Пролетта отдавна е дошла, щом имаш СЕПТЕМВРИйче у дома!

  • 25 174
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 514
Меги,след думите на dennis,едва ли има какво повече да добавя,направо страхотно си се справила,пожелавам ви да изживеете много красиви мигове в този дом,а виждам,че има място и за още дечица LaughingИзползвахте ли услугите на някой или всичко само избрахте и подредихте? newsm78А колко квадрата е цялото жилище?Питам,защото и ние строим в момента,но все още сме далеч от краен резултат,та съм на тази вълна...
Rени ,абе появяваш се и ти от време на време,я сподели как сте и ти се измъкна само с една снимка Wink
Мари_Анка ,точно преди броени дни вече отчетох,че отсъстваш много време и щях да пиша в темата,но с този бременилски мозък,пак започнах да забравям EmbarassedКак сте вие,всичко наред ли е?Къде се изгуби?

# 211
  • Мнения: 2 123
Меги, направо съвършен ти е домът поздравявам те, скъпа!толкова оригиналност и същевремено с това стил. Просто си личи, че не е правен от дизайнерите, кито снимат по списанията. Много си добра. От мен също имаш най-искрените пожелания за много хубави моменти във всяка стая.
За театър - аз съм на линия!  Peace
Алекса - галки на кормечето.
Доника, аз съм същ оза Гого, както и Рени - и аз по сантиментални причини  Wink
Денис,  и Спаси напоследък е станал един свежар-клюкар. най-редовно се случва да го оставим към 10-11 вечерта в леглото полузадрямал и към полунощ бос и с пантофи в ръка  Shocked Shocked да идва на първия етаж ухилен до уши. Отваря си хладилника и почва да иска разни неща, колкото да отложи момента с повторното лягане.
Марлелита, как е Мимката? ха честита ни годишнина /на патерици/

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
mama_meggie, много стилен дом! Страхотно си се справила с обединяването на една идея! Peace А кухнята ти много ми прилича на английска... Rolling Eyes
Понеже от доста време търся детска масичка и столчета за Стенли точно като твоите ще споделиш ли откъде са?! Sunglasses
dennis , понякога е много важно да разполагаш с времето си, когато трябва да си до близките си! Дано са свършили вече за вас тези негативни емоции! А Арен ме разбива с тези сложни размисли и страсти.. Mr. Green
Мари_Анка, ама ти съвсем ни забрави!
Доника, страхотна питка! Да ти е жив и здрав малкия голям юнак!
Alexal , и аз се присъединявам към стискането на палци!
Марлелка, ама ти все едно винаги си била тук.... Hug

Ще ставам,че Додо разрушава нещо усърдно руши... Rolling Eyes

П.С. Ходих миналата седмица на "Оркестър без име"...Хареса ми и ми беше много приятно да си припомня това позабравено удоволствие!

# 213
  • Мнения: 481
леле Мегиии, страхотно... Поздравления  Peace Много любов и дечица да отгледате там...
Не знам Денис кога мисли да те наема за консултант, но аз веднага  Naughty
Алексал, вие пък от кога строите, нещо съм пропуснала илиииии
Нашия покрив се преправя... след първоначалния шок и лека равносметчица, гледаме отново напред, няма нищо непоправимо, здраве да има...

# 214
  • Мнения: 280
представям http://snimka.bg/album.php?album_id=351416 направих го личен албум но паролата е :нов дом:  е без точките хехехе , просто да не е съвсем така..
 Доничка, да ти е жив и здрав Гого, хубав ден е Гергьовден за кръщене
Аз съм на работа и изчезвам временно .. пак ще дойда хихи
[/quote]

Меги, пожелам ви да сте тотално щастливи и обичливи, здравички и сплотени в прелестния ви дом които вижда се сте създали с много любов Heart Eyes Благодаря ти за гостуването  bouquet
А  bouquet а  Лаци как  се чувства там? Ние се вълнуваме също от подобна тема защото за първи път ще влезем това лято в новата си хасиенда на морето/северното/
Разказвай за емоциите от плизането. Сигурно  от гости не можете да се оплачете Laughing

При мен има промяна в косата вчера, и фризьорката ми трепереше като режеше та ме разсмя Laughingи  не изпитвах напрежение от решението ми Peace  Доволна съм.

ВВВанката е навън сега и на урок по музика - смях Joy

Моята травма от ските се оказа по-лека от очакванто слава Богу Praynig
СРещата ни нмого ме подгря позитивно и айде пак Flutter
цунки ще се гушкаме със Стефи

# 215
  • Мнения: 366
Ееех момичета, може да повдигнете самочувствието на всеки.. Благодаря Ви, и за оценката и за пожеланията, дай боже всичко да е се случи така, както ми желаете, а аз желая на всички вас да изпитате това щастие и гордост на свой гръб! Аз съм много щастлива, а още по- щастлива ставам, когато мога да споделя щастието си.. мдааа от гости не може да се оплачем и днес също, но пък ги чакам с нетърпение и те да поАхкат у нас .. хехехех
Дизайнера съм аз, както Ирини откри, а столчета и масиката Стели, ... разбира се то Икеа , моя любим магазин
Денис, Алексал, Рени и още който каже, на линия съм и не взимам скъпо (все още) , нали съм за сега никому неизвестен дизайнер.. но побързайте хехех, но пък за милите ми приятелки няма да се пазаря..
Лаци е много щастлив тук и от както се пренесохме не иска да ходи на градина, въпреки, че играчките му са абсолютно същите от старата къща, но му е много приятно и уютно и на него тук.. предвижва се по къщата с колело пича, не ще да се мори да ходи.. Абе на всички ни е много хубаво тук.. и аз си желая да понародим още няколко , за да си имам причина да не излизам от тук хехееххе никога
Ирини, представих си го Спаси бос на вратата.. душичка сладка
Аз отивам да "пазаря", че гостите довечера ще дойдат гладни ххехехех
ПРекрасен ден ви желая

# 216
  • Мнения: 58
Привет!
Аз вчера имах рожден ден,но не ми остана време да вляза и да ви почерпя виртуално.Пък и незнам как да сложа  картинки на коктейли и разни вкусотии.Затова ще помоля някой да го направи вместо мен.Не съм го отбелязвала по някакъв специален начин.Почерпих колегите на работа и следобед бързо изхвърчах, че Ками вдигна висока температура.Тя от понеделник вечерта не е добре.Но днес кашля изключително много и то ужасно.Никога не е кашляла така и много се притеснявам.Утре ще  я водя пак на лекар.
mama_meggie,поздравления за прекрасния дом.Много ми хареса и благородно ти завиждам.И имате доста пространство за деца. WinkПожелавам ти  от все сърце дома ви да се изпълва с детска врява и много щастливи мигове.
Доника и на мен много ми хареса питката.
DZ, как сте?Аз почнах вече да оправям нужните документи за приема в детската градина.
Alexal успех на вас със новия дом.
Кузманка дано скоро има две чертички.Всички ще се радваме заедно с теб.
Марлелка честита годишнина Simple SmileИ аз се надявам да изкарам с вас много годишнини.
Хубав ден от мен! Hug на всички.
Ставам,че Ками много кашля и не може да спи.

# 217
  • Мнения: 3 996
DZ, как сте?Аз почнах вече да оправям нужните документи за приема в детската градина.
И аз .Имай в предвид че за новата градина до Кауфланд от 8ми има опашка ooooh!
Аз съм за Звездичка и се надявам да не луднат и тука толкова рано ooooh!

# 218
  • София
  • Мнения: 3 249
http://kg.sofia.bg/?page=wrk-grp&prot=pr5
с 5 точки май сме за никъде...В нашия квартал циганите ще са с предимство, като гледам...

# 219
  • София
  • Мнения: 1 578
И аз да честитя новия дом на Меги! Ахнах направо, такава красота и уют, наистина да си народите още дечица в него и да си живеете щастливо. Благодаря, че сподели. И аз ще те каня за консултат, ако си сменим къщичката  Wink

Поли, Честит рожден ден! И дано Ками бързо се оправи.
Рени, голям смях с това опасване, направо стана хит за мен.

Ние пак имаме проблеми със запека, що рев изрева тази вечер. Докторката ни предписа биогайа, аз вече го бях купила, но не го давам редовно, все забравям. Трябва да се стегна, че горкото дете много се мъчи.

С детската градина и ние сме доникъде, явно няма да се класираме и баба й ще си я гледа и догодина, пък може и до 1-ви клас  Tired

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 22:18 от bazel

# 220
  • Мнения: 109
Tози път наистина много набързо, че Мими се опитва да спи. С температура от вторник вечерта, свалям през деня, ама привечер вдига отново - преди 3 часа ме изненада с 39,4 С, та откачих. Кашля рядко, но лошо според мен. Ръцете и краката й са все студени, и все казва, че й е студено. Абе... какво да ви обяснявам повече, знаете какво е в детските градини. Водих я на лекар - вирус. Не се налага антибиотик, чисти уши, гърлото е леко зачервено, обаче се измъчи горкото - толкова е криво. Утре ще почиваме и двете.

Меги, страхотни снимки видях, пу-пу!  Heart Eyes

МариаФ, моля те на мен да ми изпратиш и парола и линк към снимките, че аз май не знам къде са. Благодаря предварително!

Поли, честит да е рожденият ти ден! Много здраве и щастие ти желая!   bouquet

Ставам, че Мими скимти направо.  Cry

# 221
  • Мнения: 313
Мацки...здравейте! Whistling

И ние в неделя правим планове за театър с малката ми мадама и с една приятелка с нейното момче... Ще гледаме Котаракът в чизми.

Меги, пропуснала съм те...Извинявай!  Hug Честит ное дом и от нас! С любов и щастие да си го ползвате и със здраве най-вече!  bouquet

Марлела, как сте мила! Какво става с Мимката? От къде го пипнахте вируса? ooooh! Да се оправяте и да оздравява Мимката! Hug

Нямам време да седна като хората да ви пиша, сега ставам да гледам Мюзик Айдъл... И да се борим с Дани, че ме вика... Laughing

# 222
  • Мнения: 1 174
Здравейте момичета,тези дни нямах време да ви чета много,в сряда ме оперираха,още от вчера съм си в къщи.Операцията е била тежка и дълга,но слава богу с добър край,жлъчката ми е била огромна,възпалена с гной и за спомен ми дадоха един голям камък колкото пъдпъдъчи яйце ooooh! Добре,че се реших,иначе е можело да стане много лошо. Sad Сега се възстановявам,майка ми и мъжа ми са в отпуска и гледат децата,аз почти нищо не правя.Това е от мен,болничките бързо да оздравяват и честито за новия дом на Меги и за празниците,които пропуснах да честитя на всички!  bouquet

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
yoana77 , бързо възстановяване ти желая! Peace
Повече почивка и приятни емоции и скоро да си на крака! Hug Peace
Марлела , бързо да оздравява и Мими! Как върви курса?!
Кузманка, аз още не съм се престрашила да заведа Додо на детски театър, защото моето шило на едно място не стои дълго време.... Thinking Въпреки,че тук имаме Детски куклен театър и в общи линии има интересни представления! Да разкажеш дали й е харесало на Дани!
poli_ch , ЧРД на патерци! Много здраве и любов ти желая!
 mama_meggie, благодаря за инфото!  Peace

Приятна вечер!

# 224
  • Мнения: 2 123
Йоанка,  радвам се, че това ужасно премеждие е зад гърба ти вече. Дано се възстановиш бързо и забравиш стреса, който си изживяла.Прегръдка!
базел, ужас е това с неакането. Дано вече сте се пооправили. Биогайа наистина действа!

При нас какво да ви кажа. Спаси е във фаза...  Rolling Eyes Последните два дни всяк онего неконтролирано действие води до беля. Просто чист талант - без да полага усилия  кат осмагическа пръчка ги твори нещата. Това съответно ме изнерви много, а аз изнервя ли се той става ревлив и по-чувствителен от обикновено. Та така, държа фронта. Снощи го оставих при баба му и сега на обяд ще ми го докарат, защото днес е ГОЛЯМОТО парти по повод 6 тата месечинка на Верджиния!
Кога мина това време  Crazy Просто наистина не разбрах. Раждането на дете сякаш завърта колелото на времето и всичко става по-бързо и по-неусетно, а животът - още по-преходен.
Сноки до 1 готвих! Трябва да ви споделя 1-2 изключително ефектни, бързи и успешни рецепти.

по-ксно ще пусна снимки от празника и трапезата.

Слънчев ден и в душите ви!

Общи условия

Активация на акаунт