Прашките вече не са модерни ?!?

  • 9 318
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
Прашките винаги ще са на мода в моя гардероб  Hug Heart Eyes
Даже цялата бременност си изкарах с прашки  Laughing
Мразя бикини - ужасно неудобно нещо. Нося ги само за 2-3 дни в месеца  Close

И при мен е така.... Heart Eyes

А тези 2-3 дена едвам ги издържам Sad

# 16
  • Мнения: 2 142
isaikova, ама ние с тебе сме съседи по работа Wink. Може на есен да се разберем да пием в "Марая" по едно кафе. Моето ателие е малко по-нагоре на "Крум Попов", а мъжа ми работи в "черния билдинг"

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
А какво е твоето ателие? Laughing

# 18
  • Мнения: 396
Прашките са си прашки,за мен те са удобни и секси,но и боксерите също ги уважавам newsm03!!

# 19
  • София
  • Мнения: 39 770
аз ще съм демоде явно Simple Smile Ще я карам по прашки и тук таме някои боксерки Simple Smile

# 20
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз си карам само с прашки. Бремеността тоже Grinning

# 21
  • Мнения: 1 014
предпочитам прашките, защото така или иначе всички гащи ми влизат в дупето, вероятно имам нещо сбъркано във формата, само дето прашките не ги усещам, а всички други ме дразнят. Адски неприятна гледка е жена, която непрекъснато се опитва да си оправи бикините. Аз поне имам чувството че цялото ми съзнание се насочва към това как и къде да си измъкна гащите от задника!  Embarassed Простете за малко грубия ми език!
Ето и аз това казвам Grinning

# 22
  • Мнения: 5 500
И аз я четох тази статия, ето вижте на г-жа/жица Тялото моделите

http://www.ellemacphersonintimates.co.nz/index.asp?bhcp=1

За мен да живеят производителите на тангите Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 539
Искам да питам тези, които се кълнат в прашките:
Какво сте носили преди да се появят прашки по магазините? Прашки има масово от не повече от 10 години. А преди това пак ли сте се чувствали така ужасно, носейки бикини? Rolling Eyes

По темата:
Радвам се, че прашките излизат от мода. Но у нас модата идва винаги с няколко години закъснение, така че не мисля, че нещо ще се промени скоро.
Аз не отричам напълно този модел бельо, но в никакъв случай не са ми по-удобни от едни изрязани бикини или от едни боксерки

# 24
  • Мнения: 8 463
Искам да питам тези, които се кълнат в прашките:
Какво сте носили преди да се появят прашки по магазините? Прашки има масово от не повече от 10 години. А преди това пак ли сте се чувствали така ужасно, носейки бикини? Rolling Eyes

По темата:
Радвам се, че прашките излизат от мода. Но у нас модата идва винаги с няколко години закъснение, така че не мисля, че нещо ще се промени скоро.
Аз не отричам напълно този модел бельо, но в никакъв случай не са ми по-удобни от едни изрязани бикини или от едни боксерки
newsm10 newsm10 newsm10

# 25
  • Мнения: 7 430
И аз си карам само с прашки. Бремеността тоже Grinning

Не ги сменям за нищо  Naughty...през бремеността си бях с тях и сега продължавам  newsm10 е, то време на време сменям с някой боксерки или по изрязани бикини, но прашките са ми най-удобни - ще изневеря на модата този път smile3503

# 26
  • Мнения: 2 047
Искам да питам тези, които се кълнат в прашките:
Какво сте носили преди да се появят прашки по магазините? Прашки има масово от не повече от 10 години. А преди това пак ли сте се чувствали така ужасно, носейки бикини? Rolling Eyes

  Добре си го спомням това време, наистина ми беше кошмар, постоянно едното крачолче на бикините ми влизаше в д-то, понякога и двете, извинете ме за обяснението  Embarassed като ходех с панталон ми беше много притеснително как изглежда отзад.

# 27
  • Мнения: 2 142
isaikova, аз съм художник и работя там.   

# 28
  • Мнения: 2 596
Аз прашки и без това много рядко нося. Предпочитам класически бикини.

# 29
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Искам да питам тези, които се кълнат в прашките:
Какво сте носили преди да се появят прашки по магазините? Прашки има масово от не повече от 10 години. А преди това пак ли сте се чувствали така ужасно, носейки бикини? Rolling Eyes


Аз тогава съм била на 17, не ми е чак толкова дълга паметта. Долното ми белъо се състои само от прашки- цикъл, нецикъл- прашки! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт