Декември 98

  • 11 242
  • 307
  •   1
Отговори
# 30
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Да честитя и тук рожденничката на Баба Тонка днес
Честит рожден ден на Ния!Да е здрава и винаги усмихната!

И за родителката моля

# 31
  • Мнения: 337
Честито на прекрасната рожденичка и от мен  Hug   Хубости и прекрасности  да я следват неотлъчно в живота









Днес и един мой скъп и любим човек празнува своя рожден ден Heart Eyes


Да ми е жив и здрав  Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 1 078


Честита рожденичка на Тонка и от нас  Hug Нека расте такава, каквато мечтае да бъде, успехи да не и се опъват и винаги около нея да има много приятели  Hug
За мамата  Hug

Айде и едно ръкостискане със секси пича на Макси - не мога да устоя на такава снимка  Heart Eyes
Максуна, да ти е жив и здрав, много послушен, изкарва много пари, които да харчиш правилно, демек да не купуваш боички, че
... Mr. Green
Довечера ей така те искам  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 165
Баб, да тие жива и здрава принцесата. Много щастие и много радост да ти носи.

# 34
  • Мнения: 684
Тони, жива и здрава да ти е рожденничката!!!

Ния прекрасна, да бъдеш здрава и щастлива, да изкараш един прекрасен рожден ден с приятелките и приятелите и да получиш най-вълшебните подаръци !!!



Тони....

# 35
  • Мнения: 280
Честит рожден ден на кака Ния , щастливо детство и желая  Heart Eyes




Честит рожден ден на Дуцин Стойчо, да си жив и здрав ти желая и да се забавляваш мноооого на днешния ден.

# 36
  • Мнения: 42
Ния, честит рожден ден, бъжи здравичка и много щастлива  bouquet   
Баб

Честито и на Максиния любим, много да се обичате и само хубави моменти ви желая, едно такова му пожелавам   Mr. Green (колата имам предвид, другото си го има)

# 37
  • София
  • Мнения: 295
Баб, да ти е жива и здрава дъщерята! Много да ви радва, да се гордееете с нея и тя с вас!  Hug



Айде, за теб едно мЕче:  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 543
Честит рожден ден на Ния!

Макси, честито и на твоя човек. Да е жив, здрав и да те слуша много Simple Smile

# 39
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Макси честит  рожденник! Да е здрав,да те слуша и обича много!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 136
Специално за нашиОт човек!
Музикален фон
Нека са много
Все лъскави
И да слушат жените
От това нагоре си е чиста лакомия  Whistling

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 11:51 от malenush

# 41
  • София
  • Мнения: 136

Честит празник и на Ния
Прекрасно детство, най-хубавите гаджета, най-добрите учители и нека мама и тате много я слушат!

# 42
  • Мнения: 277
честито на рожденниците

аз само набързо да кажа, че никола е със съмнение за рубеола Sad снощи като го къпех, забелязах масивен обрив по коремчето и гърба. предишната вечер го къпа мъжа ми и нямаше нищо
заведох го днес при една лекарка, която беше там на смяна и тя първо ме попита дали е с диария (явно заради хранителна алергия), после попипа възлите на врата и заключи, че може да е рубеола
от 3 дни никола няма температура, все още е леко сополив, не го сърби, жизнен е, даже яко жизнен и е ваксиниран на 06.01
нямам идея дали наистина има рубеола, ще давам лекарството и няма да давам хистаминови храни
вчера му правих и супа от бутчета на пиле, че нали червено месо, повече желязо. според нивеа, която е в бизнеса, може да имат антибиотици и там се отлагат, но не знам. доста голям е обрива, макар и блед, а и месото го варих добре
просто наблюдавайте децата, особено тези от рождения ден, защото дотогава никола се е виждал само с 2 дечица и те са здрави, след това се е виждал с още 2-3 дечица
надявам се при никой няма да се прояви
той иначе не страда, засега само аз

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 675
Честит рожден ден на Ния! Много здраве, щастливо детство и мигове, пълни с искрени усмивки!


 
За Тони:




Макси, честит ви рожденик! Много здраве, късмет и да се слушате взаимно!

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 18:03 от bissera

# 44
  • Мнения: 280
Какво ли е да имаш рожден ден на ПЕТЪК 13-ти  Thinking



Може ли някой роден на 13-та дата да сподели впечатления.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт