Чудно слънце Дружба огря, с прекрасни лъчи и сбъднати мечти (7)

  • 17 220
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 529
 Муци, така е. Затова не се включвам.
 Много благодаря на всички! Повода го добавих после. Хайде сега споделете къде има хубави тапети наблизо, докато не съм се отказала, че после ще взема за латекс да ходя.
 Момичета с каква вода готвите, как може да е толкова жълта водата. До къде ще я докарам с тая минерална вода.

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 15:20 от Amaretto

# 241
  • Мнения: 110
Момичета да ви попитам къде продават пюрета на едро имам впредвит някоя борса и какви са цените там

# 242
  • София
  • Мнения: 23 120
Приветче и от мен!

Ками, не знам за на едро, аз купувам само от Пинокио, но ще се ослушвам, ако някой каже, че стига съм ги изхранвала тези от магазина!

Аз съм на срещичката в понеделник, само дето не знам кой е този блок  newsm78
Вчера с малката уж да се разходим до езерото, само дето беше ад! То сняг, то кал, то чудо! Краката ми подгизнаха и чорапите ми джвакаха отвътре... Малката не заспа и рева през голяма част от времето.

Бягам, че ме вика от хола!

# 243
  • София
  • Мнения: 1 163
аз също съм за понеделник в градинката. Пюрета мисля че на борсата Къра има, но не знам какви са им цените.То поне е близко,в Дружба, можеш да провериш.

# 244
  • Мнения: 110
sillsav мерси
Утре смятам да посетя къра и ще докладвам дали си заслужава

# 245
  • Мнения: 4 393
Добре сега, какво стана?Ще има ли среща, къде, кой ден и в колко?
Муци в теб ми е надеждата, мацко, д направиш организацията...до Комо ще се ходи ли?

# 246
  • Мнения: 189
Добро утро !!!  Hug

Аз така като гледам сме повече желаещи за понеделник, 11 часа в градинката на 121бл.
Тонкабонка, това е блокът точно до езерото, срещу 4то училище Simple Smile
Доколкото разбирам за там сме:

Аз
Муци
Женя
Силсав
Тонкабонка


Ако има други да казват??!

# 247
  • Мнения: 4 393
Че на Флайс-а какво му е лошото?Има къде децата да играят както и на градинката, то верно, че и при 121 бл.има кафе, ама Муци спомена нещо за хапване на малчуганите...както и да е, където и да решите ще дойдем.Шпунц да се включи с актуално инфо относно времето за понеделник 11 часа  Joy

# 248
  • София
  • Мнения: 1 456
Ехо..тук съм!

Женка
, чудя се за Комо още!? newsm78
След малко ще съм на ясно! Mr. Green

Иначе за понеделник съм там, а в неделя
може едно бързо кафенце на Флайсчето към 10,3? А?
Пък и без ядене...че нали сме диетни... Joy

Ей сега пак ще се включа..

# 249
  • София
  • Мнения: 1 456
Ми начудих се ....няма да ходим на Комо?!
После може да излезем на около
Дружба на разходка...

# 250
  • Мнения: 4 393
Муци ама ти за Комо за днеска ли беше?Верно, че за днес говореше, ние днес също не можем.Добре, часа значи 10:30 ли е?Мислите ли, че ще е достатъчно топло?Добре,ние идваме в 10:30, ако всички са ЗА  Peace Айде, мами, включвайте се, за да видим болшинството как е...

Редактирам, значи щом става въпрос за неделя за Флайс, а за понеделник за 121 бл. може и по-късно - към 11:30 някъде на Флайс, че да е по-топло, пък твойта хубавица там ще може да хапне.А в понеделник по-рано тогава, че да можете да се приберете за обяд.Миа ще дойде ли, че Ния няма да й е интересна на Алекс, не могат да си играят...все още.Пък като проходи след няколко месеца, ще я пусна в някой пясъчник и тя да се цапа  Twisted Evil

# 251
  • Мнения: 110
Здравейте ,
ходих до борсата но за съжаление там от доста време нямало пюрета,каши и тем подобни #Cussing out
 има само памперси на втората редица в края ако някой се сеща къде могат да се вземат на едро да сподели.
Из форумите четох за някаква борса в Младост но доколкото разбрах и нея я няма вече.
 На вън духа студен вятър направо ми замръзнаха ушите.

# 252
  • София
  • Мнения: 1 456
Ками, ти провери ли на борсата до ТЕЦ-а до бл.170, май беше?! newsm78 или пък директно от прозводител. Не знам за какво количество и какви пюрета мислиш на едро, обаче...дай подробности и ще помислим...

Женка, става и 11,30 за утре на Флайс. То и без това после май ще трябва да ходим до бабата и дядото на Алекс, та няма да е много за дълго. Иначе за понеделник няма проблем. Ще й взем един сандвич или нещо и няма да бързаме да се прибираме. Peace
А МИА ще я питам след малко....най-вероятно ще дойде, че нали н е работен ден.

Писанке, ти къде се изгуби?????

# 253
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
първо да честитя изминалия рожден ден на Амерето. Много здраве и щастие   bouquet
Утре за Флайса за 11:30 ли се разбираме последно? Аз в понеделник няма да съм на линия. Ще ходим на Боровец да караме ски.
Изчезвам, че Валето ще ме удуши след малко. иска си вниманието
до утре  Hug

# 254
  • Мнения: 4 393
Значи утре да ходим на Флайс-а в 11:30 нали?Потвърдете моля, че да не си висна сама  newsm50

Общи условия

Активация на акаунт