Чудно слънце Дружба огря, с прекрасни лъчи и сбъднати мечти (7)

  • 17 231
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 393
Муци може и от въглехидратите да е, и аз си го помислих  Joy
А иначе, магазина на Окръжна, за който говориш за нищо не става.На такава огромна площ има много малък асортимент, аз специално търсех столче за кола, когато влязох там...имаха точно 2 /две/  #Crazy столчета-едното тъмно-синьо, другото светло-синьо, пък и като цяло не ми харесаха изобщо.Та казвам, на мен ми трябва за момиче, а продавачката взе да ми обяснява, че светло-синьото си е чисто момичешко столче, те мамите на момчета и те казвали, че било за момиче, така че аз съм била в грешка нещо, сещаш ли се...е, аз понеже съм леко устата и много мразя някой пък само и само да си продаде стоката да ми набутва какво ли не, че то пък и нахално й казах, че хич не бие на момичешко, ама дано повече момиченца да има в квартала, та някоя мама да се хване и да ги отърве от него, щом и мъжките мами не го искали...и тя млъкна АААААМАХАМ  Crossing Arms

# 226
  • София
  • Мнения: 1 456
Аааааа, мерси Женка...значи не съм пропуснала нищо! Mr. Green
Хич няма и да ходя до там.

# 227
  • Мнения: 529

 Днес (вчера вече) цял ден обикаляхме магазини за смесители , тапети и подобни та не остана време да почерпя... за моя р.ден!
 Така  ми писна, но харесах смесител за банята. Сега остават тапети за спалнята да намеря,  а за хола хубави пердета. Идейки?
 Ще си запиша инфото за детските магазинчета. Аз се сещам  за София прес, чат пат има  и хубави неща.

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 08:41 от Amaretto

# 228
  • Мнения: 4 393
Amaretto мерси за почерпката...ама за какво черпиш, че да те поздравим...извинявай, ако си казала вече, но всички разбраха че имам проблеми с мисленето поради липсата на въглехидрати, така че не се обиждай  Embarassed

Всички мами в темата уточнихме ли се кой ден и къде ще е срещата...аз предлагам, ако е на площадка да е тази на параклиса или тази при 121 блок, а ако трябва да има кафе за майките  Mr. Green това повече ми допада, да е на фитнеса...айде сега казвайте мнения и предложения  Hug

# 229
  • Мнения: 189
Амарето, Честит рожден ден!!!


Женка,мила, явно четеш между редовете Simple Smile Я ми кажи има ли новини за детските градини, знам че следиш темата, защото не ми остава време да се ровя в нета????


За срещата какво решихте?

# 230
  • София
  • Мнения: 203
Момичета, набързо минавам да ви видя  Grinning

Амарето, Честит Рожден Ден!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Последно срещата за кога е??

Светлушке, снимките много хубави!! Страхотна страна таз Испания, пууу!!

Черпя ви с любимата ми песен в момента от любимия ми филм - "Вики Кристина Барселона"  Grinning Светлушке, специално и за теб!!!


http://www.youtube.com/watch?v=VMDxq9HZxek

Чаооо и хубав ви ден!!!! Heart Eyes

# 231
  • Мнения: 189
Миа, благодаря за песничката  Hug

# 232
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро! Heart Eyes

Амарето
, честит рожден ден! Да си жива и здрава и двамата юнака много да те радват! Вие ремонт сте захванали даправите като гледам.... Laughing

Женка, предлагам да решим и който дойде дойде.... Joy

Светлушке ти за неделята не можеше, май?  newsm78

МИА, верно ти е любимо това филмче.... Twisted Evil Благодарско за поздравчето!

Другите момиченца ...да не ви изброявам поимено.... Flutter как сте с планировката....

Аз и в неделя и в понеделник мога да поема срещички... Mr. Green Ама за да се сберем все пак повечко да я направим в

Понеделник на Флайс към 11 или 12 часа.

А преди малко чух по радиото, че на 28 от 11 в Комо ще има мартенско празненство за децата.
Та ако някой е навит може и до там да мръднем утре.

# 233
  • Мнения: 4 393
Амарето, Честит рожден ден!!!


Женка,мила, явно четеш между редовете Simple Smile Я ми кажи има ли новини за детските градини, знам че следиш темата, защото не ми остава време да се ровя в нета????


За срещата какво решихте?


ААААААА svetlu6ka   не така...Amaretto си го е прибавила повода в редакцията след моя пост...така че не съм чак толкова изкукуригала  newsm44 Така Amaretto Честит рожден ден мила, да си много здрава и щастлива още 100 години!!!  newsm51

Муци писали сме заедно  Party Аз нямам проблеми за който и от двата дни да го решите...за Комо съм малко  Cry искаше ми се да е на открито, че това мойто нахалниче да си мълчи.В закрити помещения става страшно...все нещо иска, нещо мрънка и така.Ама може и да отскочим, с уговорката, че ние при първото сумтене и мрънкотене си тръгваме, че после никой няма да иска да се вижда с нас  Joy

# 234
  • Мнения: 189
Ако е в понеделник 11 часа, съм ЗА!!!  newsm44

Ама защо на Флайса,някой мисли ли , че ще успее спокойно да пие кафе  newsm78
Дайте в градинката на 121бл?

# 235
  • София
  • Мнения: 1 456
Щото ако е на Флайса и часа е 12 можем да поръчаме и нещо за ядене на децата...поне на по-големичките. Иначе ако сме на площадката ще трябва да бързаме да се прибираме за обяд.
Обаче, ако е към 11 ще има време.

Женка, Комо не изключва кафе пиенето на открито.... Mr. Green

Я, вижте спретнах едно графиче...

събота        28 Фев    11  ч Комо
неделя          1 март  12  ч Флайс
понеделник  2 март  11  ч площадката на бл. 121

Кво ще кажете.... Joy Всеки има избор за избор... bowuu hahaha

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 11:47 от Муци

# 236
  • Мнения: 4 393
Аз се включвам за 1-ви и 2-ри...че утре графикът ми е пълен.От 13 съм на погача, от 15:30 на детски рожден ден!!!Нямам си късмет да общувам и с мой набор, откакто родих все на деца ще се натреса  Joy
За Флайс съм и аз, не толкова заради яденето, колкото заради кафето, пък и има съоражения за децата /по-големките деца де/, ама по-малките пък си имат пушещи майки, които отгоре на всичко и кафе пият...като не ядат, пият кафе  newsm62 newsm62 newsm62

# 237
  • Мнения: 189
Аз съм в групата за понеделник, в градинката в 11 Simple Smile

# 238
  • Мнения: 110
Amaretto Честит рожден ден мила всичко най хубаво

# 239
  • София
  • Мнения: 5 079
Здравейте любими близки и далечни комшийки!  Mr. Green Hug  Heart Eyes

Не съм писала скоро, но нещо не стигам до тази темичка, че като за последно са решили да ме побъркат на работата, или да ме превърнат в шесторъката Шива, което като се има предвид какво ме очаква с две "мили дечица" пък може и да ми е от ползва, знае ли човек...  Thinking...  #2gunfire

ЧЕСТИТО на всички имали повод за празник и хвалба, и най - специални поздрави и целувки на рожденичката днес!  bouquet

Относно предстоящата срещичка, не мога нищо да обещая този път, защото нещо графикът ни за тези почивни дни е доста препълнен  newsm78, но ако се отвори пролука и имаме възможност, може да се появим за мъничко, където и когато и да решите.
Най - големият проблем ми е Велизаркин, който в момента е в "лесния" Crazy КОНТРА-период  Twisted Evil, и където и да се опитвам да го заведа да се забавлява, той се тегли на другата страна е така, за спорта и ми пили по нервичките. А после с Милото сме дъълго на нож и я дъвчем Вечната тема, ЩО аджЕба  Mr. Green прави така отрочето, и дали сме го разглезили...  ooooh!
На щастливите незапознати с тази душевна полемика  Mr. Green мога само да кажа, че такива разговори са кауза пер дута Mr. Green , но да не му идва на човек до главата, както се казва. Grinning

Та, с две думи, ще пиша допълнително какво е решил семейният съвет. Hug

Общи условия

Активация на акаунт