Чудно слънце Дружба огря, с прекрасни лъчи и сбъднати мечти (7)

  • 17 222
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 456

Потвърждавам за утре и за
понеделник живот и здраве!
  newsm65

# 256
  • Мнения: 4 393
Добре,  значи де разбрахме  Hug sofy муци чакам ви, и всички други които ще дойдат  Peace

# 257
  • София
  • Мнения: 1 456
Честита Баба Марта,
на всички дето няма да могат да дойдат!!!!
Бъдете румени и засмени и много много
обичани и ценени!


Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 10:23 от Муци

# 258
  • София
  • Мнения: 969
Честита Баба Марта на всички Да бъдете здрави, весели, румени и засмени  Hug

Жени, ние с Валето сме там 11:30, нали. С Муци се знаем, ама с теб не. Ще се намерим де Simple Smile. На катерушките при Флайса ще бъдем

# 259
  • Мнения: 189
честита Баба Марта !!!

За утре в 11 часа, в градинката на 121бл. си остава нали????

# 260
  • Мнения: 110
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА

# 261
  • Мнения: 4 393
Аз пък сутринта забравих  ooooh!
Бели небесни мечти ,червени блестящи лъчи ,утрино сланце изгрява -ново начало ни дава !!!
Честита баба Марта на всички!   bouquet

За утре остава 11 часа на бл.121  Peace

# 262
  • София
  • Мнения: 1 163
и ние ще дойдем утре, стига да не се заинати малката че не иска да излиза, тогава нищо не може да я изкара...

# 263
  • София
  • Мнения: 1 456
Eй ме... Mr. Green Само да кажа, че качих малко снимки от
днес в сайтчето.  Heart Eyes Софи, ма теб те няма на ни една снимка, бе душко.... newsm78 Аз уж снимах навсякъде... Laughing
Ама, нищо другия път няма да се измъкнеш така! Twisted Evil

Хайде до утре! Лека вечер и сладки сънища! Hug

# 264
  • Мнения: 189
Много сте сладурки на снимките малииииииииииииииииииииииЙ Hug

Ще се видим с някои от вас днес, само не разбрах Тонкабонка ще дойде ли??? newsm78

# 265
  • София
  • Мнения: 23 120
Добро утро, момичета!
За съжаление снощи се обади шефът на мъжа ми да го помоли днес да отиде до офиса, да замести дежурния... А за капак чичото но мъжа ми днес идва от Видин и трябва да остави един багаж вкъщи, та се оказва, че аз съм тази, която има честта да стои затворена и да чака торбите  Close Мислех си, че този път вече ми е сигурна срещата, дори отказах на една приятелка да се видим предиобяд, но ето какво ме сполетя! Остава ми надеждата, че в близките дни пак ще има среща и че най-накрая ще се запозная с вас!
Бягам да се къпя, че стоя с боя на главата, а вече ми е време да я махам...
Приятна ви разходка, дано да изгрее слънце, че удоволствието да е пълно  Grinning

# 266
  • Мнения: 189
Хубава срещичка си спретнахме днес Simple Smile Който не дойде, да съжалява Simple Smile

Качих снимките в сайтчето, без да искам и една на Лъчи от вкъщи, но няма да я трия.

# 267
  • София
  • Мнения: 23 120
 smile3518
Въпросният чичо на мъжа ми още не е пристигнал  ooooh! Стоя като вързана тук и изпускам хубавото  Naughty

Муци, ще можеш ли да сложиш на първа страница линк към сайтчето ни за снимки, че сега ще трябва да издирвам къде беше...  Hug

# 268
  • Мнения: 4 393
Ние пък ей сега се прибираме...като заспа това дете и нищо не беше в състояние да го събуди  ooooh! И сега почвам да  newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang 1dishes  food002 newsm71 knit е без това последното де, че не го мога...не че онова другото с тигана го мога ама се опитвам...все още безуспешно  Embarassed

# 269
  • София
  • Мнения: 1 456
Хи....хи..Женке, после се оплакваш, че ревяло детето! Mr. Green

Тонка, ето сайтчето.
http://drujba1.multiply.com/

От следващата тема ще го сложа, че вече не мога да редактирам.

Общи условия

Активация на акаунт