Чудно слънце Дружба огря, с прекрасни лъчи и сбъднати мечти (7)

  • 17 181
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 529
 Светлушка браво на теб,че успя да резервираш. Peace
 Тонка ще те разочаровам,няма скоро да е пролет ,поне до 22 .02. Sad Sad Sad Sad
 Муци ,пък може и при бабите да се отбиете. Hug(на път ви е)

# 31
  • София
  • Мнения: 23 085
Муци, да - животните не са навън в зоо-то при студено време, но пък затова и народът се навира вътре при тях, където "ароматът" е неповторим  Wink Joy

# 32
  • Мнения: 4 393
Хахаха, да бе верно с тоя прах за пране трябваше по-образно да го напиша, че всички да се сетят...Те момите така и мъжете ще си подарят каквито са добрички веднага се втурнаха в обяснения  newsm62
Муци а така, усети се...не давай никаква информация без fight
tonkabonka малката как е, оправи ли се напълно?
Шпунц значи бабите се събирате на пица, а?Айде по-добре да не идваме ние, че малко да си починете от детски шумове  Heart Eyes
svetlu6ka браво за резервацията, много се надявам да успеем с времето  Praynig

# 33
  • Мнения: 189
Така, дайте сега да видим със сигурност,кои ще сме??????????????
Ще има някакви мацки,където ще забавляват децата и кафе за майките Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 12 554
Ей ме на. Успях да стигна до темата.

Много ми се иска да дойдем, но ме пишете за момента под въпрос, защото искам да видя как ще е Кало в неделя сутрин. Че е на АБ - не е заразен - има синузит горкото. Обаче лекарката ме предупреди да не го събирам с други деца да не го заразят него с нещо.
Но така или иначе мисля, че до неделя ще е ок.
Така че засега ме пишете под въпрос.

За Мушмороците - ние го водихме миналата седмица там. Тесничко е клубчето. И залата не е голяма. Има 2 каки.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 456
Айде пак справката....

Потвърдили участници в мероприятието

Муци + 1
Софи + 1
МИА + 1
Писанка + 1
Олче + 1 + коремче   
Светлушка + 1
Силсав + 1

До тук .....7 деца или по 14.30 лв на дете.


Под въпрос

Зайка+1
Женка+2
Nana77


В очакване сме на 

Bebo4ka, kami, Oncheto, Мiika, Таниии...????

Светлушке, да вземем едно торте за дяцата, че да отпразнуваме Трифона Зарезана.....Аз имам пластмасови чинийки. ще взема и лъжички. От клубчето кво ще кажат?..


# 36
  • София
  • Мнения: 12 554
Муцка предполагам няма да е проблем да дойдем  Simple Smile Т.е имам предвид направо в клуба или да пиша тук в събота вечер?

# 37
  • Мнения: 451
Ехееееее много сте активни днес  Hug

Муцка за колата питам,защото имаше една руса мацка днес пред градината
въртеше гуми и после ме подмина но не можах да видя в лице та викам да не си
била ти и така да ме подминеш  Naughty



Светлушке браво за клубчето,остава и да се събереме  Mr. Green Капаро искат ли ?

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 14:34 от Mama Pisana

# 38
  • София
  • Мнения: 5 079
Ние сме бетон, стига да сме здрави (и "някои" да не са препили  Mr. Green в следствие предишната дата...  Embarassed)....
Татковци ще водим ли? Нашият ни е шофЕр, освен всичко останало...
Та аз ще съм с подкрепление, че не мога сама с тумбака да обгрижвам дивака.
Ако няма рима, удари мА. Mr. Green

П.С. Някой да ме светне само къде е въпросният клуб?

# 39
  • София
  • Мнения: 12 554
П.С. Някой да ме светне само къде е въпросният клуб?

В блок 280 на Цариградския комплекс. Завиваш от Цветан Лазаров вдясно по улицата с трамвайните линии към Практикер, след това първата възможна вдясно. След това първата по-голяма пресечка вляво и направо докато стигнеш строежа. Там вдясно - минаваш лунния пейзаж и в края на строежа вляво завиваш. Блокът се пада отдясно. Клубът се вижда веднага. Местата за паркиране са кът.

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 15:29 от nana77

# 40
  • София
  • Мнения: 969
Светлушка, ти хубаво запази за там, ама ако в крайна сметка се окажем само 6 майки, много солено ще излезе за игра на децата. И не разбрах вие държите да бъдем само ние и да няма други майки и деца в залата, затова ли да го запазим целия клуб. Това по принцип е цена за организиране не Рожден ден. Аз съм съгласна за Мушмороци, но ако сме повече майки да се запази, иначе няма смисъл да запазваме цялата зала и да ни излезе по 15-16 лв. Иначе както виждате ценоразписа е 5 лв за 2 часа.
Муци, аз съм била в малката зала на Фъни. Не е лошо там, има достатъчно играчки, но има място за сядане на 3-4 майки на диванчето. Дайте да проверим и на други места предлагам

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 15:28 от sofy

# 41
  • София
  • Мнения: 1 456
Ами Олче за теб може , ама и другите ако си дойдете с татковците шЪ трябва да посместваме децата.... Mr. Green

Писанке, аз немога да те подмина! NaughtyОбаче ей сега си погледнах дИкИментите на колата и...вярно номера 7269 бил. Rolling Eyes Ама не мож` да съм била аз и да не те видя.... Сигурно буквите са били различни! Heart Eyes

Нана, нещо десните завой по обясненията ми се струват в повечко...все трябва да има и един ляв  newsm78

Софи, за сега сме 8 деца.

Потвърдили участници в мероприятието

Муци + 1
Софи + 1
МИА + 1
Писанка + 1
Олче + 1 + коремче   
Светлушка + 1
Силсав + 1
Нана77+1

До тук .....8 деца или по 12.50 лв на дете за два часа.


Под въпрос
Зайка+1
Женка+2

А, Светлушка каква е цената ако не запазваме нищо, ами просто се изръсим всичките накуп. Едва ли ще ни върнат?


# 42
  • София
  • Мнения: 12 554
Редактирах се.

# 43
  • Мнения: 451
Муци  Joy Едва ли има няколко такива модела като твоята с еднакви номера  hahaha

А сигурно си ме подминала защото бях с вързана коса и не си ме познала по къдриците  hahaha


Софи е права че соленко ще ни излезе срещата  newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 1 456
Муци  Joy

А сигурно си ме подминала защото бях с вързана коса и не си ме познала по къдриците  hahaha


Или пък така си се вталила, че разпознаване нямаш.....

Общи условия

Активация на акаунт