Любители на котки - тема 19

  • 20 962
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 229
Ами виж, ако е само за сега, давай и по половин хапче на ден 10 дни, за да се кротне. Като и мине - мислете за кастрация. Вредно, не вредно - трябва и да се спи. Предполагам, че от един път няма да хване рак.
...

ina05 писа, че собственичката досега й е давала хапчета, кой знае от колко време! Naughty
Изтърпете я по-добре и веднага говорете за кастрация със собственичката!

# 226
  • София
  • Мнения: 5 761
Чистим се на телевизора - http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10790458

# 227
  • Мнения: 2 229

Леле, тази лапа изглежда като ръка! Joy

Като четох за бягащите котаци на Тед_кет, се сетих за онези чипове, които се слагат под кожата на врата, някой мисли ли да слага такъв? newsm78
Май беше скъпичко, над 40 лева, но пък можело да се проследи котето навсякъде. Thinking
Даже четох, ще щяло да стане задължително за котките и кучетата, и щели да правят проверки по парковете, но при котките ще е малко по-трудно. Laughing

Иначе и аз съм мислела за каишка с медальонче, с име и телефон, но така и не намерих къде да ми направят...а и може да му дразни на врата и да не свикне с каишката. Thinking

# 228
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Да ви питам аз момичета пак нещо...синът на моята котка дойде на гости до неделя (понеже стопаните му заминават и няма кой да го гледа). Той е на около 5 месеца. Моята котка обаче е разгонена...виждам го, че се мята отгоре й, но според мен не върши нещата както трябва...може ли да направят нещо? Той не е ли малък още?  Thinking

# 229
  • Мнения: 2 229
Може, може. Laughing
Не е толкова малък, мъжките около 6тия се разгонват май, сигурно може и по-рано..

# 230
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ужас... ooooh! ние точно това не искахме да става. Аз си мислих, че около 7-8 месец започват с разгонването...
Juiciness   bouquet

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Буги и Ели:



Няма спокойствие .... или защо котетата вече не спят върху телевизора, а търсят по-недостъпни места ... Laughing



Чета, че коментирате разгонването .... малкият още на 6 месеца се беше разгонил .. опитваше се да  *** батко си   Crazy Оф, трябва и него да кастрираме ... Sad

# 232
  • София
  • Мнения: 5 761
Ужас... ooooh! ние точно това не искахме да става. Аз си мислих, че около 7-8 месец започват с разгонването...
Juiciness   bouquet
Тъкмо няма да и търсите мъж  Mr. Green

# 233
  • Мнения: 2 229
Ужас... ooooh! ние точно това не искахме да става. Аз си мислих, че около 7-8 месец започват с разгонването...
Juiciness   bouquet

Ами те по принцип наистина тогава започват, женските 1-2 месеца по-рано, но при положение, че има женска около него и чак й се "мята", нищо чудно да е съзрял преждевременно. Laughing
Специално за мъжките съм чувала, че ако около тях има разгонена котка, и те се разгонват. Така че обмисляйте какво ще правите евентуалните котенца. Laughing

Ауу сега прочетох, че тя му е майка, ужас! Mr. Green
Аз наскоро разбрах, че се правят такива "кръстоски", като една позната ми каза, че "сватосвали" нейния котарак с баба му - стори ми се ужасно! Mr. Green

# 234
  • Мнения: 5 173
...а и може да му дразни на врата и да не свикне с каишката. Thinking
Рижо половин година беше с каишка против бълхи и се ч-ваше отлично, дори мисля, че си я харесваше Thinking

# 235
  • Мнения: 2 229
...а и може да му дразни на врата и да не свикне с каишката. Thinking
Рижо половин година беше с каишка против бълхи и се ч-ваше отлично, дори мисля, че си я харесваше Thinking

Ние пробвахме да му слагаме каишка, такава, за която да се води и се извърташе по какви ли не начини само и само да я махне, стигаше я с уста и да я ръфаше. Laughing И с мартеничките около врата така прави. Joy Та не знам дали с някаква по-специална каишка ще е по-различно.

# 236
  • Мнения: 5 173
Аз на моя му обясних, че така ще бъде по-красив Flutter и той остана доволен, пробвайте Crazy

# 237
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ами той уж май не достига до задницата и...ама има толкова време до утре да се намести, че... ooooh! ...ние си мислихме, че е малък още и няма да е проблем...ама...ужас  Tired
а каишка моята не понася...още докато и я слагаме тя се мята като луда и не дава изобщо  Naughty домашните котки като свикнат без да им се слага каишка после трудно понасят нещо по себе си...

# 238
  • Мнения: 2 229
Хаха аз днес му се молих да дойде да спи при мен, а той само се врътна важно, не вярвам да ме послуша, колкото и да му обяснявам, че ще е по-красив. Joy

За да не може да я разръфа, трябва да е доста стегната, пък така не е добре - ще вземе да му окапе дългата козинка на вратлето. Laughing

Пък и както казах, не съм намерила къде да ми направят такова медольонче и без това...само в Скай Сити, където са по 30-40 лева минимум - Naughty

# 239
  • Мнения: 5 173
Моят е на 7-8 години, никога не е носил каишка, но я прие без проблем Peace

Общи условия

Активация на акаунт