Софиянки, искате ли да кърмим масово?

  • 4 210
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 547

има вариант да сме наблизо и ако не да се кърмим, може да дойдем да позяпаме  Wink

но наистина не се знае тогава какво ще е времето...ако вали?  Thinking

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Хайде момичета - спретнете се по-сериозно,пратихме известие до медиите,че масово кърмене ще има.Така че трябва да защитим достойно честта на сектата Laughing - който го притеснява да кърми навън,да дойде поне за морална подкрепа - пък и такава хубава срещичка ще си спретнем да се поопознаем Mr. Green
Хайде пак преброяване на дивите зайци - и дано да сме повече Grinning

# 17
  • Мнения: 35 971
който го притеснява да кърми навън,да дойде поне за морална подкрепа

грам не се притеснявам, но не знам как да се придвижа с двете /беба е още малка за кенгур/, уф, май се оправдавам ... много ми се идва!!!
Херда, със слинга ли ще бъдеш?

# 18
  • Мнения: 4 244
Стискам ви палци да се съберете по голяма група и да им вземете акъла на софиянци Peace
Мислено съм с вас  Hug

Тоя понеделник бях в Училището за родители към клиниката ни в селото, та имаше голямо парти на родените последните 3-4 месеца бебета и майките си кърмеха бебетата, пиеха си кафенцето, хапнаха си по сладкишче
Имаше и доста бремелинки, дето им предстои следващата седмица да раждат та си беше веселба

Щом в едно тъпо немско село може, значи и в по големите градове на България трябва да може

Успех!

# 19
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ако сме по-добре, и ние ще дойдем, макар че няма да се кърмим публично!  Wink Mr. Green Да се видим, а и за морална подкрепа така да се каже.  Grinning Абсурд да си извадя циците пред цяла България!  Rolling Eyes Embarassed

# 20
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Давай,Зъхи - с теб ще демонстрираме дискретно кърмене в слинг Laughing Така че нищо няма да се вижда Laughing

# 21
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Аз нямам проблеми с публичното кърмене, обаче ме е срам пред медиите да го правя  Embarassed Мисля да дойда за подкрепа, а ако малката огладнее точно тогава и аз ще кърмя Wink
Само времето да не се развали!

# 22
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Оф!!!! Счупи ми се количката и сега е на ремонт smile3511. Сега да видим как ще дойда newsm78. Дали да не се хвана спешно да си произведа един слинг newsm78

# 23
  • Мнения: 3 550
Аз от днес тренирам кърмене в слинга от типа на Хедра. Пада доста рев докато стане работата. Завивам го с опашката и наистина не се вижда, ама май доста се поти вътре жабока. Хедра, нещо му виси долната ръчичка и не изглежда много щастлив. Твоята принцеса е голяма и видях, че си намира място на ръцете. Какво ще ме посъветваш? Ако я напъхам вътре, пък ще е притеснен.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Давайте момичета, с вас сме! newsm18 newsm18 newsm18
И да не забравите да напишете кога ще ти дават по телевидението, че да гледам и да се фукаме с вас Wink

# 25
  • Мнения: 815
здравейте мами! съжалявам, че не съм се включила по - рано, за да организираме събитгието преди обед, а не в 18 часа.Има  две причини- едната е, че следобед ще вали, а другата е, че медийно ще бъде слабо отразено. Помислете си само, че новините на бтв примерно са в 19.30- е, какво е това супер събитие, че да си строшат краката от тичане и бързане, за да влезе в централната..е може да мине на късна, но....   newsm78 - при другите телевизи е същото- нова, ббт, мсат, европа- всички започват около 7, а пък на евроком новините са примерно в 18 часа (не че непрестанно гледам новини, просто работя в тази сфера)А за вестниците да не говорим - те в този час са вече по кръстовищата...Жалко, защото иначе идеята е страхотна-. Аз ще се включа ако не вали. Омръзна ми да ме гледат на криво когато храня бебето си на вън. Аз не го слагам в нищо, нито го овивам в тая жега- просто му давам гърдата ито се храни- не мисля, че има нещо срамно една майка да успокои гладното си бебе- на който не му харесва - да не гледа! #2gunfire

# 26
  • Мнения: 712
Приемате ли осиротели майки, на всичкото отгори и некърмещи? Моето бобче е на планина с баба си и сега аз съм малко самотна. Мога да дойда да се запознаем и да ви подкрепя морално, независимо от медийния интерес. Със сигурност сеирджиите ще са много, така че събитието ще мине подобаващо, ако не вали. Измислихте ли резервен нариант на закрито?

# 27
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Приемаме всички мами с и без бебета,които искат да подкрепят инициативата - добре ще ни дойдете Laughing
Няма вариант на закрито,освен ако театъра не се съжалят да ни пуснат във фоайето LaughingАма трябва да питаме на място очевидно Mr. Green
Да се надяваме,че няма да завали баш тогава Praynig Praynig Praynig - пък и има много чадъри на кафетата,все ще се покрием,ама няма да е същото Sad

# 28
  • Мнения: 396
Ма изчакайте ме да родя деееееееееееее! Какво да кърмя сега? Сина ми е на 6 години и ако награбя него ще ме затворят за педофилия.
Искам и аз да участвам. Дайте едно бебе назаем аз имам малко коластра newsm62
Другия вариант е мъжа ми, който е навит..... newsm53 ма ще трябва да го излъчат след 22:30 и то с червена точка.
А сега сериозно!
Ако вече съм с бебок, защото не видях кога е това събитие, да знаете че съм с вас!
 newsm03

# 29
  • Мнения: 3 550
Аз предложих, ако вали - под колоните на театъра, дори и да не ни пуснат във фоайето. Избрахме вечерния вариант, за да е по-хладно за бебетата, а и да могат да дойдат и работещите кърмещи майчета. А вестниците могат да си публикуват новината и на другия ден, нали?
Цветина, можеш ли да се свържеш се някой от тях, че май никой не им се е обадил?

Общи условия

Активация на акаунт