Декември 98

  • 11 256
  • 307
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Здравейте майчета,

Аз отдавна не съм писала, но просто няма с какво да се похваля. Алекс по цял ден дивее и не ми остава време за нищо друго, освен да си играем или да ходим на разходки.
Валка, леко и безпроблемно бременеене.
Дари, радвам се, че вече сте по-добре и дано повече не ви се налага да влизате в болница.
Относно спането, Алекс все още спи по два пъти на ден.
Хайде, че вече сме будни и гладни.

# 271
  • Мнения: 114
Ех,ако знаете днес какъв ден имах.
Реших да си направя гинекологичен профилактичен преглед(цитона мазка,микробиология,гледане с микроскоп).Личният ми лекар е гинеколог.Оказа се,че съм имала някаква раничка ,която е вследствие от неправилно зашиване след раждането.Пропуснали са ми зашият част от шийката на матката.Иначе всякакви други шевове имах,но точно това местенце са пропуснали.Вследствие на което,започна да ми се появява едно неприятно течениеТа....след цитоната мазка се оказа ,че имам 3 а степен хроничен ендодервицит с лека дискариоза.Та доктора ми изписа хиляда лекарства,и ако не се намали степента до месец ще се наложи да се повтори цитоната мазка и обгаряне на раничката.Слава богу патоложката каза,че не е раково образувание.

Това не е всичко-понеже трябва да приемам и доста антибиотици и лекарства,ми изписа и хапчета за спиране на кърмата-Бромокрипин.Така,че отбиването ще трябва да се ускори.И няма да бъде полека лека а от раз.

И за капак,когато излязох от кабинета какво да вида-всъщност нищо не видях,т.е.колата ми я нямаше.а то какво.....паяка минал и си я прибрал.Бясна съм,защото дори нямаше знак ЗАБРАНЕНО ПАРКИРВАНЕТО.И на всичкото отгоре и акт ми написаха за неправилно паркирване(върху тротоара)
Иве-благодаря ти много за информацията.Надявам се,че до края на месеца ще ми ги преведат паричките.Особено както съм го закъсала.

# 272
  • Мнения: 366
Тони, привет!  Hug на теб и Алекс. Подсети ме какво щях да пиша. За спането - от като стана на 10 месеца Макс спи само веднъж през деня, но пък спи 3 часа. И друго, денем заспива сам в леглото си (преди това бори един огромен мечок), а вечер се гушка с мен на спалнята и после го местя в леглото му. И с кака му така правех, тя обаче, маймуната, ме приспиваше и се измъкваше в хола при баща си.  Joy Макс още не ме е работил така, ама не е късно де.
И да ви се похваля, миналата вечер получих първата целувка от сина си. Гушкахме се на спалнята, той си извади бибата от устата, целуна ме и пак я задъвка. Няма по-голямо щастие от това!

# 273
  • Мнения: 280
Тони , верно кофти ден днес , дано се оправят тия неща по бързо и да се похвалиш ,че всичко е ок ...  и да ти размахам едно пръстче  Naughty за паркирането на тротоара  Mr. Green

Бори, аз получавам целувки всеки ден по много и се чудя как да го откажа , щото вече посяга да целува всички , не само мен  Crossing Arms ама наистина е страхотно да дойде и да те цунка  Heart Eyes

За спането , Фил вече близо два месеца си спи само веднъж през деня и то веднага след обяда за около 2 часа. Но пък вечер в 8 е заспал и така цяла нощ.

# 274
  • Мнения: 366
xixi, казват, че лошите неща вървят по 3. На теб са ти се случили и в един ден на куп. От сега те чакат само хубави неща.  Hug

# 275
  • Sofia
  • Мнения: 4 730
Вещураноооо, да ти кажа, че от този сайт не доставят всичко до БГ, а па тоя хамериканския (www.amazon.com) , дето Макси щеше да ти го каже пък съвсем (освен ако тя не изяви желание да ти го препрати Whistling)
Е, разбира се можеш през Емпресата (видях, че си в час  Wink
Мисля, че можеш и през едно друго място, дето видях, че Ивето се е подхлъзнала там, ама ако ми се помолиш, ще ти го кажа  Mr. Green
Ако си готина и сама ще ми кажеш. А Ивето, щом се е подхлъзнала, дали въобще ми е нужно, а?  newsm47

А дали съм готина  Thinking МОже би съм малко лоша и се заяждам с хората, но иначе пък съм мнооо готина, нали? И скромна  Mr. Green

Вещи, сериозно , видяла ли си ТОВА?

Мони спи по веднъж на ден от мноого отдавна, дори не си спомням от кога. Вечер обаче заспива много късно, направо ме скапва  Tired

Да пишеш на български език с латински букви(или цифри)  е като да пишиш с л"на на стената,чете се,но не е приятно! Laughing

Ей това много ми хареса  Peace

# 276
  • Мнения: 337
Моя Криса също спи по веднъж на ден от известно време насам , мнооого рядко е да се случи да спи 2 , но сега така съм доволна , защото с едното спане си регулирахме вечерното заспиване и сега ляга в по-човешко време и не стои до късно.

За  целуването , няма по-приятно  усещане  Heart Eyes ...сутрин докато спиш и някой нежно да те млясне по бузата или по устата , а отваряйки очи над теб да се кокори едно сладко и любвеобилно човече .Направо се разтапям в такива моменти  Heart Eyes Mr. Green

Сега се е научила , като влезе в банята и отваря едно от чекмеджетата , където стоят клечките за уши , вади си една и започва да си чисти ушите.И това при всяко влизане в банята , а тя е постоянно отворена , значи всеки път , като мине покрай нея .В голям преразход ме вкарва , то бива чистница , ама чак пък толкова... Joy

# 277
  • Мнения: 337
Ох с тези обувки и сайтове за пазаруване много ме дразните ...тъкмо се успокоя и току някой цапне нещо и ми подпали фитилЯ Mr. Green
Искам да чуя мнение за едни чепици ...харесва ,  не харесва , хубави , грозни , стават , ужасни и т.н.

Освен това ще се радвам да споделите какви са тенденциите в модата и обувките за тази година в Бг
Ей ги и чепиците : http://www.zappos.com/multiview/7416755/150720

# 278
  • Мнения: 686


За  целуването , няма по-приятно  усещане  Heart Eyes ...сутрин докато спиш и някой нежно да те млясне по бузата или по устата , а отваряйки очи над теб да се кокори едно сладко и любвеобилно човече .Направо се разтапям в такива моменти  Heart Eyes Mr. Green


И аз така,ама при мен не е цАлувка,а шамарче Crazy

# 279
  • София
  • Мнения: 1 078
Максииии, много са якиии  Heart Eyes Heart Eyes как пък няма една емотиконка, дет' й текат лигите?  Mr. Green
Шанталеску,  сега ще пручвам твоето Wink Макар , че Емпресата върши работата Wink

# 280
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Макси защо ти е нашето мнение,като нЕма да го зачетеш въобще Mr. Green На мен ми харесват много,ама с това тегло на ток не се качвам и съответно не бих си ги купила. Tired
А за клечките за уши и моя артист го правеше номера,но сега навсякъде е с райберченца Mr. Green
xixi Всички имат такива дни  Hug Много ти е хубаво момиченцето на аватара  Heart Eyes
 toni_St Сложи нова снимка да видим детенце колко е пораснала.
За спането- И Марти спи по веднъж.Напоследък става в 8,което е рано за мен,но вечер заспива  към 22 00 часа.
Шантал не съм ти казвала колко ми е сладка твоята кукла с тия очила Heart Eyes

# 281
  • София
  • Мнения: 295
Xixi, споко, всичко ще мине! И аз съм с възли от някои шевове и то на няколко места; миналия месец ми махаха раничка, та си представям какво ти е... Само за Бромокриптина искам да ти кажа да поразпиташ, преди да го започнеш. Аз си спрях кърмата с Достинекс, изобщо, ако ще е с хапчета, препоръчвам ти да не е с Бромокриптин.

# 282
  • Мнения: 114
Xixi, споко, всичко ще мине! И аз съм с възли от някои шевове и то на няколко места; миналия месец ми махаха раничка, та си представям какво ти е... Само за Бромокриптина искам да ти кажа да поразпиташ, преди да го започнеш. Аз си спрях кърмата с Достинекс, изобщо, ако ще е с хапчета, препоръчвам ти да не е с Бромокриптин.
G-Baby-би ли ми обяснила поради какви причина да не взимам Бромокриптима. newsm78.Ще ти бъда много благодарна.Още не съм започнала да ги пия,мисля да изчакам тази вечер за да разбера  как ще е без цица.

# 283
  • Мнения: 337
Галчо , така си питам аз  Mr. Green... Някой хора от тук много добре знаят колко досадна ставам , като започна да пазарувам онлайн , ама друго си е да се консултираш .  Mr. Green Макар , че въпросните чепици  ги купих още преди месец , но единствено и само защото бяха убийствено намалени , и сега ми е трудно да преценя , дали ми харесват достатъчно , за да ги задържа .А за височината си права , ужасно са високи и много неудобно се ходи с тях   Joy

# 284
  • Мнения: 219
xixi съвсем сериозно ти казвам и аз да не използваш Бромокриптин,пила съм го с големия когато реших,че повече няма да кърмя.Няколко дни не знаех на кой свят съм от гадене,световъртеж и тн.Повярвай ми усещанията са доста неприятни и силни.
Има далеч по-съвременни и ефикасни препарати-Метергин мисля,че се казваше това което пих след раждането на Борислав за да не кърмя.Светкавично ефикасно и без грам страничен ефект.

Поправям се,не е това името но ако искаш ще се обадя на гинеколожката ми от Вита да я питам.

Общи условия

Активация на акаунт