Споделете 95

  • 21 449
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Това с гащеризона е племенника Simple Smile На зълвата момченцето. Моите две са другите, тия по-голите Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Близнаците може да се объркат само в началото. Или ако не си виждал единия. Ако си виждал и двамата и ги познаваш - трудно ще ги сбъркаш, нищо, че може да са еднояйчни.
Подозирам, че ако всяка от нас пусне списък на първите петима, то ще наизскачат доста "роднинства" по баджанашка линия.  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 6 798
 Joy
Стига, това само остава, да се хванем за косите.
Подозирам, че ще наизскачат "едновременни" сватосвания по същата линия и ще стане страшно.
Аз за всеки случай няма да участвам.

# 18
  • Мнения: 7 837
Кога малкия на Янтра стана толкова голям...  Simple Smile
И моите двама, не си приличат много.

# 19
  • Мнения: 4 585
Близначките за две ли се броят, няма смисъл. Дали ще е една, или две еднакви, все тая. Това зълва ти ли е, Янтре, или си ти. На последната снимка.

# 20
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Леле, Янтра, комплексираш ме. Laughing №2, в сравнение с твоя юнак, мяза на тримесечна. То к`во ли се чудя, де, още влиза в дрехи 0-3м.

# 21
  • Мнения: 1 052
аз познавам и момчета и момичета еднояйчни-но като персоналност са много различни.
бих правила тройка с двойка близнаци.Пращайте снимки, трябва да се разтоваря и развеселя.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Да се допохваля - Юли на 6мес беше 74см и 10,5кг . Носи размер за едногодишно Shocked #Crazy И номер на обувките 20 #Crazy

От тогава са минали две седмици и сигурно е качил още Laughing Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 177
Да се допохваля - Юли на 6мес беше 74см и 10,5кг . Носи размер за едногодишно Shocked #Crazy И номер на обувките 20 #Crazy

Тези цифри нищо не ми говорят, но по емотиконите съдя, че са впечатляващи. Може да си го задържиш, явно яде много. Дай ми другото, ако е по-икономично. Grinning

# 24
  • Мнения: 2 829
Янтра,,отглеждаш Крали Марко,браво

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Да се допохваля - Юли на 6мес беше 74см и 10,5кг . Носи размер за едногодишно Shocked #Crazy И номер на обувките 20 #Crazy

Тези цифри нищо не ми говорят, но по емотиконите съдя, че са впечатляващи. Може да си го задържиш, явно яде много. Дай ми другото, ако е по-икономично. Grinning
Да, по-икономично е. Обича супа Simple Smile

# 26
  • Мнения: 7 837
Уау, Борис на 16 мес. е 10,5 кг  Laughing

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Искам и аз да ви уплаша с цифри, обаче пусто, като не помня колко беше Влад на шест месеца?  newsm78 Ма помня, че беше много.  Crazy Сега изкльощавя вече, само на ръст го докарва къмто пет годишен.

# 28
  • Мнения: 4 585
аз познавам и момчета и момичета еднояйчни-но като персоналност са много различни.
бих правила тройка с двойка близнаци.Пращайте снимки, трябва да се разтоваря и развеселя.
Балу се съмнявам, че ще ти влезе в положението.
Гюлфия, по-добре да се грижиш за ящно дете, отколкото за злоядо и да те плюе с попара.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 421
Благодаря за поздравите!
Не мога да си вдигна главата от работа. Една приятелка ще вземе рожденничката от училище и ще я води в тях. Добре, че снощи взехме тортата.

Янтре, стига де - кажи, че таткото е 2 метра. На кой да са малки?!

Общи условия

Активация на акаунт