Да кажем НЕ на високите цени на мобилните разговори!

  • 1 967
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 161
Петициите вече тук станаха като баници.Всяка втора ги нарежда.ненормални ли сте,та да подписвате петиции за цените на мобилните разговори?Какво им е на цените,съвсем нормални са.Идея си нямате изглежда,колко безумни бяха цените в началото.Няма да забравя първата си сметка-70 лева за три пъти ало,ало.Седях и плачех,плачех и седях.Престанете с тези петиции,защото ще получим хронично отвращение от тях и току виж сме пропуснали наистина важна петиция.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Подписах!А тези,които сте против петициите или цените ви устройват никой не ви кара насила да подписвате петиции или да правите каквото и да било друго,но поне спрете с безмислените си писания...

# 32
  • Мнения: 15
Петициите вече тук станаха като баници.Всяка втора ги нарежда.ненормални ли сте,та да подписвате петиции за цените на мобилните разговори?Какво им е на цените,съвсем нормални са.Идея си нямате изглежда,колко безумни бяха цените в началото.Няма да забравя първата си сметка-70 лева за три пъти ало,ало.Седях и плачех,плачех и седях.Престанете с тези петиции,защото ще получим хронично отвращение от тях и току виж сме пропуснали наистина важна петиция.

Ужасен съм...да кажеш,че цените на разговорите ни са нормални,при положение,че графиката ясно показва че са най-високи в целия ЕС!!!
Тази бедна държавица заслужава всичко,което и се случва...
Ако ти имаш възможност да си плащаш сметката,то това не означава че цените са нормални.Защото има много майки,които плачат в момента,когато трябва да плащат сметките на децата си,само защото малките са си позволили да звънят на телефони,които не са в групата им...
Наричаш хората,подписали петицията ненормални...а ти за нормална ли се смяташ след всички тези думи? Нормален човек би ли казал,че всичко е наред,когато плащаме повече от немци,гърци или французи?
Нормален човек би ли сметнал за нормално мобилния му оператор да има норма на печалба несъпоставима дори с чужди оператори с 10 пъти повече абонати от неговия???
Нормалния човек първо би прочел,помислил и тогава би решил да подкрепи дадено нещо.А ненормалния...хм,за ненормалния не би било зле да се огледаш в огледалото и ще видиш лицето му!

Извинявам се за тежките думи,но да наречеш ненормален някой само за това,че е подкрепил една справедлива кауза,която пряко го засяга, ми се струва доста по-силно.
Благодарности още веднъж на всички,които подкрепиха и ще подкрепят петицията.Заради вас си струва да се борим докрай!

# 33
  • Мнения: 2 161
Ах,трубадур,ти си чисто и просто един лаладжия.

# 34
  • Мнения: 2 388
Трубадур не разбрах, ако целия форум подпише петицията ще намалят ли цените на разговорите? Или просто ей така за идеята го правим.

На мен не са ми високи цените. Говоря безплатно с приятелите ми.

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
Очаквам пушачите да пуснат петиция срещу цените на цигарите и забраната за пушене на обществени места.

# 36
  • Мнения: 2 161
На когото не му изнасят цените на мобилните телефони,да си купи телефонен апарат с шайба и да си го сложи в джоба.

# 37
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile Преди време група ентусиазирани млади дами от този форум бяха взели присърце съдбата на кучетата в Китай.
Много сериозно се бяха заели с петиции и тем подобни инициативи.
Много хора подписаха, други бяхме наречени как ли не от тези мили жени.

Питай ги какво стана, защото същата съдба ще има и твоята петиция.

Защото има много майки,които плачат в момента,когато трябва да плащат сметките на децата си,само защото малките са си позволили да звънят на телефони,които не са в групата им...

Специално за тези майчици, бих искала да споделя скъпоценно знание.
Всеки телефон има възможност за ограничаване на изходящите повиквания, а пък от друга страна има предплатени ваучери, които съвсем изключват подобен род изненади.

# 38
  • Мнения: 15
Трубадур не разбрах, ако целия форум подпише петицията ще намалят ли цените на разговорите? Или просто ей така за идеята го правим.

На мен не са ми високи цените. Говоря безплатно с приятелите ми.
Чудесно,щом за теб цените са ОК,просто недей да я подкрепяш.Такова мнение уважавам-не си съгласен с  нещо,не го подкрепяй,но не обиждай и не наскърбявай хората,които са решили да подкрепят дадена идея,само защото и не си съгласен с нещо!
Колкото до първия ти въпрос,ако прочетеш петицията ще разбереш към кого е адресирана.И да, смятам че ако целия форум я подкрепи ще има ефект,най-малкото ще е доста по-представителна и ще отразява нагласата на мнозинството българи.
Между другото петицията е подписана от доста българи от чужбина,които в коментарите си отбелязват,че в страните в които живеят цените на разговорите са доста по ниски от нашенските.Дано това е достатъчен аргумент за решилите да я подкрепят.
И не разбрах всичките ти приятели абонати само на един оператор ли са???
Или избираш приятелите си според това чий абонат са?  Wink

# 39
  • Мнения: 2 388
Или избираш приятелите си според това чий абонат са?  Wink

Как позна. Точно така ги избирам и затова нямам оплаквания от цените.

# 40
  • Мнения: 194

И ми се повръща от хора,
За повръщането-деган.
За петициите-не виждам никакъв смисъл,защото нищо не става..Ти видяла ли си след петиция,нещо да се промени в положителна посока?
Овчи глави-да,въпреки многото петиции,въпреки,че нищо не се получава...пак се разписваме и успокояваме съвестта си...
А хората си въртят бизнеса и парите.. вие си подписвайте.

Извинявай, но никой не те кара да подписваш. Всеки си има право на мнение.

От постове като твоя и деган няма да ми помогне ooooh!

# 41
  • Мнения: 3 459
Може всички петиции да се обединят в една обща тема с име: Каква по-тъпа петиция да измислим?
При това темата да е закована!!!

То е ясно вече, че петиции взеха да се пускат от скука или щото няма к'во друго да се измисли.

# 42
  • Мнения: 8 999
Мен и други цени не ми изнасят. Дали не е възможно да направим още няколко петицийки? По ми е гадна сметката за парно, отколкото за телефон.

# 43
  • Мнения: X
Ще подпиша петицията, въпреки че не вярвам да има ефект. Ние наистина говорим на сравнително високи цени, ако вземем за база Европа.

# 44
  • Мнения: 5 173
Подписах отдавна Hug

Общи условия

Активация на акаунт