Fruttini

  • 6 971
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 557
Това лято си взех този крем най-вече заради броката,иначе съм ползвала почти всичките им продукти-на миризма го докарват,но наистина са страшно горчиви. Sick

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Това лято си взех този крем най-вече заради броката,иначе съм ползвала почти всичките им продукти-на миризма го докарват,но наистина са страшно горчиви. Sick



Този на хубаво ли мирише, защото този плод личи и тази ванила нищо не ми говорят. Напредстава си няма как магат да миришат.  newsm78

# 17
  • Мнения: 557
iv4ence ,не знам точно как да ти го обясня Thinking,нещо м/у сладко и стипциво,този плод личи е малко с лимонов аромат.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, какви са цените на тези продукти?
И намират ли се по аптеките?

# 19
  • Мнения: 557
Момичета, какви са цените на тези продукти?
И намират ли се по аптеките?


Има ги във всяка аптека ,в която има козметика, лосионите са около 6-7 лв.,ако не ме лъже памета. newsm78

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Момичета, какви са цените на тези продукти?
И намират ли се по аптеките?


Лосионите аз ги срещам по 5,80-5,90, душ геловете по 5 лв, а маслата по 10,90 някъде. Други продукти не съм ползвала.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 372
Големите Body butter са по 12-13 лв. някъде.Не ми харесва обаче,че не попиват съвсем в кожата.Иначе ексфолиантите и душ-геловете им са невероятни.

# 22
  • Мнения: 0
Чак пък невероятни! Аз си купих ексфолиант с череши-изобщо не ми хареса,миризмата е малко задушлива,а не нежна и деликатна,частиците,които трябва да ексфолират са толкова нищожни,че изобщо не чувствам тялото си ексфолирано и освен всичко това,толкова са прекалили с червената боя в скраба...........не бих си купила отново!

# 23
  • Мнения: 372
Чак пък невероятни! Аз си купих ексфолиант с череши-изобщо не ми хареса,миризмата е малко задушлива,а не нежна и деликатна,частиците,които трябва да ексфолират са толкова нищожни,че изобщо не чувствам тялото си ексфолирано и освен всичко това,толкова са прекалили с червената боя в скраба...........не бих си купила отново!

Това е просто мое мнение,нали?!   Peace

# 24
  • Мнения: 0
Разбира се, но звучи като категорично твърдение,а не като лично мнение.Аз затова написах,че НА МЕН не ми харесва това ,което съм си купила,а и по принцип не обичам суперлативи дори за продукти ,които много са ми харесали,защото това е много субективно.Всъщност-нищо лично,но на пазара се предлагат толкова продукти,че едва ли има наистина "невероятен",който да допадне на всички.Все пак,съжалявам,ако съм те засегнала,не съм целяла това в никакъв случай!

# 25
  • Мнения: 372
Права си - субективно е.Но не съм се засегнала в никакъв случай.Просто коментираме.  Simple Smile

# 26
# 27
  • Мнения: 372
Чак пък невероятни! Аз си купих ексфолиант с череши-изобщо не ми хареса,миризмата е малко задушлива,а не нежна и деликатна,частиците,които трябва да ексфолират са толкова нищожни,че изобщо не чувствам тялото си ексфолирано и освен всичко това,толкова са прекалили с червената боя в скраба...........не бих си купила отново!

А между другото,серията Milky Orange има много мек аромат.Поискай да ти го покажат в някой магазин.Може би ще ти хареса повече от черешата.Аз не харесвам лосионите им,както вече споменах.

# 28
  • Мнения: 0
Да,наистина ще пробвам,защото като купувах имаха само с аромат на череша,а аз много обичам този плод,но като че ли не съм случвала досега в интерес на истината ,каквото и да съм взела с аромат на череша, все не ми е харесало,някак ми е нагарчало като аромат.Но ще потърся и Milky Orange ,сигурно ще е по-нежен и ненатрапчив .Благодаря ти!

# 29
  • Мнения: 3 830
Имам една голяма синя кутия кокосов лосион за тяло. Ухае великолепно и овлажнява много добре.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт