Отговори
# 105
  • Мнения: 1 763
Здравей и добре дошла на новата бъдеща мама!

Ние сме със сгъваема кошара и аз съм много доволна. Каквато и да избереш, съветът ми е да гледаш да има две нива, защото иначе много трябва да се навеждаш да оставяш бебето в кошарата. Ако все пак се спреш на варианта със сгъваема, гледах в Метро за 107лв. За сравнение нашата я взехме преди година и нещо от друг магазин за 120лв. Това са сгъваеми с екстри- 2 нива, повивалник.

Между другото, ние всичко пазарувахме преди да се роди бебето. Кошарата стоя повече от месец сглобена в спалнята, преди да има кого да сложим вътре  Grinning

# 106
  • Мнения: 350
Здравей мила tedi_vas1969 . Имам три креватчета две дървени  ( на Dibo) 140/70 и една преносима кошара на Бертони120/60,
. За мен важните неща са следните:
 - да е дълбока поне 60 см. от края на матрака до горния край на решетката.
 - да има две нива
 - да и се махат централните три пръчки (за дървените), съответно с цип за сгъваемата;
 - да се слага подложка за повиване да са еднакво високи двете табли.

За матрака - по възможност по твърд - кокос и вата например

# 107
  • велико търново
  • Мнения: 588
ново въпросче в темата;фризйорски салони,фризйори кои от кого е доволен ?просто си търся нов при които да ходя .благодаря за съветите ви

# 108
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
ново въпросче в темата;фризйорски салони,фризйори кои от кого е доволен ?просто си търся нов при които да ходя .благодаря за съветите ви

Катя от Бюти.
фризьор

# 109
  • Мнения: 350
ново въпросче в темата;фризйорски салони,фризйори кои от кого е доволен ?просто си търся нов при които да ходя .благодаря за съветите ви

Катя от Бюти.
фризьор

 Peace

# 110
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Айде,Дита похвали и твоята коафьорка Mr. Green
Да не съм голословна ето и последното и творение върху моята глава Crazy
http://www.darboji.snimka.bg/album.php?album_id=314988&pid=10548971

# 111
  • Мнения: 295
Сисе мого хубава прическа. Божа много е пораснала и как се забавлява-много хубави снимки.
Ама вие и куче и коте ли имате.Като се роди и бебе-ще стане купон Mr. Green
Струваш ми се поостлабнала,изключая корема.

# 112
  • Мнения: 686
 Сисе страхотни снимки и Божа колко е пораснала.
Вълнува ли се вече ,че ще става кака?
 Да ви се похваля, днес в децката ,малката имаха тържество за Васил Левски.Снимаха ги от BTV, а на мен ми взеха интервю Embarassed
 Аз пък от 10.02 съм на диета и вече съм свалила 3.600кг,остават ми още 5кг.,дано успея,че вече в нищо не мога да си вляза,да не говорим пък ,че нямам никакво желание да си купя някоя нова дрешка.

# 113
  • Мнения: 1 336
Моля помогнете ми, синът ми през нощта беше с тежка диария и повръщаше на фонтан. Успявам да го закрепя вкъщи с помощта на педито, без да го приемат в болница, но това се случва за трети път от началото на годината. Не знам при какъв лекар да го заведа ...  Cry

# 114
  • велико търново
  • Мнения: 588
много се зарадвах ,че отговорихте на малкото въпрос че само едно допълнение ;кои прически според вас са на мода тази пролет?зная ,че ще ви е интересно да се включат и други мами с отговори.мисля ,че тази тема е по ободряваща от рецепти ,аптеки и болести .благодаря ви Heart Eyes

# 115
  • Мнения: 1 546
Добро утро!

 yani_cat , не мога да дам съвет. Дано знаещи мами се включат. Знам само, че при диария и повръщане много трябва да се внимава да няма обезводняване. Бързо оправяне! Hug

Сисе, честита прическа. Катето се е справила блестящо, много ти ходи. Flutter

 

# 116
  • Мнения: 5
Oтносно прическите аз винаги съм залагала на късите - обичам филирани и изтънени коси, пък и на мен с моята коса и форма на лицето това съм преценила че е най- подходящо. Общо взето обичам да експериментирам с косата си и често си сменям я прическа я цвят. А за фризъора много е важно какво ти е косата - дълга или къса, защото аз съм ходила при много прехвалени майстори но за дълги коси и не съм била доволна, и обратно аз пи моята фризъорка съм водила мацки с дълги коси и те не са оставали доволни, така че зависи каква прическа искаш

# 117
  • Мнения: 658
_Къса коса- рошавка
Дълга коса- начупенка в краищата
Цветовете-медено до кафяво
 Peace

# 118
  • Мнения: 3
Здравейте  Hug
Най после ми остна време да драсна някой ред - много ви благодаря за поздравленията. Ние взехме да свикваме вече в къщи, но взеха да ни мъчат колики, много плаче милото почнах да му давам капки Colief, поуспокояват го малко. Аз почти се възтанових, макар че раждането беше доста тежичко. Grinning

# 119
  • Мнения: 10
Vqqra,кажи на каква диета си че толкова бързо си смъкнала килца,дай и на мен тази рецепта ,че няма сваляне newsm45,вие държите репа на пишмана за цигари и закуски ,чак сега като разгледах снимките и видях кой е таткото се сетих че сме се виждали когато Меги работеше там аз често ходех при нея бременна имахме се когато беше с Веско.

Общи условия

Активация на акаунт