намаление в Premaman

  • 6 416
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 524
Аз пък ходя в магазин unique да пазаря.Там цените са нормални и стоките има са добри. Laughing
За кой Юник става въпрос - този до зала Универсиада или този до Детската педиатрия. Говоря за софия. Не съм съгласна, че един гащеризон за спане си заслужва цена от около 50-тина лева . А мерси съм от цените на новата колекция - бият дори и преманаските. Верно, купих един  джинсов гащеризон от разпродажба за 27 лева. Но иначе ... хм ... няма да се възползам като има неща със същото качество при интернет пазаруването.
Пред Юник бих избрала Премама /ако не зависеше от цената/. Едното  - Юник е правено в Гърция /или на ишлеме някъде из Родопите/ и нещата тук са за балкански пазар, а Премама като франчайз първо минават през склада в Белгия и контол на качеството  /нищо , че са правени в Китай, Индонезия или Малайзия/.
 
Моето мнение е, че франчаизинговите фирми трябва да се ориентират към по-ниска надценка. За съжаление те плащат ДДС, което ги съспва.

# 16
  • Мнения: 1 650
storm е то всички плащат ДДС
а премаман са си кожодери, по скоро гърците които държът правата за BG са кожодери, мислят ни за хептен диваци и само най-скапаното на тройни цени

# 17
  • Мнения: 7 947
Не е само до ДДС - якето, което взех от Премама - Белгия от нова колекция за 28 Евро - тук беше 118лв  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт