм, че всичко при вас ще е наред.  Hug 

Рони, много се радвам на закръглената ти цифричка. Но твоите другарчета по месец нещо май се губят.
Моля, Ася и Жабчето да се отчетат!
А, и господин 777 да снесе инфо за госпожа 777, отново моля!

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 959
Мърморанче, имай предвид, че бебе на термин 3200 си е около 2 седмици изоставане според повечето мерки на видеозоните. Моят хубостник излизаше отначало около седмица назад, после станаха две, но докторът и дума не обели да е проблем, дори не е споменал думата изоставане. Просто каза, че ще се роди 3200 и позна  Peace
А Мима накрая беше с месец назад, роди се и по-малка, де 2550 .
Нормално е момичетата да са по-финни  Peace
Айде, че Никито отвори гърляга...

# 37
  • Мнения: 319
Искам да ви цункам всички по хубавите шкембенца   love001  love001  love001  love001  love001 Искам да честитя празника на всички мили дебеланки и да ви пожелая всички мечти да ви се сбъднат. Искам и на мен да си пожелая скоро да пиша в тази тема. newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 38
  • Мнения: 794
Здравейте, момичета!
Аз напоследък всеки ден се сещам за малката ми принцеска и всеки ден плача. Не мога да се удържа. Не знам, какво ми става, имаше период от време, когато не плачех толкова често, но явно с наближаването на датата, на която я загубих, спомените се връщат! И вече, като се погледна в огледалото, не мога да се позная, сякаш остарявам с дни... Не съм, каквато бях, и няма да бъда, нито външно, нито вътрешно!
Иначе бебо си рита, надявам се да е добре, не преглед съм чак другата седмица.
Имам чувството, че имунната ми система е много слаба и мога да го изкарам тоя пусти грип 10 пъти. То два пъти вече го изкарах през тази година, а сега пък баба ми е болна, а с майка ми живеят над нас и аз съм ги поставила под карантина, ама да видим! Чудя се, дали да не си купя да пия Цитросепт! Има много добри отзиви за него в нета, но не съм много сигурна, дали е позволен за бременни. А и в каква доза да го приемам?! Някоя от вас да има опит?!

# 39
  • Мнения: 515
asja   Hug повтарям си че това са само дати просто числа ,но спомените около тези дати нахлуват в главата ми с пълна сила,никога няма да сме същите каквито бяхме Cry Hug

Колкото до гадния вирус, попитай за осцилокоцинум/незнам дали така се пиши/ хомеопатично е ,и много витамини пази се миличка Hug

# 40
  • Мнения: 2 270
ася, аз също мисля, че осцилукокцинума помага, както и много фрешчета от лимони и грейпфрути (пълни са с витамини), а относно датите - видях положителния си тест на термина, който ми беше определен при първия преглед (стана ми толкова мъчноооо Cry Cry Cry- радвах се на 2 черти, а трябваше да държа детето си на ръце на този ден), но сега си налагам да вярвам, че този път ще е различно!

# 41
  • Мнения: 150
Ася наистина никога няма да бъдем същите, миналата година терминът ми беше за октомври и сега пак е за октомври. Опитвам се да го погледна от светлата страна, че този път всичко ще е наред, но страхът от този проклет октомври ме съсипва. С всеки изминал ден ми става все по-мъчно, а толкова се надявах времето да ми помогне  Sad  Иначе хапвай повече плодове и си почивай, вичко ще бъде наред  Hug

# 42
  • Мнения: 1 163
˙·٠ pretty٠·˙ как си мила? Hug Hugмного силно

Мили тумбачета вярвайте,че този път всичко ще се нареди и ще се радвате на своите рожби- Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 3 166
http://www.citroseptbg.com/prilojenie.html

Асенко, да, става за бременни. Аз съм много доволна от него. Peace Не вярвах и мислех, че всичко е въпрос на реклама, но се оказа, че не е.

Относно другото - да, никога няма да бъдем ,каквито сме били. Sad Не знам, може би и не трябва. Може би там е въпросът и смисълът,но това не е за тази тема.

# 44
  • Мнения: 5 138
Милички незнам дали въпроса мие за тази тема, но се чувствам ужасно, нямам нощ без кошмар и като ги тълкувам все лоши неща ми излизат.
Вие след загубата при следващата бременност така ли бяхте или съдбата ми дава знаци че нещо не е наред.
Да им вярвам ли или не, моля ви кажете ми и за да не пълним темата с моите глупости може и на лични.
Обичам ви и късмет на всички  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт