Споделете 95

  • 21 447
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Дребният като се роди беше 4,500. Разбирате защо му викам дребния, нали? Живи и здрави да са!!!


Боже, Флор, в какъв грях ме вкара във Фейсбук-а  Blush

# 31
  • Мнения: 4 585
Ни щъ ни ляб, ни пасти, ни кифтета
от странна лудост съм обзета,
паласки вред стърчат трагично,
Мъжо ме гледа все критично.

Затуй пудкрепа вий ми дайти,
проблем страхотен е шъ знайти.
Аслъ на всичко съм готова,
да стана Ана Курникова.

Невъзможен глад от днес мъ гони,
ни влизам в никви панталони.
Реших!...Шъ хвърля мазната мекица.
Шъ ставам първа убавица!


Прати ми го една приятелка,не знам откъде е взето,обаче е супер!

# 32
  • Мнения: 3 405
какво за фейсбука?

Да продължа оразмеряването - Любо на 21 месеца 10 кг с мокри гащи. Буболечка.
Сега е минал 11- те с триста зора  Grinning

# 33
  • Мнения: 4 371
Пепи от едногодишен си е все 15 кг.

Кръстница съм на близначки, не мога да ги различавам, вече са трети клас.
Етърва ми е близначка, нея не я бъркам.

# 34
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ами Флор коментирала една снимка, рекох да погледна, видях един профил и ми омекнАха краката   Laughing

# 35
  • Мнения: 2 070
Който прочел, прочел
Но не можах да се сдържа
А и там има опции в настройките за конфиденциалност, иначе е всичко на мегдана и всеки според границите си преценява какво и колко да се види от него

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 19:44 от ДеЩоВиди

# 36
  • Мнения: 516
Ако Флор иска да коментира познанствата си във фейсбука, ще го направи сама. Мерси!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 783
Честито на рожеднниците на Деб и Етия!   bouquet

Аз познавам много еднояйчни близнаци, ама все мацки. Външно не ги различавам, ама характерово без грешка.

# 38
  • Мнения: 606
Мерите ли си ги?
Марти на 4,5 е 16 кг.

# 39
  • Мнения: 1 616
Няма да споделям мерки и килограми на наследника, щото не е за хвалене - мъничък се роди, по мъничко растеше и наддаваше и в момента нещата са същите. В групата си е най-ситното - като грахче. А яде свински. Ама такава му семката, както казват по нашия край - аз съм метър и петдесет човече, няма на кого да се метне...
Споделям, че вчера почнах диетата на Дюкан. Цял ден ядох меса, безвкусна извара и още по-безвкусно мляко. Удържах. Вечерта късно се надигнах от леглото и без никакви драми, вътрешни противоречия и колебания сдъфках шепа бадеми и половин шоколад (ех, Тоблерон...). Честито ми! Толкоз с моята диета. Дано поне упражненията помогнат.

# 40
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделям жестока издънка, която съм допуснала днес. Голяма бяла птица тире гъска съм.
Чак ми се загуби желанието да продължа темата за близнаците и баджаначките.
В момента си припявам Тъпа оФца, тъпа оФца ....

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Честити рожденици на етиа и Бейлис!

Мишо е 22 кила и 116см. на 4 години. От известно време влизам с него в Метро без изобщо да ме питат каквото и да било  Laughing.

Споделям, че още се учудвам на предвидими постъпки на хората, а отдавна не би трябвало...

# 42
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че цял ден опаковам багаж. Наредих си пъзела, дето бях започнала, утре заминавам за Варна. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 3 405
Катюша, подсети ме за Метро.
Търся начин да влизам с Любо вътре, вместо да висим в колата на паркинга или да стоим в ужасното подобие на детски кът. Последното никога няма да се случи.
Или хич да не ходя?

# 44
  • София
  • Мнения: 5 074
А аз споделям, че пак ме преебаха от здравната каса или там подобните  Mr. Green
Докога не зная, ама мисля, че трябва да има край  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт