Отговори
# 15
  • Мнения: 135
Да се включа и аз.     КЮБИТ-Честито и от мен,спокойна и лека бременност и едно здраво бебче на финала!!!

# 16
  • Мнения: 4 370
Кюбит, честито и в тази тема!   А аз защо си мисля че знам отдавна за това. Малко след като си сложи новия аватар , ми се струва че спомена че си бременна!  newsm78 Странно! Сънувала ли съм го! Но някак си тази новина ми е известна!  Thinking  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 241
Кюбит, честито! Лека бременност и от мен   bouquet

Момичета, днес бях на контролен преглед и си взех резултата от цитнонамазката. Ето какъв е:
PVCU - PAP II B гр.
CC - PAP II A гр. (с цитолиза)
Обилие на суперфициални и ендоцервикални клетки с дистрофични промени, голи ядра.

Във връзка с този резултат, докторката ми препоръча отново тази лазерна обработка, за която вече ви споменах. С лазер се обработва шийката и след това само се намазва с лекарство. Каза ми, че е абсолютно безболезнена манипулация и че, е добре да се направи в близко време.

# 18
  • Мнения: 149
Кюбит, настръхнах от вълнение при прочитането на събитието около теб.Представям си как се чустваш.Радвай се, изживей момента на щастие на сто процента.Това е нещо, което само една жена може да осъзнае.
  Честито. И забрави всички ежедневни и дребни нещица, които могат да те подразнят.Мисли за бебчо.
Лека и спокойна бременност.Поздрави.

# 19
  • Мнения: 104
F_Diamond, за първи път чувам за комбинация на лазер и лекарство.

# 20
  • Мнения: 22 899
Пък аз никога не съм чувала за обгарянето,за което говори F.Diamond.

# 21
  • София
  • Мнения: 250
Смехорана, съчувствам ти за похабените нерви и изгубената цитонамазка!
И аз бих се притеснила много!
Все пак няма ли къде да отидеш за нова цитонамазка веднага
и с пистолет до челото на патолога да го накараш да ти я види за 10 минути!
Под пистолет разбирай финикийски знаци де......
Нямам идея къде да отида за да ми свършат работа, а в работата ми правят проблем, че закъснявам или си тръгвам по-рано   Sad
Твърдо съм "ЗА" да изпратим BOBI при твоят лекар да му зададе някои въпроси, бързо ще влезе в релси това докторче  Heart Eyes
Направо си го представям как Боби се изправя пред него, докато аз се събличам.  newsm62 Той е свестен човека, но май си мисли, че съм наред, както и аз се надявах де.....
буни, ние с тебе последно ще организираме ли движение "няма секс, няма проблем" или ще го караме лежерно Grinning
Serein и  Буни, и аз ще се включа, хич не искам да виждам мъж и на снимка даже  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 280
   Еййй каква хубава новина. Кюбит честито, лека бременност ти желая и много положителни емоции  Hug

# 23
  • Мнения: 2 241
Аз също не бях чувала, но лекарката ме увери, че е много нов метод и с много добрър краен резултат. Не знам към кой да се обърна за второ мнение относно този лазер. Ще прочета из нета какво пише и ако намеря нещичко ще пиша. Доста съм притеснена от резултата обаче  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 4 370
аз си мисля че ако метода с лазера е толкова нов, то и самите лекари знаят за него само на теория и сега търсят хора за да го приложат на практика. Наистина второ и трето мнение няма да е никак излишно!

# 25
  • Мнения: 47
Kюбит, честито! Grinning
Страхотна новина  Hug
Лека и безпроблемна бременност!

# 26
  • София
  • Мнения: 7 038
[quote author=Serein link=topic=371778.msg10141146#msg10141146 date=1234427168
....

буни, ние с тебе последно ще организираме ли движение "няма секс, няма проблем" или ще го караме лежерно Grinning
[/quote]
 Почти ме нави, ужас, направо си е за смях...

# 27
  • Мнения: 2 898
Кюбит, честито! Дано това да е заразно, че да има само хубави новини тук! И дано Боби да е първата заразена  Joy...

# 28
  • Мнения: 104
харесва ми идеята за бременността като компютърен вирус, който получаваш при влизане в темата!

# 29
ЧЕСТИТО НАЙ НАКРАЯ ЕДНА ЧУДЕСНА НОВИНА!!! Лео добре си помисли за Шейново и доктор Станчев не знам защо си мисля че си при него,и  освен това, това чакане на цитономаска по една седмица е малко тъпо да не говорим че там два пъти ми бъркат цитото,и не на последно място че там раждах и всичко е тръгнало при мен от не зашиване както трябва,няма да се изненадам ако там са ме заразили с папилома,не искам да се сещам за тези кретени некадърни всичко за пари правят.

Общи условия

Активация на акаунт