Григор Димитров играе с Надал

  • 3 809
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 1 426
какво стана с мача?

# 33
  • sofia
  • Мнения: 7 477

сега запо4ва,по БТВ Hug

стискаме палци на мом4ето  PeaceЕй,как приятно ме изненадаха  Heart Eyes

# 34
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Много добър тенис ни поднася Гр. Димитров! Успех на нашето момче!

# 35
  • Мнения: 489
 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Успех!
Жалко, че тенисистът вкъщи не може да гледа, но аз ще преразказвам. Браво на БТВ - най-после се сетиха!

# 36
  • sofia
  • Мнения: 7 477
супер,сета е негов Party

пе4ели с игра по линиите за сега .Ако си оправи и   първия сервиз - ма4а е негов.
Хайде мом4е,можеш Hug
 Praynig

# 37
  • Мнения: 274
Браво на Григор!!! Много малко му трябваше. Все пак това е само началото.
Тепърва много ще ни радва това момче. Стискаме му палци, гордеем се с него и му казваме наздраве.

Евала пич. Следващият път ще го смачкаш това франсе.

# 38
  • Мнения: 402
Изпусна го Гришата! Жалко! Обаче как играе, преди година и през ум не ми е минавало, че ще наблюдавам такъв български тенисист. Трябвя му опит и първи сервиз, ако може, че тая вечер хич го нямаше.

# 39
  • Мнения: 489
Браво на Григор!  smile3501
Някой да има информация дали е качен някъде мача?

# 40
  • Мнения: 677
6/4, 3/6, 5/7.
Много ме е яд, в третия сет водеше с 5/2...
Нищо, другият път. Евала на пича!

# 41
  • Мнения: 18
И мен ме хвана яд. Особено в 8ия гейм, когато май реши да си даде почивка и не направи и един угледен ретур в противниковото поле. И после неописуеми грешки. Закъде бързаше бе, момче. В пореден мач, при най-решителния гейм, си проличаха крехките му 17. Гришето сам си се би след 5:2. На Симон победата му беше подарена. Сам с нищо не я заслужи.

# 42
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Гледах и много ме е яд. Знам, че Григор е още в началото и е неопитен в мъжкия тенис, но направи страшни грешки. Щом говорите казаха, че е на три точки от победата и предусетих, че ще загуби. Много се дразня на нашите коментатори Crossing Arms Французина не загуби присъствие на духа на на един дъх си направи точките. Просто не му даде шанс на момчета.

Браво на Григор все пак Peace

# 43
  • sofia
  • Мнения: 7 477
oh ConfusedМного ме е яд ConfusedПри 5:2 в решаващия сет да те догонят, пробият и победят е доста неприятно CloseСигурна съм,4е целия щаб на Григор до разбират ,но.........мом4ето е в на4алото на професионалната си кариера.ОПит му трябва и сега го трупа.С такива ма4ове ще се обиграва още години Peace
Важното е ,4е се бори и доказа какво може.
Браво Гриша,продължавай все така Hug

# 44
  • Мнения: 6 507
Въпреки загубата се насладихме на страхотна игра! Браво на Гришо! Hug

Общи условия

Активация на акаунт