Бебешка близнашка тема ХІIІ

  • 15 798
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
Здравейте и от нас  Grinning.
Честити ходещи крачета на Явор и Али  newsm68 newsm68 Все по- уверено да крачат.
Деси, много се радвам, че всичко е минало добре  Hug . Следващият път пак така да стане.
Първо да се похваля, че от 3 дни Станимир вече ходи сам  newsm44 . Мартичко още се страхува и си търси пръстче да се хване. Надявам се скоро и той да се пусне.
Сега и да ви се оплача  Cry . Днес водихме Мартин на хирург за чурката. Всеки път я придърпвам и измивам, но беше събрала секрет. Снощи нищо му нямаше, но тази сутрин се беше надула  Sad , но не го болеше. Доктора му  я забели хубаво (аз бях свършила тази работа на половина) почисти я, намаза я с лекарство и каза в неделя пак да отидем. Сега като пишка така пищи, милото  Cry . Знаете ли колко време ще го боли? Хирургът каза да заведа и Станимир, за да му "оправи" и неговата чурка. При него за сега няма проблем, но също  не е забелена хубаво. Да го водя ли според вас, или да изчакам още  Sad . Много ми е гадно и мъчно, че така се мъчи сега малкото човече.
Дано не съм изтървала някой повод за честитки, ако е така извинете   bouquet


2-3 дни Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 727
Пууу, моите още стоят незабелени  newsm78 . нещо хич не мога да се справя с таз операция.
След 10-тина години ще се забелят сами хохохо, малее, ква съм простачка!  Joy

# 17
  • Мнения: 7 640
у нас мъжът ми настоя да ги види уролог, ти знаеш ли какво е да имаш пишка и да те сърби- така ли вика Laughing

# 18
  • Мнения: 1 165
Пууу, моите още стоят незабелени  newsm78 . нещо хич не мога да се справя с таз операция.
След 10-тина години ще се забелят сами хохохо, малее, ква съм простачка!  Joy

Я, да вземеш да свъриш тази работа овреме, няма после снахите да я вършат  Mr. Green. И аз изпростях. Извинете.
Аз се погрижих отдавна  затова, и сега са ок.  Wink

# 19
  • Мнения: 291
Честит празник на всички именници и на всички влюбени!!!  bouquet 1dating Wine Glass

# 20
  • Мнения: 67
Стигнах и аз до компа да се запишеме в новата тема честито на проходилите крачета,на влубените и на именниците  bouquet
  а относно темата за патчиците на моя Лукас оште като се роди акушерката му я забели и оттогава аз само я подьржам  newsm78
и един вапрос имам с риск да ме помислите за малумна ама от както пиша на кирилица немога да намеря буквата след ш  Embarassed демек шт Thinking

# 21
  • Мнения: 138
Честит празник на всички влюбени, именници и винари  cheers 1dating Heart Eyes
DeskataAL, "щ" е точно до "ш" (от дясно)  Grinning .
Марти е добре. Не го боли вече- след обяд вече беше спокоен и не плачеше. Дано и утре след манипулацията да не го боли.

# 22
  • Мнения: 266
 Здравейте!Аз също съм близнашка майка Simple Smile,някой от вас може да ме познават от другите теми,моите момиченца са родени на 13.12.2008г,ако може да ме запишете в списъка на първа страница.Тъй като децата са две и постоянно ги сравнявам има нещо което ме притеснява.Двете ядяха еднакво ,но от 3-4 дена едната започна да яде по-малко,София изяжда около 110мл през 4 часа,а Вера най-много 70 мл Sad.Започнах да я храня през 2 часа и половина,но става една кашотина и се чудя дали да я храня така или да продължа като преди през 4 часа и да чакам да започне да яде като преди.Чудя се и на какво може да се дължи това?Започва да яде с охота ,но след като изяде 60-70 мл и спира и започва да плаче или просто не иска да гълта.Дали не гълта много въздух и да се надува от това и ако е така какво да правя Rolling Eyes
 Ако някоя от вас е имала подобен проблем ще се радвам да сподели и да ме посъветва! Hug

# 23
  • Мнения: 7 640
soffii, количество от 60-70 мл на хранене за 2мес. близнаци, го намирам за нормално

# 24
  • Мнения: 1 069
Добре дошли на новите майчета!

Софи, недей да сравняваш момичетата. Те винаги ще са различни. Може наистина да я боли, но 60-70мл. е добре като яде. Огладнява ли по-рано?

При мен беше по същия начин. По-мъничкото човече ядеше повечко и наддаваше повече. За първите два месеца Любчо качи по 1,5кг, а Станимир 1кг. Любчо и до ден днешен яде повече и има по-голям апетит, Стани - не. Имаме дни, в които Станимир изобщо не иска да хапне, но това не бива да те притеснява. Просто толкова й се яде и толкова й стига. Не я натискай, но за твое успокоение го кажи на педиатърката ви. Нека и тя ти даде съвет!

ЕХААААААААААА, още едни девойки за моите мъже  Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 266
  Благодаря ви за отговорите! Hug

# 26
  • Мнения: 238
Софи, добре дошла!
Не се притеснявай за различното ядене  Peace При моите отначало по-малката ядеше повече, дръпна 250-300 гр напред. После около 3-тия месец каза "няма да ям" и така е до сега - едната изяжда 200-220 мл каша (пюре), а другата 160 мааааксимум до 200. Големият цирк е, че неящната си остана по-пухкава, но цялата работа е от мързел... другата просто не се спира и дупето й е слабо  Wink

# 27
  • Мнения: 517
И а3 се 3аписвам в новата тема  bowuu

Не 3нам дали съм 3абелила пиШката както трябва (имам подо3рения, че не е оптимално  Embarassed). Тук лекари и акуШерки подобни неЩа не върШат и не гледат  newsm78 БратовЧедка ми от България беШе тук пре3 лятото и ми обърна внимание.

УспеШна седмица   bouquet

# 28
Лаленце, общо взето забелването започва да се отрича, май никъде на запад не забелват. Питах специално братовчедка ми, която живее в Германия, така са й обяснили докторите - щото бабата веднага изявила желание да забелва, като отишла на гости.
Чака се да стане детето на 2-3 години, за да се види дали има някаква патология или не. Четох статия по въпроса от един хирург от Пирогов, който много хубаво го беше обяснил (после разбрах, че в БГ имало школи и пироговската школа по принцип отрича забелвнането). Освен това ако забелиш, когато детенцето е на няколко месеца, има риск кожата отново да зарасне и наново да трябва да правиш манипулацията.

# 29
  • Мнения: 67
мимозка 23 може да ти прозвучи странно но слагам бутона на вр и нямам ш на нито един бутон изпизвам с shift и ,  и така излиза ш иначе пробвах всички бутони ниамам я а щ изобщо не излиза сега я намерих сменяйки бутона на bg и там абе много трудно защо така ми е клавиатурата незнам  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт