Декември 98

  • 11 248
  • 307
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 078
Как ще е грях? Та това е по-сладко и от секса  Mr. Green

# 256
# 257
  • Мнения: 337
Пък аз да ви кажа, че ще Умра от яд, че не съм знаела за този сайт по-рано  smile3515 smile3511
http://www.amazon.co.uk/Shoes-Accessories/s/qid=1235593138/ref=s … e-bin%3A363840011

Я разгледайте обувките, после минете и на др. работи, та да видите какво е по-важното в живота  Mr. Green

Ми що не ме попита , аз щях да ти го кажа Mr. Green

# 258
  • Sofia
  • Мнения: 4 725
Вещураноооо, да ти кажа, че от този сайт не доставят всичко до БГ, а па тоя хамериканския (www.amazon.com) , дето Макси щеше да ти го каже пък съвсем (освен ако тя не изяви желание да ти го препрати Whistling)
Е, разбира се можеш през Емпресата (видях, че си в час  Wink
Мисля, че можеш и през едно друго място, дето видях, че Ивето се е подхлъзнала там, ама ако ми се помолиш, ще ти го кажа  Mr. Green

# 259
  • София
  • Мнения: 136
Хайде пак малки тайни  Joy
Ей, не се научихте, че тук сме едно голямо семейство
и всичко си казваме  Joy

# 260
  • Мнения: 337
Е ти какво друго  очакваш от Маги - малки тайни  Joy

# 261
  • Мнения: 280
Е ти какво друго  очакваш от Маги - малки тайни  Joy
Аз чакам да ми разкрие тайната за сочното пиле  Mr. Green вкусно ве ...

# 262
  • Мнения: 42
А, здравейте и от мен, немога да изчета, добре, че детенце стана по-раничко днес та ми остана малко време да почета и да напиша нещичко Party
 newsm78 ммм забравих, ма 7 стр. така ли се четат на екс, исках да кажа, че на мен всички сте ми много приятни и ви обичам мнооогоо  bouquet Hug, по темите няма да се изказвам, че нямам време пък и то доста мнения има дето обхващат това което исках да кажа Wink

СВещииииииииии, не те ли е срам да пускаш такива линкове тук, направо се разтреперих като видях едни обувчици прекрасни и едни ботушки още по-прекрасни Crazy, добре, че нямам време да ги прегледам сега, чееее мъжленцето ми ще ме  #2gunfire
Айде мацки, стягайте се за събота искам ви всички в Хъшовете   ( само да помоля да ми обясни някой как да се замъкна до там, че така и неуспях да ви удостоя с приятната си компания докато бременеехме Embarassed, много късно се включих във форума, не за друго)
Лек ден на всички Simple Smile

# 263
  • Sofia
  • Мнения: 4 725
Е ти какво друго  очакваш от Маги - малки тайни  Joy
Аз чакам да ми разкрие тайната за сочното пиле  Mr. Green вкусно ве ...
Оооо, за сочното пиле в никакъв случай  Naughty

Едно кафенце за утеха ?

# 264
  • Мнения: 219
Ей xixi и аз щях да казвам за отбиването, ама забравих  ooooh! Та, беше ни останало само нощното кърмене и една вечер просто не й дадох. Тя се ровеше, ама те бяха скрити, и си заспа с бибата. И вече така си спи, особенно ако е уморена, към 24ч сама ляга и заспива без нищо да търси. АМ така и не пожела да пие. Сега й правя закуската с него, та дано свикне, ама иначе вечер ядем данонино или кис. мляко и така.
Алекс, и аз съм забравила как се стига до там, ама виж къде е Св София и ще се ориентираш, как да дойдеш Simple Smile

# 265
  • Мнения: 543
Момичета, добрютро от мен. Веднага ви скачам с едно въпросче - има ли още мушмороци, които спят по два пъти през деня? Щото Лора с двата зъба нещо много трудно взе да ми заспива и се чудя дали вече да не минаваме на едно спане. Бе много ни е труден този период, когато се отказва от един сън, по 1 месец минава, докато се откаже от стария ритъм и се адаптира към новия. Досега все съм я оставяла сама да се справи, ама се чудя този път дали да не ускоря процедурата. Та я споделете за вашите режими.

Свещичке, хубаво сайтче. Ама обувки по интернет аз не смея да поръчвам. Виж, някоя парцалка може.

# 266
  • Мнения: 543
Еее, кой беше пуснал вчера тази песен "When I need you, та-рам-там-та-рам там-та-рааам-там...", Макси, ти ли беше? Много прочувствена, едно време я слушах покрай баща ми.

# 267
  • Мнения: 366
Здравейте!
Тъй като моя пост май поразбуни духовете, бих искала да доизясня. Аз Анайс много добре я разбрах, че не е против яслите и дет. градини по принцип, а в момента, докато Орлин порасне и поукрепне. Много е хубаво това, че иска да си гледа сама децата и го прави, ама тук почти всички сме така. Писах, че в постовете й ме дразни негативизма, винаги някой за нещо й е виновен, градината пълна с вируси, детегледачката дошла болна, някой не извадил кукичката от рибата, друг оставил кабелите да висят та детето да се хване и т.н.
Дразни ме това, че не ползва главни букви и запетаи, но както и да е. Това ми напомня, че имам какво да кажа и по темата за 4 и 6. Лично за мен е проява на неуважение към четящия да се пише на латиница и да се заместват букви с цифри. На мен в момента ми е повредена клавиатурата и нямам букви - г, ж, ч, но както виждате си ги набавям някак. Влизам и в един руски форум, та там хората си пишат на кирилица и не пъхат цифри тук-там. Това говори много за нашата култура.

А за това, че атмосферата тук е променена, то си е нормално, ние сме променени. В началото се събрахме тук очакващи чудото, питащи, търсещи, страхувахме се, успокоявахме се. Е, чудесата вече са при нас и няма как ние да сме същите. Аз поне така си го обяснявам.
Май и още нещо имах да пиша, но с Макс трябва да излизаме, така че после пак ще намина.  Hug

# 268
  • София
  • Мнения: 1 078
Вещураноооо, да ти кажа, че от този сайт не доставят всичко до БГ, а па тоя хамериканския (www.amazon.com) , дето Макси щеше да ти го каже пък съвсем (освен ако тя не изяви желание да ти го препрати Whistling)
Е, разбира се можеш през Емпресата (видях, че си в час  Wink
Мисля, че можеш и през едно друго място, дето видях, че Ивето се е подхлъзнала там, ама ако ми се помолиш, ще ти го кажа  Mr. Green
Ако си готина и сама ще ми кажеш. А Ивето, щом се е подхлъзнала, дали въобще ми е нужно, а?  newsm47

Алекс, ако знаеш аз как се разтреперих за едни боти. На мен ееей толкова ми трябва... егати, каква материалистка съм аз...нищо свято няма в мен  newsm56

# 269
  • Мнения: 686
Да пишеш на български език с латински букви(или цифри)  е като да пишиш с л"на на стената,чете се,но не е приятно! Laughing
Нищо лично Whistling

Общи условия

Активация на акаунт