Усещане след забременяване

  • 23 294
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 790
Гърдите ми станаха много чувствителни и напрегнати. Друго по-различно не усещах.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
Понеже имах междинен /ранен/ отрицателен тест, отдавах сърцебиенето, повишения пулс и кръвно, както и могрените на... ами, на каквото ми падне, но нямах подозрение, че имам бебе..

# 17
  • Русе
  • Мнения: 86
Абсолютно нищо по-различно не усещах. Разбрах, че съм бременна след като си направих тест, 3 дни след закъснение.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 139
Имах ужасно напрегнати гърди и усещах едно вътрешно напрежение.
Ядях си както обикновено,но алкохол неможех да пия.
След теста се започна с гаденето и повръщането.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 535
Първия май само предчувствието...
Втория път ми стана лошо докато се возех във влака, апетита ми се беше засилил, но е така преди всеки цикъл и си мислех, че е заради това  Rolling Eyes. В едно заведение ми стана супер гадно от цигарения дим.

# 20
  • Мнения: 4 335
Започна да ми се гади още преди закьснението,така си и остана до края на бременността ми(гадени и поврьщане)

# 21
  • Мнения: 1 554
единственото неразположение което чувствах, бяха болезнени гърди Peace

# 22
  • Мнения: 1 045
не ми се гадеше,нито някакво друго неразположение.Единственото което ме озадачи и направих тест дори и преди закъснение на МЦ беше че ми се закусваше със солени неща,а преди това папках вафли,кифли и други.Ако небях усетила че обонянието ми се е изострило и промяната във вкусовете,да съм разбрала че съм бременна след 6-ти месец когато започна да ми расте шкембето.
Пиеше ми се кафе,пушеше ми се,пиеше ми се вино а не съм му почитателка,общо взето безпроблемно бременеене изкарах.
Относно гърдите до 4-ти месец нищо,но след това започнах да имам коластра.
Относно спането-не ми се е спяло повече.Либидото ми скочи. Mr. Green
При всички е различно.Леко бременеене!

# 23
  • Мнения: 239
Единственото, което усещам е глад през 2 часа, чувствителни гърди и подуто коремче.  Simple Smile Абсолютно нищо друго за сега. Разбира едно огромно успокоение и истинско щастие Grinning

# 24
  • Мнения: 511
Нямах никакви по-различни усещания.

# 25
  • Мнения: 164
Аз още в първия месец,разбрах ,че съм бременна, гадене, умора и дискомфорт ме съпровождаха до 4-ти месец

# 26
  • Мнения: 4 070
Аз усетих първото гадене вечерта преди да разбера , че съм бременна (без да подозирам,че съм) и после започна да ми се гади наистина почти веднага. Разбрах,че съм бременна на 28 ден след последн. менст. Преди това не чувствах нищоооооооооооо.

# 27
  • Мнения: 1 763
Имах леко напрежение в гърдите, което отшумя още преди да отида на лекар. Не ми се е гадело изобщо.

# 28
  • Мнения: 826
  Не, никак не ми се промениха усещанията. Grinning И до сега си карам много "незабележима" и незатормозяваща бременност. Дай Боже до края да е така Praynig
  Друг е въпроса, че още преди да дойде реалната дата за менструалния ми цикъл и по-точно не-появяването му Mr. Green аз вече знаех, че съм бременна. Шесто чувство Peace

# 29
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Започна гадене от миризми, непоносимост към биричката, която много обичах Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт