Споделете 95

  • 21 448
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 407
Андж, иди, опитай да влезеш. АКо не стане, вдигни скандал и веднага след това пусни тема у форума. #2gunfire
А най- лесно е хич да не ходиш Simple Smile

# 46
  • Мнения: 17 546
бих правила тройка с двойка близнаци.Пращайте снимки, трябва да се разтоваря и развеселя.
Балу се съмнявам, че ще ти влезе в положението.
Зависи fiuuuuuu Той единия и без това изглежда на 19...нищо, че през март ще навършат 16. Няма да я съдят. Mr. Green

Иначе най-големият е 196/84...

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 20:40 от Балу,

# 47
  • Мнения: 1 072
леле, майко.......  Shocked

Няма да конкретизирам коментара.

# 48
  • Мнения: 3 405
Андж, иди, опитай да влезеш. АКо не стане, вдигни скандал и веднага след това пусни тема у форума. #2gunfire

Да вдигна скандал 'щото им нарушавам правилата (хипотетично), че и тема. Забрави  Laughing

Хубавец, Балу Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 212
Балу, аз все още си търся партноьр за салсата, вижда ми се много подходящ, освен това и аз изглеждам на 19  Blush

# 50
  • Мнения: 17 546
Заваляха оферти Joy 196/84

Мерси, Андж Hug

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 20:40 от Балу,

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ох, идва ми не знам какво да се направя ooooh!!
Сготвих някакво измислено ястие съчетаващо ориз и наденичка, която нашите ми донесоха на връщане от почивка с забележката,че е много хубава. Детето иска шоколад, казвам"само когато си изядеш вечерята" и го иставям пред чинията. Идва милият след половин час, носи чинията и си иска шоколада, с извинението, че не е изял наденичките, защото малко били люти, но било вкусно много(оризът тоест). Отделил ги в една малка чинийка и ги носи. Оле, като ги опитах се опулих  Shocked! Аз ям много, много люто, но това не се трае- нито наденичките, нито ориза. А той последния си го изял, че и ми се извинява!

Балу, много са ти хубави момчетата  bouquet!

# 52
  • Мнения: 2 212
Добре, де, Балу, ще ти изпратя една снимка на ЛС и по техен избор, взимам един от тримата братя, те да си решат кой доброволец ще излъчат  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 17 546
Ох, и аз да се похваля с дечица "мънички"...  Blush Близнаците ми са напълно разнояйчни!

Давай, ester! Grinning

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 20:41 от Балу,

# 54
  • Мнения: 4 585
Естер, не се подценявай, ти ще си избереш партньор.
За салса. Те да се регнат тук.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ау, Балу, че и синеок! Хубави момчета и тримата, аз винаги съм харесвала високи мъже. Айде сега сподели как става тоя номер, или трябва да питам мъжа ти?  Mr. Green

# 56
  • София
  • Мнения: 177
А аз пък поисках сина на Янтра. doh Късно ли е да размисля?

# 57
  • Мнения: 2 212
Вълк, принципно така, но в случая съм склонна да направя компромис, защото от трите опции лоша няма  Laughing
И аз винаги съм харесвала високи, дори повече държа на високи, отколкото на синеоки, а при тримата братя и златната ябълка всичко е шест:)

# 58
  • Sf
  • Мнения: 808
Да споделя една сладка случка от тази ранна сутрин. В 7 ч. днес ми звъни телефона, аз естествено още спя дълбоко. Вдигам и отговарям много дълбоко и дрезгаво: Да?

Отсреща: Ани?
Аз пак: Да?
Отсреща гневно: Ти що не си на училище, бе, а????
Аз си поглеждам екрана на телефона и виждам името на една приятелка с дъщеря Ани, която звъни на мен и промърморвам вече през смях: Я се събуди и звънни на дъщеря си този път  Mr. Green  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 17 546
Lilibon, мат'ряла качествен Mr. Green Не кат Бойковия... Баща им вече е най-нисък от мъжете вкъщи, само 187...
Казвала съм ви май, че навремето циганка в Плевен, на Кайлъка,  ми каза, че ще се омъжа млада, за висок синеок и много добър мъж, ще живея щастливо и ще имам три деца. Не повярвах на нито една дума... бях на 15.
Но все си мислех, че искам като ще са три, да са синове и да са високи и красиви, и много да се гордея с тях. Била съм добричка и Господ ме възнагради с всичко предсказано накуп!

Общи условия

Активация на акаунт