Григор Димитров играе с Надал

  • 3 807
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 411
Снощи мъжа беше много ядосан.Каза,че повече няма да гледа тенис!
Аз в началото си чоплех нещо ноктите,но по едно време ми стана
интересно  Laughing,ама и аз се ядосах накрая.А колко малко му оставаше на
момчето... Confused

# 61
  • Мнения: 3 268
Ееее,той пък мъжът ти много се изхвърлил нещо.Момчето игра страхотна,само на 17г. е,а игра много професионално.Французинът е 7 г. по-голям,8-ми в света.Ревеше му се по едно време.

# 62
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Само не разбрах какво дрема французина до третия сет като се видя, че с няколко поредни точки обърна мача и го взе.

# 63
  • Мнения: 3 268
То ако не беше така,нямаше да има никаква интрига в тениса.Щеше да се играе само един сет.

# 64
  • Мнения: 2 280
А вие забелязахте ли, че след 5:2 Григор просто спря да играе?  Както и да  е, важното е , че се заражда един велик български тенесист. И както са казали и във френската преса , след мача с Надал "Димитров влезе като юноша и излезе като мъж". За съжаление снощи май стана обратното. Показа велика игра, беше само на 2 точки от спечелването на мача, на над 8 хиляди евро и по нататъшно класиране в турнира. И незнам защо спря да играе. Но пък със сигурност всички българи, които гледаха мача снощи се почувствахме адски горди. И само за протокола - националния ни отбор по футбол кога можеше да ни накара да излитаме такива емоции.... Браво на Бтв!!
Някой знае ли кога пак можем да гледаме мач на това момче?

# 65
  • София
  • Мнения: 4 042
Всеки играе толкова, колкото му позволява противникът!  Peace

Не е толкова лесно да се изправиш пред майстор и да го обърнеш. Гришо е още дете, в крайна сметка, просто прегоря , според мен.  Трябва време да порасне, да обръгне. Всичко е главология! Да е здрав, само това му желая за сега, другото ще дойде. Има талант, има амбиция-ще стане!

# 66
  • Мнения: 3 268
На Григор просто психиката му не издържа накрая.Та той е още дете.

# 67
  • Мнения: 2 280
А според мен Григор показа много по-силна психика от Симон. Просто му липсва рутина на момчето.

# 68
  • Мнения: 3 268
А според мен Григор показа много по-силна психика от Симон. Просто му липсва рутина на момчето.
Да,права си,по едно време Симон имаше сълзи в очите.И гледаше страшно.А малкият сладур се усмихваше

# 69
  • Мнения: 2 280
А някой да има инфо кога пак ще можем да гледаме негов мач?

# 70
  • Мнения: 411
Ееее,той пък мъжът ти много се изхвърлил нещо.Момчето игра страхотна,само на 17г. е,а игра много професионално.Французинът е 7 г. по-голям,8-ми в света.Ревеше му се по едно време.
Явно не съм се изяснила.Не се беше изхвърлил.Не го беше яд на момчето.Ясно,че игра достойно.
По-скоро,че така се получи отколкото на някой конкретно.Недей да четеш между редовете неща,
които на теб ти изглеждат логични (с най-добър тон!)

# 71
  • София
  • Мнения: 4 042
А някой да има инфо кога пак ще можем да гледаме негов мач?

Ако нещо се чуе, да пишем.  Peace

# 72
  • Мнения: 18
Сега май му предстоят мачове на двойки за Дейвис.

# 73
  • Мнения: 1 796
Преди това доколкото знам ще играе Чаланджър, мачовете за купа ДЕЙВИС са доколкото си спомням през март.

Днес чета на няколко места, че Гришо спрял да играе след 5-2, ами трудно е като си сгрешил при 5-3 и 30-0 такова воле после да се съвземеш психически, но така се расте в големия спорт, грешките учат.

# 74
  • Мнения: 18
Всъщност да. Има покана и за другия френски турнир от серията, този в Безансон. Започва след около седмица.
Сега прочетох, че той и Васко Младенов може би няма да участват на Дейвис.

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 17:19 от Айтана

Общи условия

Активация на акаунт