Декември 98

  • 11 257
  • 307
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 219
Достинекс се казваше,сега се сетих Peace

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 675
xixi, бързо да се оправиш, мила.  Hug И аз знам, че бромокриптинът не е най-добрият вариант заради страничните ефекти. Аз съм го пила след единия аборт и не ми се отрази, поне не забелязах, но ако има по-удачен избор, по-добре. Стига и лекар да потвърди, разбира се. Peace

Тони, привет!

Липсват ми вече някои мами - Chiges, Anima, Stella-Maria. Сигурно има и други, в момента не се сещам, но ги приканвам да пишат, че ще си омръзнем само едни и същи лица. Mr. Green

И със Стефи осткоро си раздаваме целувки сладки, разтапяме се всички от цаливки- мама, тати, кака.  
Да ви се оплача, много ни се кара това дете като не му угодим и си вдига ръката по един начин сякаш иска да ни бие. Ама и това ще мине. Ако я види отстрани човек, ще каже, че в нашето семейство постоянно крещим и се бием. А, иначе е много спокойна и уравновесена.  WinkДа се чудиш чак какъв начин си е намерила да си иска своето. Е, то само според нея е така. Що не ме пита мен дали мисля така? Хм?Laughing

Мамо Яни,    202uu, даже the best! Mr. Green

Moonlight, привет и на теб и Борислав! Hug

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 22:22 от bissera

# 287
  • Мнения: 114
Благодаря за инфото.
Май ще почна с достинекса.
Приятна вечер,засега се справяме добре,изпи почти 120 мл АМ.А преди и не искаше да го погледне.И си заспа без проблеми,но аз не й бях пред очите а майка ми се справи с тази тежка задача.

# 288
  • Мнения: 337
Бисера, и ние го имаме същия проблем с посягането и удрянето , всъщност незнам дали е точно проблем , по скоро си мисля , че е от възраста и се надявам да го израсте . Но е много неприятно де и се опитвам да я отучвам . Като посегне казван "Не!" и и показвам как да ме погали вместо да удря.Преди време на една от консултациите се изнерви от постоянното дърпане да я боцкат , да я преслушват и накрая , като я вдигнах да я облека ми заби такъв шамар , че чак  ми се приплака .Освен това ми стана ужасно неудобно от лекарката , която стана свидетел на това . После започна да ми обяснява как не било добре , как не трябва да я учим така ( все едно , че аз съм я научила) и най-вече да я отучим да го прави , защото след време това може да ни създаде проблеми на нас , ако го прави и с други деца примерно, може да решат , че я бием вкъщи и от там  е придобила този навик да посяга , пък ти ходи обяснявай , че никога не е удряна и , че примерно  това е някакъв защитен рефлекс.

# 289
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Макси тази вашата лекарка не можА ли да прецени,че дете на 1,2 г. не може да сте го били !? И да ти обясни как да я отучите най-вече.

# 290
  • Sofia
  • Мнения: 4 730
Оф , и Мони посяга и това страшно много ме дразни. Да не говорим, че е започнала да крещи и да се тръшка  #Cussing out
Скоро ще й се случи случка ... така ми намирисва на мен.
Максоооооо, тоя Заппос колко ми е любим , ако знаеш . (Ба*и, чудя се има ли някой онлайн магазин, в който да не съм харчила пари. Започвам да се мразя вече!)

п.п. Аз какво мислех да пиша , па к'во съм написала  ooooh!
Галчо, благодарим за комплиментите  Heart Eyes
Мунлайт, много ми е драго да те видя  Hug Наминавай по - често.

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 23:09 от Shantal

# 291
  • Мнения: 337
Имам да пиша , а няма къде ...
Айде един пожелание за новата тема , че да не посочвам.

# 292
# 293
  • Sofia
  • Мнения: 4 730
Виждам , че имаш желание , Макс , не се притеснявай, действай смело  Mr. Green


Не виждам помпоните  Naughty

# 294
  • Мнения: 337
Там е работата , че нямам , и ако и вие нямате намерение да го направите , моля ви затворете вратата на излизане. Не стига , че както казах имам да пиша , при това точно на теб да отговарям по темата за запос-а .Та не стига ,че нямам вече къде ,  ами вие двечките само ми спамите и дращите и последните останали листЯ... #Cussing out

# 295
  • Sofia
  • Мнения: 4 730
Темите не са ли по 25 странци вече , или са по 20 ?

А Мушето пък де не измазулчи нова тема да прави?

К'во да питам още?

Не знам.

Като се сетя , ще пусна нов пост  hahaha

# 296
  • София
  • Мнения: 136
Моля, моля
Помпоните и табелите не са мой приоритет  Naughty

# 297
  • Sofia
  • Мнения: 4 730
Е поне един помпон , няма ли  Flutter Егати

# 298
  • Мнения: 337
Марш да правиш нова тема..и без тва кат те гледам , нямаш друга работа.  Thinking
Муша , тя се измуши ,от нея нищо не чакай... #Cussing out
Ето ...пиша , а сърцето ме бОли...

# 299
  • Мнения: 686
И аз да ви оспамя,
виждам,че и място няма!
Бързо някое другарче да поеме
това тъй тежко бреме!
И вместо самО да се скатава,
бързо нова тема да отваря(тук малко римата се губи,ама карай Rolling Eyes)!



Лелееееееееееее прописах!


Някой още нещо да добави Whistling...

Общи условия

Активация на акаунт