Ортопед или хирург за поставяне на изкуствено коляно или?

  • 12 403
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 591
Ако искате друго мнение по отношение на медицината, обърнете се към друг специалист, а не в нета. Ако един лекар не може да смени една става то той няма да тръгне точно на вас да се учи. Това, че един е доволен от даден лекар 2-ри от друг е строго индивидуално, как е индивидуално и лечението на отделните хора. За вашето добро здраве, както и това на децата ви ви съветвам да се обръщате към лекар а не към Интернет:)Simple Smile Или поне като ходите на лекар не казвайте " четох в нета" WinkSimple Smile: много дразни това
Според мен няма нищо лошо в това човек да чуе мненията на хората, които са имали подобен проблем и са го решили при един или друг лекар. Добре е човек да е осведомен. Освен това при скъсани връзки на коляното(за друго не мога да гарантирам) процедурите са едни и същи само скоростта на възстановяване е различна, защото и хората са различни.

Съгласна съм с мнението на milenka_ski ,особено когато става въпрос за по тежки интервенции като смяна на става.

# 16
  • Мнения: 453
Аз мога да кажа, че мненията в нета са ами помагали винаги !!! Повечето от болежките си съм сравнявала с тези в нета и с хора, които са препатили, така че моля, моля, ама интернет е страшно полезен. да не говорим, че точно в бг-мама има коментар за почти всичко !!! Понякога на лекарите не им се обяснява и като отидеш поне малко усведомен ти е в помощ, за да знаеш поне какво да питаш. Така, че нека темата не става СПАМ, а който може да ми отговори, а който не може да си премълчи !
 Благодаря ви, момичета !  Hug

# 17
  • Мнения: 1 883
А др Мазнейков дали е добър за операция на скъсани преди връзки и минискус?

# 18
  • Мнения: 1 883
Д-р Хубенов преглежда в Дианабад сутрин. Можеш да си вземеш направление от личен лекар и ще платиш само потр. такса, а без направление прегледа е 30 лв. Не е нужно да си записваш час можеш направо да отидеш, но ти препоръчвам да е преди 9 часа. Ето ти за всеки случай и  GSM-а му 0887 936 323.
Успех! Simple Smile
дали работи в събота?? Whistling

# 19
  • Мнения: 453
Скоро имаше предаване при Лора Крумова за Мазнейкови и за починало момче при д-р Мазнейков ... Аз и след случая с починалата Запряна и лошата случка с Весела Нейнски - някак си съм против тази клиника ... Това си е мое мнение, не ангажирам никой с него !   bouquet

# 20
  • Мнения: 21
А др Мазнейков дали е добър за операция на скъсани преди връзки и менискус?
Имам една позната, която се оперира при него и е доволна, но самия факт, че той е съгласен да оперира коляното преди то да се е възстановило от травмата...струва ми се някак несериозно. newsm78
 Всички други лекари за които съм чувала казват, че за да оперират връзки и менискус искат крака да е максимално възстановил се и раздвижен.

# 21
  • Мнения: 21
дали работи в събота?? Whistling
Мисля че не. По-добре отиди в понеделник.

Общи условия

Активация на акаунт