Отговори
# 120
  • Мнения: 873
Моля помогнете ми, синът ми през нощта беше с тежка диария и повръщаше на фонтан. Успявам да го закрепя вкъщи с помощта на педито, без да го приемат в болница, но това се случва за трети път от началото на годината. Не знам при какъв лекар да го заведа ...  Cry
леле ужасна работа е това ooooh!
спомням си през лятото,че четох статия за т.нар. ротавируси,които се изявяват с разстройство и повръщане.в статията пишеше,че изкаран един път,вирусът не създава имунитет и е възможно повторно заразяване,та евентуално при третото заразяване се изгражда неустойчив имунитет.говорихме тогава с д-р Кьорчева за спорната ваксина Ротарикс-тя е много добре запозната с нея,следователно предполагам и с ротавирусите.ако решиш,пиши ми на лс да ти дам телефон.

# 121
  • Мнения: 685
Vqqra,кажи на каква диета си че толкова бързо си смъкнала килца,дай и на мен тази рецепта ,че няма сваляне newsm45,вие държите репа на пишмана за цигари и закуски ,чак сега като разгледах снимките и видях кой е таткото се сетих че сме се виждали когато Меги работеше там аз често ходех при нея бременна имахме се когато беше с Веско.

На безвъглехидратна диета съм.Във форума има тема за нея,там е описано подробна какво можи да си яде. Peace
Ние го държим павилиончета,но аз не се сещам за теб ,сигурно сме се виждали там.

# 122
  • Мнения: 5
Nadejda:))) Честит рожден ден  bouquet
Здраве, любов и щастие за теб и цялото ти семейство

# 123
  • Мнения: 350
Nadejda:)))  Честит рожден ден мила! Пожелавам ти много любов, щастие и здраве. Дано малката ти дъщеричка да озарява този, а и всеки твой ден!   bouquet

# 124
  • Мнения: 3
Здравйете отново! Много благодаря на pepi111, reme, eqisihora и на щастлива мама, че откликнаха на моите въпроси относно креватчетата и кошарките.

# 125
  • Мнения: 5
http://www.ticketpro.bg/events.php?id=255
Готови ли сте за Мадона Wink

# 126
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Надежда, честит рожден ден....здраве, щастие и обич да те обграждат винаги   bouquet
Момичета, в благотворителната тема писах, но и тука ще запитам дали някоя от вас има излишен работещ хладилник за Грациела и братчето и, че си нямат в стаята си в общежитието !Тя искаше да си купува на втора употреба, но я накарах да изчака, първо да питам тук..може да се намери !

# 127
  • Мнения: 141
Дидка, нямам хладилник и съжалявам, че не мога да помогна. Нямам думи за добрините които правиш ти и Движението на бг майки!

# 128
  • Мнения: 350
Здравейте момичета,
Къде сте? Снегът ли ви затрупа или прекъсна нета  Laughing Не помня да е имало такава снежна буря последните години  newsm78, а и толкова продължителна?

# 129
  • Мнения: 793
Здравейте, момичета!
Аз се появявам от дъжд на вятър само да попитам по нещо, и после изчезвам, ще ме извинявате за което  Wink
Сега пак искам да ви питам, къде е новата кардиологична болница в Търново, ако може да ми дадете някакви контакти, търся добър кардиолог, по възможност детски. И също - дали се е разрешил проблема им със Здравната каса. Ако някой е ходил там на прегледи, някакви цени също?
Благодаря предварително на отоворилите и честит ви пореден обилен сняг  bouquet

# 130
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен в този снежен ден. Новата кардиологя болница се намира в старата болница, там, където е била старата сграда на родилно отделение. На моя приятелка баща и се лекува там по здравна каса и са много доволни от специалистите. Тя каза, че много често идвали професори от София. За съжаление на знам никакви телефони

# 131
  • Мнения: 793
Благодаря, tedi_vas1969!  bouquet Значи все пак работят по здравна каса. Ще следя и за препоръки за кардиолог - детски.
Да питам вече по име - д-р Виолета Иванова, някакви отзиви?

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 14:25 от elin_a

# 132
  • Мнения: 263

 Привет, мацки!

 Голям сняг, голямо чудооо!  #Crazy Само току поглеждам през прозореца (не смея да си покажа носа навън, че яко съм се изнежила с тия 25 градуса вкъщи покрай Бебедарка) и не мога да повярвам, че продължава да вали.  cold Не, че имам против - аз обичам сняг, ама можеше цялата тази чудесия да се случи покрай Коледа и Нова година, сега вече се настройвам по-пролетно.

 Маги, скъпа, почнахме я Био Гайа-та и ми се струва, че доста добре му понася на детенце. Ама пак си акаме по 2-3 пъти на ден (ама пък направим ли го, препълваме памперсите  Crazy ). Което ме напомня да попитам нещо. Ние сега минахме на смесено хранене от 2 дни - денем сме на АМ, нощем на кърма. АМ-то е Милумил на Милупа. Пепоръчаха ми го като най-доброто, отзиви имате ли?? От него най-вероятно акитата станаха едни такива по-лепкави и плътни (консистенция на паста за зъби). Това нормално ли ви се струва?  newsm78

 Много благодаря на Дита, Пепи, Егишиора, Деси за "книжните" предложения   bouquet Винаги съм знаела, че тук сме се събрали само интелектуалки  Sunglasses "Изкуството да бъдеш родител" спечели сред книгите за родители, а останалите просто ги почвам наред - всичките звучат обещаващо. Междувременно аз подхванах да чета "Граф Монте Кристо" и да си призная доста ми допада, типичната класика - увлекателно и потискащо. Оказа се, че от 12те произведения финалисти в "Голямото четене" само нея и "Време разделно" не съм чела (последното съвсем умишлено - с тия изнасилвания и ужаси реших, че ще ми дойде в повече  Confused ). А от там моят безспорен фаворит е "На изток от рая" на чичо Стайнбек - препоръчвам я горещо на всички.

 Хубава, уютна, топла, семейна вечер ви желая на всички!

# 133
  • Мнения: 276
Вън спря да вали. PartyАма каква киша ще стане не е истина. Cry
Тук по нашето Оборище изобщо не е разринато.А при вас как е?

# 134
  • Мнения: 822
Здравейте! Голям сняг, голямо нещо! Едва си пробих път до Карталското CBA днес...
Марти, абсолютно нормално е да са такива акитата...  А за Милумила - наистина е много хубаво мляко, аз нали мойта като се наложи я дохранвам с него, и от две педиатърки знам, че е от най-хубавите млека.
За книжките - аз едва сега намирам време чат-пат да си попрочитам книги, сега съм на фентъзи  Wink
За модата - който ме познава (Марти  Wink ) знае, че хич не съм по нея  Grinning

Лека вечер момичета!

Общи условия

Активация на акаунт